Galatasaray-Telekom işbirliği(anket eklendi)

Yeni sezonda sponsorumuz kim olsun?

• Kullanılan toplam oy
    116
Re: Galatasaray-Telekom işbirliği

Şimdi biraz geride durup yazılanları takip ediyorum şunu gördüm bu forumdakiler hepsi başarıya aç bu demek oluyorki başarıya giden yolda tam bir birlik sağlanabilir işte başarının sırrı birlik olmak Tbl de şampiyon olmak için devasa paralara ihtiyaç yok gerekli olan para 7 milyon dolar civarı ama işin özü takım olmak disiplinli olmak bir camiayı arkana almak ve gerekli taraftar desteğine sahip olmak asıl önemlisi inanmak çok uçuk rakamlara oyuncu almak başarıyı getirmiyor şimdi altta bir beş yazıcam

KARİM ABDUL RAUF

MARKO MİLİÇ

İBRAHİM KUTLUAY

JAN TABAK

CONRAD MC REA

şimdi bu yazdığım takım normal şartlarda ligi süpürür değilmi bu oyuncuların bu günkü değeri 10 mil.dolar civarı bu sene birlik olma zamanı bu sene tam destek hep destek zamanı bunun için az biraz sabır

Aslantepede oynanır. Telekom salon yapcaktı al işte aslantepe salon işide çözülmüş olur.

Mithat şimdilik yağmasanda gürlüyorsun :) :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Mithat şimdilik yağmasanda gürlüyorsun :) :)

Ben yağdığım zaman sen selin içinde boğulursun eyüp :p :p :p :p şu an için gürlemem bile senin için yeterli olmalı ama merak etme biz yağarız seni de boğulmaktan kurtarırız.son iki senedir çektiğin sıkıntıları bu sene çekmessin.

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3cxaoivj]Mithat şimdilik yağmasanda gürlüyorsun :) :)

Ben yağdığım zaman sen selin içinde boğulursun eyüp :p :p :p :p şu an için gürlemem bile senin için yeterli olmalı ama merak etme biz yağarız seni de boğulmaktan kurtarırız.son iki senedir çektiğin sıkıntıları bu sene çekmessin.[/quote:3cxaoivj]Ben niye boğulayımki yüzme biliyorum keza :)

1 Haziran takvimiyle forumda herkesi beklentiye soktun ama hala yaprak kıpırdamıyor!!!

Şu telekom işi olsada bari yaprak kıpırdasa:)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":2gip3uw9][quote="Eyüp YILDIZ":2gip3uw9]Mithat şimdilik yağmasanda gürlüyorsun :) :)

Ben yağdığım zaman sen selin içinde boğulursun eyüp :p :p :p :p şu an için gürlemem bile senin için yeterli olmalı ama merak etme biz yağarız seni de boğulmaktan kurtarırız.son iki senedir çektiğin sıkıntıları bu sene çekmessin.[/quote:2gip3uw9]Ben niye boğulayımki yüzme biliyorum keza :)

1 Haziran takvimiyle forumda herkesi beklentiye soktun ama hala yaprak kıpırdamıyor!!!

Şu telekom işi olsada bari yaprak kıpırdasa:)[/quote:2gip3uw9]
Şu 1 haziran olayı açıklama yapayımda sende öğren be eyüp 1 haziran hocanın sözleşmesinin bitiş tarihiydi bunu sende çok ii biliyorsunda işine gelmiyor bu gün ayın 18 i
ve sen bana tel. de diyorsun ki niye ortalıkta bir şey yok 16 gün hoca için savaşırsan bu 16 gün sonra kabuledilirse şimdi kaldı iki gün onuda transfere ayırdık be kardeş az idare et olmaz mı zamanı sana açıklama yapmakla geçiriyorum bıraksanda trasferle uğraşsak :oops: :oops:

Ben kendimce bu haberin doğruluk payının olabileceğini düşünüyorum çünkü;
GALATASARAY Spor Kulubü bu şekilde büyük ses getiren haberlerden sonra eğer haber yalan ise resmi sitemiz olan GALATASARAY.org da yalanlama yayınlanırdı saat:21.27 ama hala bi bildiri yok bekliyoruz

Arkadaşlar haber doğru.
Kaynak:gbha

Okan BAKIR' Alıntı:
peki abi bu görüşme ne boyutta bilgin var mı?
Yiğit Şardan(geleceğimiz) Telekom yöneticileriyle görüşmüş bir kaç kez daha görüşecekler sanırım, ya Galatasaray telekom adı ile mücadele edeceğiz yada cafe crown'ın verdiği rakamın üzerinde bir rakama sponsorluk anlaşması yapılacak.

