?Galatasaray Medicalpark?

Muhammet Çelebi' Alıntı:
Birden seviniyor insan.Güzel gelişmeler diye.Daha sonra üzen mesajlar okuyoruz.

Ne bileyim.

Allah herşeyin hayırlısını versin.
Öyle valla ,ilk okuduğum mesajlarda umutlanmıştım,sonra okuduğum mesajlar kafamı karıştırdı,inşallah hayırlısı olur herşeyin.

güzel bi haber Acıbadem ile Medical park arasında sıkı bir rakabet başladı bu gerçek. tabi medical park diğerine göre yeni ve oturmamış bir grup hastanelerinde de sistem henüz çok zayıf , işte bunun önüne geçebilmeleri için güçlü bir reklama ihtiyaçları var. Trabzonspor basket takımı ile bunun için bir adım attılar. ama tabi ulusal düzeyde bir reklam için güçlü bir takıma ihtiyaçları var tam aradıkları kan bizde. gerçektende akılcı iş.
voleybolda artık atılım yapma zamanı özellikle erkek voleybol takımında yapmamız lazım. Ya hikayeden halk bankası-ziraat bankası-İBB-ARKAS takımları bizden iyiler bence erkek takımında iyi bir bütçe ile onların iyi oyuncularını alabilir ve oldukça güçlü bir takım kurabiliriz.
Bayan takımında ise bu kısa vadede çok zor elimizdeki elif ağca yı bile eczacıbaşı aldı bu yıl. Fbacıbadem'de bütçenin 5 milyon doların üzerinde olduğunu biliyorum. demekki hemen olmayacak orada iş çünkü diğer bir iddialı takım eczacıbaşı var.
ancak bayan Basketbolda biraz destekle fırtınalar estirebiliriz.

Sayın Adnan polata simdi sormak istiyorum?? kendisini cok severim ama dogrularıda sölemeden gecemicem.

Hakan sükür cemaatci oldugu ıcın bir sene daha oynatılmayıp futbol bıraktırılmıstı,Emre belezoglu para vede takımda ihtiyac yok bahanesi ile yine aynı sekilde cemaatci oldugu için alınmadı, peki en azından bir dogrumuz var

Simdi gelelim biz uefa kupasını alırken,süper kupayı alırken,kızlarımız avrupa sampiyonu olurken baskette ,engelsiz aslanlarımız dünya sampiyonu olurken, kızlarımız yine zor dönemden cıkıp fenevi basktte son maca kadar zorlarken yine paramız yoktu ama Onurluca ,Cesurca savasan oyuncularımız vardı !

Cemaatcı Oyuncuya hayır ,Cemaat parasına evet demek! kendi tutarsızlıgımızı ortaya koymaktır,Biz karsıyakadakıleri nediyoruz hersey para degil ruh lazım sevda lazım.Bugun ruhumuz ,cesur yüreklerimiz yok !ama paramız var (anlayana) ;)

Okan Seker' Alıntı:
Sayın Adnan polata simdi sormak istiyorum?? kendisini cok severim ama dogrularıda sölemeden gecemicem.

Hakan sükür cemaatci oldugu ıcın bir sene daha oynatılmayıp futbol bıraktırılmıstı,Emre belezoglu para vede takımda ihtiyac yok bahanesi ile yine aynı sekilde cemaatci oldugu için alınmadı, peki en azından bir dogrumuz var

Simdi gelelim biz uefa kupasını alırken,süper kupayı alırken,kızlarımız avrupa sampiyonu olurken baskette ,engelsiz aslanlarımız dünya sampiyonu olurken, kızlarımız yine zor dönemden cıkıp fenevi basktte son maca kadar zorlarken yine paramız yoktu ama Onurluca ,Cesurca savasan oyuncularımız vardı !

Cemaatcı Oyuncuya hayır ,Cemaat parasına evet demek! kendi tutarsızlıgımızı ortaya koymaktır,Biz karsıyakadakıleri nediyoruz hersey para degil ruh lazım sevda lazım.Bugun ruhumuz ,cesur yüreklerimiz yok !ama paramız var (anlayana) ;)

Okan yaşın kaç bilmiyorum, kusuruma bakma ama bu yazı siyaset konusunda bilgisi yeni şekillenen liseye yeni başlayan birinin yazısı gibi.

Sermayenin, yeşili, kırmızısı, beyazı olmaz.

Sömürmekten uzak, işçi düzenini savunan bir sermaye çeşidi varda ben mi bilmiyorum yoksa?

