Galatasaray Rixos Cup'ta Şampiyon Oldu

Re: Galatasaray Cafe Crown Rixos Cup'a Katılıyor

Emre Gürpınar' Alıntı:
[quote="Samet Kandemir":2lnfd9eo]skytürk vermiyormudu maçı?

değişmiş resmi sitede[/quote:2lnfd9eo]

Skytürkte veriyor ya okadar Fragmani yayinladilar 5 gün öncesinden hep gösteriyorlardi. Bosuna degildir umarim.

Orhan Korkmaz' Alıntı:
[quote="A.Çağlar Torun":1zor43et]Yukarda yazdığım program, an itibariyle kesinleşmiş son programdır. : )

Caglar Kardesim. Shippin sakatligiyla ilgili bir bilgin varmi. Bu Turnuvada oynaya bilecekmi??[/quote:1zor43et]

Şu an bir bilgim yok ama kesin olarak öğrenirim, yazarım buraya.

A.Çağlar Torun' Alıntı:
Caner, Sertaç, Muhammed ve Shipp sakatlıkları nedeniyle oynamayacakmış bugün.
Sagolasin.. Peki Yarin ve Cuma Günleri ? :S bi alIcI gözüyle onlarida seyretseydik ya :)

Michael Wright yokmuş. İzlemeye değmeyecek o zaman.

Skyturk turnuvadan önce hiç hazırlanmadı herhalde,adam gibi bir scoreboard oluşturamadılar ekranda.

Trabzon maçı son saniye üçlüğü ile kaybetti ama çok eksikti kadroları. Bu yüzden ben de maçın tamamına bakmak istemedim. Zevkli gelmedi. Diğer hazırlık maçlarını takip ettiğim kadarıyla Michael Wright bu sezona damga vuracaktı ama o da oynamadı bugün. Trabzon'un bu seneki durumu alacakları guarda göre değişiklik gösterecektir. Şu anda takımları guardsız oynuyor ve bizim forvetsiz oynayan futbol takımı gibiler aynı :)

Sanki tek bir guard da kesmez Trabzonu'u iki tane lazım.

Obasohan epey sayı attı ama ben çok da beğenmedim şutu iyi tamam ama penetrede ciddi sıkıntısı var siyahi bir oyuncu için yeterince hızlı ve atletik değil oyun zeakası da çok yüksek değil sanki.

Neyse şimdi takımımızı bekliyoruz heyecanla yalnız şimdi bizim maçı başlangışı sarkacak umarım yayın akışı ayağına sonunu izletmemezlik etmezler.

Bu arada tek kamera ile veriyor sanırım SKY maçı o yüzden o kadar tepeden ama öyle yada böyle basketbol da hazırlık maçı yayınlayan kanalın üzerine gitmemek lazım :) her türlü kabulüm.

Şu anki program kısa sürecek gibi duruyor. Daha önce izlemişliğim yok ama en fazla 20 dakikalık bir program gibi.

Kerem Seçer' Alıntı:
Şu anki program kısa sürecek gibi duruyor. Daha önce izlemişliğim yok ama en fazla 20 dakikalık bir program gibi.

:) ben de öyle düşümdüm direk ama ne kadar objektif baktım bilemem ayrıca yarı da da kessen olur tarzı bir program.