Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
Potada GS-Telekom işbirliği

2011?e kadar Ülker?in sponsor olduğu Cimbom, geçen sezonun finalisti Türk Telekom ile birleşmek için görüşmelerini sürdürüyor .

BASKETBOLDA sürpriz gelişme, G.Saray Kulübü Basketbol Şubesi ile Türk Telekom arasında birleşme görüşmeleri yapılıyor. Ülker?in sponsor olduğu ve iki sezondur G.Saray Cafe Crown ismiyle Beko Basketbol Ligi?nde mücadele edip önemli başarılara imza atan sarı-kırmızılılar, geçen sezonun finalisti Türk Telekom?un yetkilileri ile masaya oturdu. Yapılan ilk görüşmelerde Türk Telekom birleşme konusuna sıcak bakmazken, son günlerde durumun olumlu yönde ilerlediği öğrenildi. Birleşme ile ilgili olarak iki taraf da çalışmalarını sürdürürken, projenin yeni sezonda gerçekleşmemesi halinde, bir sonraki sezon çözümleneceği konuşuluyor.

Bilindiği gibi 2011 sezonuna kadar Ülker ile sponsorluk sözleşmesi bulunan G.Saray Cafe Crown, bu tarihten önce Türk Telekom?la olası bir birleşme durumunda tazminat ödeyecek. G.Saray ve Telekom yetkililerinin tazminat konusunda da görüştüğü ifade edildi. Bu arada G.Saray Cafe Crown antrenör konusunda Erman Kurter ile prensipte anlaştı. Ayrıca Beşiktaş?la sözleşmesi biten Kaya Peker için de girişimler sürüyor.

Kaynak : Vatan gazetesi

Re: Potada GS-Telekom işbirliği

Eğer olursa Süper Olur.Cafe Crownmu? Türk Telekommu Derseniz Tabiki Türk Telekom derim her iki klüp açısından bence iyi olur Neden derseniz.Sıralayım

1-Galatasarayla birleşen bir TÜRK Telekomun seyirci potansiyeli artar(yurtiçi yurtdışı)
2-Telekomun piyasa değeri artar hisseleri tavan yapar.
3-Telekomun ürünlerine ilgi çoğalır.
4-Final maçları bu seneki gibi ruhsuz oynanmaz.
5-İki klübün bütçesiyle bu takım Şampiyon olur(*)

Re: Galatasaray-Telekom işbirliği

İnşallah yalan haber değildir!

Ortada fol yok yumurta yok bosuna umitlenmeyelim. İsbirligi gerceklesse bile bazı arkadaslar Tutku'yu transfer etmis :) keske olsa da telekom kendi takımını bırakıp bizi mi ihya etmeye calısacak...

Ne olur? Ulker'e olan mali bagımlılıgımız telekom seklinde degisir. Daha iyi olur. Oyuncu bazında belki bonservisi telekomda olan Caner Oner'i kiralayabilirler... Bekleyip gorecegiz...

Gökmen Özdemir'in yazdığı haberlerin hangisi doğrudur ? Adam cibiliyetsiz 100 yazıda 1 kere doğru yazıyor.Bu adamı stada bile almayacaksın !

Bu haber ortalığı karıştırmak için yapılmış asılsız bir haberdir.T.T. yetkilileri şu aşamada böyle bir düşüncelerinin olmadığı yönünde söylediler gökmen her halde içine sindiremediği olaylardan dolayı bu kulübe iftira atmayı kendine görev edinmiş

şimdi birlşeme olursa (ki olmaza bence) telekom takımını galatasarayımıza bırakcak. ülker birleşmesinde zira ülker takımını direkman bırakmıştı.telekomun hedefleri belli transferleri gelen transfer kokularıda malum. galatasarayımza katılacağını zannetmmiyom . aksi zaten olmaz !

Palavra!!!

Bir de su adı geçen Vatan Gaztesinin spor haberlerine itibar etmeyin.Heleki işi gücü yalan dolan haber yapmak olan kişilerin haberlerine hiç itibar etmeyin.Çomak sokma girişiminden başka birşey değil bu!!!

Hakikaten sallama haber başka bir şey değil. Türk Telekom tek başına şampiyonluğa oynayan bi takım ve bu sezon şuana kadar yapılan transferler belli. Haberi okurken baya güldüm zaten gülmeye ihtiyacım vardı. Ayrıca haberi yazan kişiyi de görünce hepten yalan olduğu bas bas bağırıyor. Kimse heveslenmesi Cafe Crown ile olan sözleşmeye devam edilecek zaten Ülker ile yapılan sponsorluk sadece basketle sınırlı değil öle bir kalemde atılacak sözleşme değil bu. Vestel miş Telekom muş hikaye bunlar. 2 sezon boyunca heycanlandık biraz bundan yine play off a kalıp kalmama savaşı veririz ancak cafe crown nun 3,5 milyon euro sponsorluğu ile. Yazkı ki bu sezon maçları abdi ipekçide oyunuyoruz yine bom boş salonda oynuyacağız.