Birde Emre ile ilgili gösterdiğiniz saçmalığı geçiyorum da Hakan Şükür'ün gönderilme nedenini nasıl böyle birşeye bağladınız anlayamadım.

Yürek, ruh olmadan para yeterli değil başarı için, ama para olmadan yürek, ruh ile başarı onlarca yıl içinde sadece şans ile gelir, daha da elde edemezsiniz başarıyı.

Biraz rasyonel, gerçekçi olun bana kalırsa.

Oğuzhan Erdinç' Alıntı:
[quote="Okan Seker":354ivfu6]Sayın Adnan polata simdi sormak istiyorum?? kendisini cok severim ama dogrularıda sölemeden gecemicem.

Okan yaşın kaç bilmiyorum, kusuruma bakma ama bu yazı siyaset konusunda bilgisi yeni şekillenen liseye yeni başlayan birinin yazısı gibi.

Sermayenin, yeşili, kırmızısı, beyazı olmaz.

Sömürmekten uzak, işçi düzenini savunan bir sermaye çeşidi varda ben mi bilmiyorum yoksa?

Birde Emre ile ilgili gösterdiğiniz saçmalığı geçiyorum da Hakan Şükür'ün gönderilme nedenini nasıl böyle birşeye bağladınız anlayamadım.

Yürek, ruh olmadan para yeterli değil başarı için, ama para olmadan yürek, ruh ile başarı onlarca yıl içinde sadece şans ile gelir, daha da elde edemezsiniz başarıyı.

Biraz rasyonel, gerçekçi olun bana kalırsa.[/quote:354ivfu6]

Oguzhan sen beni anlamamısın üstad yasımda 25

Bak üstad ben düne kadar cemaat`den diye gönderilen vede alınmayan futbolcular neden gönderildi alınmadı diye sordum? sadece cemaat ile ilişkısı oldugu ıcn bunlar olupda sonra cemaat ile iş yapmak bir okadar abest

Bursaya yenilmek nedemek biz GALATASARAYIZ deniliyor, ama gel gelelim o KOCA galatasaray yönetimi stadın catısı acılırmı kapınırmı olucak onu bılmez durumda.Bilmedigi ıcınde taraftardan yardım umar durumda sözlesmede böle bir madde yoksa kapınır catı maddesi bu acıkdan kar saglamaktır bir nevi hile,Bursaya yenılmek bıze yakısmıyorken sözlesme dısı yönetımın yapamadıgını taraftar baskası ile yapmaya calısmakda aynı mantıkdır

Cemaat ile ilişkısı olabılır oyuncuların bu ne Adnan polatı nede baskasını baglamaz ,bahsetigimiz oyuncular Hakan Sükür,Emre belezoglu bu adamlar isnetılmedi klupde

Hakan sükür giderken bir plaket vermek cok göruldu emeklerınden dolayı dünku Nondaya bile plaket verirken aaa Dogru dogru hakan sukur degildi cebınden futbolcuların primlerini ödemelerini yapan Nonda idi pardon

Ben sponsora karsı degılım paranın geldigi yerle istenılmeyen insanların geldikleri görus ,fıkır aynı yer ozaman burda yönetımın bir sorunu var demek

Not 2hafta önce hakan sukur canlı yayında bunları tek tek acıkladı trt de! adamlar reklama giremedi, yalanlama haberi göremedim sitemizde aslı yoktur diye. Sallamıyoruz arkadasım trtde dınledıklerımızı gorduklerımızı söluyoruz :)

Bu mantıkla düzgün bir şirket bulamazsınız Türkiyede.

Medical Parkla Ülkerin de organik, inorganik bir bağı yok. Karıştırmayalım konuları.

Haberi yeni duydum,başlık açıldığına göre resmileşmek üzere sanırım..

Yorumları okuyunca da,hiçbirşeyden tatmin ve mutlu olmayan insanlar olduğumuzu görüyorum .. Ne istiyorsunuz cidden merak ediyorum ?

Hocam iman gücüde şart ne olursa olsun fatih terim bile her maç öncesi hadi ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN! diye bağrıyor..

Konuya gelirsek daha kim sponsor olsun anlamıyorum.

Sölemek istedıgım benım için sponsorun bir rahatsızlıgı yok !

Benim demek istedigim sponsor olarak evet kisilere hayır denmesidir.Bügün Emre bu takımda olsa biz sampiyonluk macına cıkıyorduk neyse .Yönetim git gide hatalara devam etsin bu sekilde ne kadar gidicekler merakla bekliyorum.