Burda sevindirici olan şu, yönetim ÜLKER'DEN kurtulmak istiyor, inşallah ergeç fb yalakası bu şirketten kurtulacağız!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":1d0u13m6]peki abi bu görüşme ne boyutta bilgin var mı?
Yiğit Şardan(geleceğimiz) Telekom yöneticileriyle görüşmüş bir kaç kez daha görüşecekler sanırım, ya Galatasaray telekom adı ile mücadele edeceğiz yada cafe crown'ın verdiği rakamın üzerinde bir rakama sponsorluk anlaşması yapılacak.

Burda sevindirici olan şu, yönetim ÜLKER'DEN kurtulmak istiyor, inşallah ergeç fb yalakası bu şirketten kurtulacağız![/quote:1d0u13m6]

inşallah ama bence GALATASARAY telekom daha mantıklı
bilgi için saol abi

Telekom´da görev alan üst düzey bir tanıdıktan aldığım bilgiye göre Telekom anlaşmaya Ercüment Sunter´in takımın başına getirilme şartını koymuş ama bizim yönetim Murat Özyer´i gönderene kadar neler çektiğimizi bir Allah bilir bir de şubenin başarısı için ter dökenler diyerek bu şartı reddetmiş. Görüşmeler de bu noktada tıkanmış.

Şaka bir yana Ankaralı bir basketbolsever olarak bu birleşmeyi istemem. Sonuçta T. Telekom sportif anlamda şehre bir hava katmaya başladı uzun yıllar aradan sonra. Böyle bir birleşme Ankara´daki basketbol sevgisini köreltir.

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3vlvqu4i]Arkadaşlar haber doğru.
Kaynak:gbha

Bu Gbha Nedir Abi?[/quote:3vlvqu4i]

GS BASKET HABER AJANSI BURAK :)

bayan takım transferlerini türkiye burdan öğrendi :)
engelsiz aslanlar maç skorlarıda artık gsbha nda :)

Bence birleşme yerine şöyle sağlam bir rakama sponsorluk anlaşması yapmak daha mantıklı diye

düşünüyorum!

Galatasaray TTNET adıyla mücadele ederiz Telekom'da Ankaralı basketbolseverleri mutlu etmeye devam eder!

Onur Yavuz' Alıntı:
Şaka bir yana Ankaralı bir basketbolsever olarak bu birleşmeyi istemem. Sonuçta T. Telekom sportif anlamda şehre bir hava katmaya başladı uzun yıllar aradan sonra. Böyle bir birleşme Ankara´daki basketbol sevgisini köreltir.

Aynen katılıyorum onur abiye telekom hem lige hemde Ankara ya bi renk kattı bence birleşip şubeyi kapatmak yerine sağlam bi sponsorluk anşalması yapsalar daha iyi olur çünkü ligimizin böyle takımlara ihtiyacı.(telekom hazır ankaragücü'nüde arkasına almışken bırakmamalı ;) )

Onur Yavuz' Alıntı:

erdemir ve casa ted kolejliler yeter ankaraya.

bence birleşmek daha mantıklı çok güçlü oluruz ülker dende kurtulmuş oluruz galatasaray telekom çok iyi olur onların oyuncukarı bize katılırsa ve eurolig haklarını bize verirlerse çok iyi olur ama ercüment sunter olayı beni umutsuzluğa düşürüyor hayırlısıyla 2 sezondur takımın başına gelemeyen erman kunter takımın başına gelse de artık önümüze umutla baksak
birleşme olmazsa eğer yıllık 10.000.000$ lık bir sponsor anlaşmasıyla gs ttnet te tadından yenmez yeter ki ülkerden ve dayatmalarından kurtulalım