Gerçek olduğunu sanmıyorum Telekom bu işe baş koydu. Salon falan yaptırıcaklar yaş o iş...

bu haber sadece vatan gazetesinde değil bugünkü taraf gazetesinde yer alıyor. tarafın pek sallama haber yapacağını sanmıyorum.

herkese öncelikle merhabalar.uzun süredir bu forma üyeyim ancak ilk kez yazıyorum. şu isim sponsorluğu meselesi geçmişi büyük olan camialar için bir yüz karasıdır. tabi diğer kulüpler beni ilgilendirmiyor. ancak Galatasaray isminin yanında sağında solunda bir firma ismi görmek benim için çok büyük bir utanç vesilesi. bakınız; bu isim sponsorlukları çıkmadan önce bizim 4, bjk nin 1 fb nin 1 şampiyonluğu vardı. son iki sezondur fb ülker şampiyon oluyor. peki biz bu şampiyonluğu fb ye mi yazacağız yoksa ülkere mi. yoksa fb ülker adında yeni bir kulübe mi? yani fb nin şampiyonluk sayısı şimdi 3'e mi çıktı.yoksa ülker şampiyonluklarına 2 tane daha mı ekledi. ya da fb ülker diye bir kulüp var bu ne fb, ne ülker, kurulur kurulmaz 2 şampiyonluk mu elde etti. ya da Gs cafe c. takımı diye yeni bir takım mı türedi. ben hiç bir maçta taratarlar tezahurat ederken cafe.c diye bağırdığını görmedim. ve inanın mektepden bir Galatasaraylı olarak geçen sene Gs. cafe.c. şampiyon olsaydı bu şampiyonluktan zerre miktar mutluluk duymazdım. özhan canaydın artılarıyla (çok az da olsa) eksileriyle bir döneme imza atmıştır.ama Galatasaray isminin yanına bir isim alarak yani bana göre Galatasarayın adını menfi anlamda satarak çok ciddi bir ihanet yapmıştır.bu diğer yöneticilerin de işine gelmiştir.çünkü kaynak yartatmadaki beceri noksanlıklarını Galatasary ismini satark bir ölçü gidermişlerdir. camiada buna karşı çıkan birçok kişi olmasına karşın bakın fb de böyle bjk de böyle denerek o muhalefet de susturulmuştur.ama gözden kaçan bişey varsa o da kötü emsallerin hiç bir zaman örnek olamayacağıdır.ve Galatarasaray kendi değerleri içinde değerlendirilir.falanca takıma göre değil. o bakımdan ben sponsorluk olmasın demiyorum.ama bu forma da olur iletşim de olur salon da olur vesaire . ama asla Galatasaray isminin yanına başka bir isim gelemez. ve maalesef canaydın yönetiminin içinde olduğu bu ihanet süreci polat döneminde de devam etmektedir. ben cafe c. dan kurtulup bize yakışanı yaparmıyız derken bir de telekom çıktı hayretler içinde izliyorum. herkese sevgiler.

Mert Bey malesef katılamıyorum.Çünkü bu dünyanın her yerinde böyle.Barcaleno'da böyle İspanyol ve İtalyan kuluplerinde çoğu böyle.Malesef kitleleri tamamen basketbola yönlendiremezsen sponsorluk şart oluyor.

burak kardeşim, (abin yaşında olduğum için böyle hitap ettim.) yazımda dedim ki kötü emsal örnek teşkil etmez.her kulüp kendi dinamikleri ile değerlendirilir. avrupada ya da türkiyede başkalarının yaptıkları kabul edilebilir dercede örnek alınabilir. aynı bakış açısından bakarsak ben olimpiyakos ya da panatinakosun isimlerini sattıklarını hiç hatırlamıyorum.(yanılıyorsam düzelt)ve bakın adamların bütçeleri nerelere gelmiş durumda. ve yine bakın seyircisi de sadece zor maçlara rağbet ediyor. 24 te izlediğim maçlarının büyük bir kısmında salon yarıyarıya boştu. ve bu takımlar futbol da da iyiler. buna rağmen ismlerini satsalar da satmasalar da bu bizim için örnek olmamalı. Galatasaray tüm branşları ile bir spor kulübüdür. ve eğer siz bu kulübün reisliğine talipseniz her branşı iddialı şekilde yürütmek zorundasınız. bunu kolaya kaçıp Galatasarylılık değerlerini hiçe atıp bu ismi satamazsınız. ha biz sadece futbol biliyoruz başka branşlara gücümüz yetmiyor derseniz ya yerinizi başkasına bırakırsınız ya da bir tüzük değişikliği yaparak her branşa ayrı yönetim kurulları oluşturursuznuz bu kurullar kendi içlerinde serbest ama kongrenin denetiminde olur.