Galatasaray CC - Fenerbahçe Ülker

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Abi hepsini durdurabilecek birileri var sen bana sunu söyle Jagla yı kim durdurcak !!!

Dudley'i kim durdurcak!!!

Daha tutkuyu durduramıyoruz!!!!

Haislip Granger Nicholas tehlikeli ama istikrarsızlar ve bir anda dağılabilecek bir takım Efes... Bu yüzden Euroleague de 2. turda 4 maç kaybetti...

Efes güven vermiyor !!!!!!!!!!!!!!!!

Kerem Ölmez' Alıntı:
Bayan maçı 12.45 ve Ülker maçı 3'de olduğuna göre maça yarım saat kala heralde salon boşaltılıp tekrar doldurulmaz tahminim...

Diğer bir konu ise bjk maçındaki gibi yine Ülker benchinin arkası boşmu bırakılıcak??Bunun yerine bi plastik kalkan türü bişey olsa çok daha iyi olur...

Bu iki konuda şubeye yakın isimlerden bi açıklama filan alınabilirse çok iyi olur...

ilk maçta salona girişlerde üst aramaları layıkıyla yapılırsa boşaltmazlar.
Diğer konuda ise pota arkasının yarısı ve bench arkası şu an için boş.
Taraftarın yogunluguna gore pota arkası tamamen açılabilir.

Bu arada salona hareketlı reklam panoları getırılmıs ve pankart konusunda muhtemelen sıkıntı yaşayacagız.

CengizYavuz' Alıntı:
ilk maçta salona girişlerde üst aramaları layıkıyla yapılırsa boşaltmazlar.
Diğer konuda ise pota arkasının yarısı ve bench arkası şu an için boş.
Taraftarın yogunluguna gore pota arkası tamamen açılabilir.

Bu arada salona hareketlı reklam panoları getırılmıs ve pankart konusunda muhtemelen sıkıntı yaşayacagız.

bir koltuğa iki kişi istiyoruz hayatlarında görmediğikleri ambiansı yaşatıcaz
küfürsüz sahaya dalınmadan sakin takımımıza ölümüne destekliyelim.gergin ortam onların işine yarar.elbette ki içlerinden (ibrahim kutluay..rasim başak..ömer onan)art niyetliler olucaktır sakın ola tahrik e kapılmıyalım.bu maçı alıcaz baka yolu yok.

bende dün akşam bayan basket maçında gördüm reklam panolarını.pankart asacak arkadaşlar yanlarında bant getirir o şekilde pankartlar portatif tribünlerin arkasına asılır.

Gerçekçi olmak gerekiyor tüm arkadaşlara bu konuda hak veriyorum ancak f5 yenilmeyecek bi takım değil sonuçta fatih ve fitch günlerinde olurlarsa ve zaman zaman yaptığımız iyi savunmayı bu maça yansıtırsak kazanılmayacak bir maç değil. Geçen sene de bir çok arkadaş burada şöyle yeniliriz böyle fark yeriz diyorlardı. Ancak o gün muhteşem protkol tribünü desteğiyle ( o anı yaşayanlar iyi bilir ) büyük bi zafer kazandık. Yine aynısı olacak ben buna yürekten inanıyorum :atki

Ufak bir soru: Siz Fenerlilerin yerinde olsaydınız ne yapardınız salona münferit olarak gelip?

Evet doğru, ilk hararetli pozisyonda sahaya yabancı madde atardınız. O yüzden bu tip kişilere lütfen dikkat !

Önemli maçlarda protok tarafındaki tribünde de önemli taraftar kitleleri oluyor. Fenerbahçeliler eğer provokasyon amacıyla da olsa ölüm riskini alıp gelmez :) Çok iyi tribün şovları olacağını düşünüyorum. Umarım hep beraber oluruz, oyuncu girişi tarafında.

Gökce Başaran' Alıntı:
Abi hepsini durdurabilecek birileri var sen bana sunu söyle Jagla yı kim durdurcak !!!

Dudley'i kim durdurcak!!!

Daha tutkuyu durduramıyoruz!!!!

Haislip Granger Nicholas tehlikeli ama istikrarsızlar ve bir anda dağılabilecek bir takım Efes... Bu yüzden Euroleague de 2. turda 4 maç kaybetti...

Efes güven vermiyor !!!!!!!!!!!!!!!!
bende gökçe'ye katılıyorum maç içinde efes'in dağılma ihtimali çok daha fazla ki bende play off larda efes'i isterim telekom yerine cunku tt tam anlamıyla bir takım efes ise sıkıntılar yaşayan ve sezon basından bu yana bir tüelü istenildiği gibi oturmamıs bir topluluk

olabilir evet şov yapmalıyız bu macta trübün oarak basketçilerimizde formanın hakkını veririse bize mutlu bir gün yaşatırlar

Konfeti yapılacaksa da maçtan önce yapalım mac sırasında takım tam ritim bulmusken yaparsak ( ne yazik ki böle oldugunu cok gördük ) takımımıza zarar veririz...

bence bu maçı hakemlere rahmen kazanmalıyız ülkerliler tribünleri tahrik etmek için elinden geleni yapacaklar çok dikkatli olmalıyız hakemler sapıtırsada karşıyakalıların yaptığı gibi istiklal marşı okuyalım hakemler falan biyere kıpırdayamaz ve o sırada biraz düşünürler :eek:key

Ntv ve Skytürk kanalarında maç İpekçiye alındı diye bilgi vermişler ama resmi sitemizde yada başka bir yerde ben haberi duymadım.Araştırabilcek abilerim kardeşlerim araştırıp haber geçerse sevinirim.

Maç ipekçiye alındıysa !!!!!

Bu iyi mi kötü mü ??? Karar veremiyorum...

Ama bence kötü...

bence maç abdi ipekçi ye alınırsa inanılmaz derecede kötü olur.Çünnkü abdi ipekçide gerekli atmosferi yakalamayız.Yani rakip hücümdayken filan tribün olarak fazla katılamayız.Ayrıca fb bu seneki bütün maçlarını abdi ipekçide oynada yani bi bakımdan onaların sahasında oynamış gibi oluruz tabikide buda bizim işimize yaramaz
:eek:key :eek:key

ben ntvnin akşam spor haberlerinede baktım.internette araştırdım bu konuda hiçbir haber yok.eğer abdi ipekçide oynanırsa bence fener avantajlı olur.pota ve sahaya daha alışkın.ayrıca atmosfer olarak ta ii olmaz.eğer oynanırsada yönetime helal olsun.fener kazansın diye yapmışLardır.TAKIM ZATEN HAKEMLERDEN DARBE YİYO BİDE FEDERSAASYONVE YÖNETİMİMİZDEN YESİN :claps

abdi ipekçi yapmışlardır bunlardan herşey beklenir isterseler bide gs taraftarı gitmesin tek ülker taraftarı olsun fedarasyona uyar herhalde gerçi bukadar pasif bir baskanla bizi ırak a bile gönderirler maç yapmaya aciz yönetim istemiyoruz :atki

Cem YILMAZ' Alıntı:
biz saat 12.00 gibi salonda olacağız,konfeti ise bence gereksiz olur

onla kim ugrascak deseydin direk :roll: konfeti basketbol salonlarinda cok güzel atmosfer yaratan bisey. yunan takimlari cok yapiyor. takimimizi daha fazla atesleyecek bir unsur da olabilir. macin atmosferini yükseltiyor cünkü.