Galatasaray Rixos Cup'ta Şampiyon Oldu

Re: Galatasaray Cafe Crown Rixos Cup'a Katılıyor

Taylor iyi gibi.
Şuana kadar 3 tane top kaybetti.Tek burda sıkıntısı var sanırım.Umarım hazırlık macının rahatlılığıdır :D

Shumpert, yerli statüsüne geçtimi diyenler, az önce cevabı aldı sanırım :)

Uğur Güven' Alıntı:
[quote="Eyüp Yıldız":zw74wewk]Shumpert, yerli statüsüne geçtimi diyenler, az önce cevabı aldı sanırım :)

Ben kaçırdım abi noldu? :)[/quote:zw74wewk]Taylor, Rancik, Shumpert ve Luksa aynı anda sahadaydı :) hangisi Türk'tü sence???

Andric çok iyi bir izlenim veriyor çok kısa bir süredir oyunda olmasına rağmen,Taylor da ha keza öyle.Bir de Jasa olsa keşke şu takımda.Bu sene direk boş adamı bulana kadar top çeviriyoruz cezalandırıcı olarak çok sayı yazardı..

Çok iyi ve istekli savunma yapıyoruz hani savunması soru işareti olan Tutku dahi çok istekli

Yeni transferler gayet iyi Göksenini ayrıca beğendim umarım sakatlığı ciddi değildir.

Eyüp Yıldız' Alıntı:
Taylor, Rancik, Shumpert ve Luksa aynı anda sahadaydı :) hangisi Türk'tü sence???

Abi hazırlık maçı bu ya özel bir turnuva onada karışmazlar diye düşündüm işlemler halen bitmedi gibime geliyor.

Bu arada Andric çok iyi izlenim bıraktı bende şuana kadar.

Uğur Güven' Alıntı:
[quote="Eyüp Yıldız":1qv2dmnn]Taylor, Rancik, Shumpert ve Luksa aynı anda sahadaydı :) hangisi Türk'tü sence???

Abi hazırlık maçı bu ya özel bir turnuva onada karışmazlar diye düşündüm işlemler halen bitmedi gibime geliyor.

Bu arada Andric çok iyi izlenim bıraktı bende şuana kadar.[/quote:1qv2dmnn]Peki sen öyle san :)

Takım müthiş savunma yapıyor şu ana kadar.

Eyüp Abi peki Shumpert'in Türk olmasından sonra bir yabancı oyuncu daha düşünülüyor mu şu an? :)

Kombineler çıkmadan iyi oldu canlı yayında bu maç şu takıma gereken desteği vermek lazım !

Doğan Aksu' Alıntı:
Takım müthiş savunma yapıyor şu ana kadar.

Eyüp Abi peki Shumpert'in Türk olmasından sonra bir yabancı oyuncu daha düşünülüyor mu şu an? :)
Koç, sezon başladıktan sonra, eksik olan bir bölgeye transfer yapmak için, 5. yabancı hakkımızı kullanabiliriz demişti.

Bence Wilkinson tarzı 4-5 oynayabile bir oyuncu alınmalı, Luksa, Ermal ve Rancik eksik kalabilir.

Benimde ilk bakışta izlenimim 2-3 numara pozisyonunda skorer bir Türk oyuncumuz olsa fena olmaz diye yani Evren Büker,Ersin Görkem gibi 3lük yüzdesi yüksek biraz skorer bir Türk oyuncumuz olsa 2-3 numara için fena olmaz aslında.

Gökseninin sakatlığı ciddi mi idi ben pek göremedim poizyonu ?

Tutku ve Haluk'un bu takımda olduğuna alışmak için biraz daha zamana ihtiyacım var sanırım takımı biraz daha izlemem lazım..

Ermal ve Shumpert'ı izlemek ise gayet güzel :)