İhtiyacımız yok emreye :) barısımız,sarpımız var emre kim ? en azından barıs top sag giderken sola gitmıyor, sarp topla ne yapacagını bılıyor

Emre bu yukardıkıleı yapıyordu top kontrolu yok , top sag tarafa giderken emre sola gidiyor , oyunu acamaz,kosamaz emre bizim niye ihtiyacımız olsunkı

Emre zamanında Cemaatçi olduğu için değil,kendisinin istediği yıllık 4 milyon euro ücret ve takımının istediği 5 milyon euro bonservis bedeli yüzünden alınmadı.O şartlarda haklı olarak böyle bir riske girilmedi,hem kulübün ekonomisi oldukça kötüydü,hemde Emre 2 yıldan beri sakatlıklarla uğraşan oynadığı maç sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen bir oyunucuydu...Gerçi sponsorluk olayı ile bunu nasıl bağdaştırdınız anlamadım ama yinede bilgi olsun diye yazayım dedim...Yoksa verdiğiniz örnekle söylediğiniz şey arasında bir bağ yok...

:) neyse emrenın nıye gelmedıgını (gelemedigini ) bilen cok iyi biliyor bagdıstırma

MEDİCAL PARK CEMAAT SİRKETİ'! EMRE HAKAN SUKUR CEMAATİN FUTBOL ICINDEKI ABİLERİ

Bilmiyorum ne kadar inanincaksiniz bana ama esas f tipi bir olusum varsa o da acibademdir. Bir anda bu kadar buyumelerin ve tekel olmalarin altinda yatanlari arastirsaniz anlarsiniz. Demiyorumki Medical park sudan cikmis ak kasik onlarin da nasil bu hale geldigini kimlerden destekledigini hepimiz biliyoruz. Fakat ne olursa olsun onlar bizi degil biz onlari kullanacagiz. Sponsorluk olarak gelen parayi rekabete harcamaliyiz. Her gelen paranin dibini desersek her bransta geri kaliriz sizce aziz yildirim'in harcadigi paralar helal mi saniyorsunuz? Hele boyle zor bir donemde hic bir firma sponsorluk vermezken medical park iyi bir firsattir onlari kullanip ivmeyi yakalamak sonrasinda gelen yeni teklifleri degerlendirmek gerekir saygilarimla

Okan Seker' Alıntı:
:) neyse emrenın nıye gelmedıgını (gelemedigini ) bilen cok iyi biliyor bagdıstırma

:p
Bu mantık ile baktığımızda bu konjektürde böyle büyük bir sponsorluk verebilecek her firma iyi iş yapıyor.İyi iş yapıyorsa hükümetten destek görüyor eeee hükümetten destek görüyorsa cemaat şirketi.
Telekom desen yarısı hükümetin emrinde yarısı arap sermayesi ohhoooo geçiniz .

Ne kaldı hee Vestel.Zorlu Holding'te kriz zenginlerinden.Demek ki arkasında ABD var yeşil sermaye olur mu hiç,kohrolsun Amerikan emparyalizmi. :p

Allah aşkına geçiniz bunları.Gayet güzel bir sponsorluk anlaşması yapıldı.Miktar son derece tatmin edici,isim benim için gayet geçer.Erkek Basket Takımı'nıda Cafe Crown'un pisliğinden kurtarsınlar yada anlaşmayı rekabete uygun seviyeye çeksinler dahada bir şey istemem yönetimden.

Okan Seker' Alıntı:

Bilen çok iyi biliyor,bilen kim,neyi biliyor...Yapma bunlar hoş manevralar değil açık ve net o dönemde bu açıklama bin defa dillendirildi...Adnan Polat bizzat Emre beni aradı ve Fenerbahçe'nin teklifi var dedi,bende o şartları ona sunamayacağımızı söyledim dedi...Çünkü o paraları o takımda Emre'ye veremezdik hem imkanlarımızı oldukça zorlamış olurduk hemde takımda dengeleri bozardık dedi...Doğal olarak bende hayırlı olsun dedim diye demeç verdi...Senin yanında başka bir açıklama yaptıysa bilemem tabi...Ayrıca Adnan Polat'ın cemaatciliği ön plana sürerek bir futbolcuya tavır koyması imkansız,biraz araştırırsan ne demek isteidğimi net olarak anlarsın,şimdi bu konuda birşeyler söyleyip farklı tartışmalar yaratmak istemiyorum...Söylemek istediğim şu bir görüş sundun orataya bunu yanlış bilgilerle savunuyorsun,buda olmuyor açıkcası...Yoksa görüşüne katılıyorum katılmıyorum meselesi değil olay...Bu da senin bakış açın der geçerim,ama bilgiler doğru olmalı...