Galatasarayımız - Beşiktaş 71-83

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
bazilarinda bjk derbysi oncesi takim kotu umudumuz yok tarzi laflar duyuyorum...
acaba bir derbye takimin kazanma imkani oldugundami gidilir? bu macta amac; aydan siyavuslarin, yenilmez armadanın,zamaninda spor sergi kapilarinda sabahlayan buyuklerimizin, basketboldaki sampiyonluklarimizin vefasidir ve Galatasaray imizin formasinin gururudur.

gecen senede forumlarda herkes yazmis cizmis ancak bir avuc insani gecememistik , bu sene basketbol mazimizin ruhuna yakisan bi sekilde dolduralim salonu, normal maclarda zaten hep ayni suratlar ayni kisiler tribunde, bari buyuk maclarda farkli yuzler gorelim...

rakip agir bassada yinede bu maclarin favorisi olmaz, en kotu zamanlarimizda ayni sezon icinde feneride bjk yida yendigimiz gorulmustur , yeterki destegi kesmeyelim.

peki mata ben sana bişey sorayım bir derbiye takımın kazanma imkanı olduğunda mı gidilir demişsin....

PEKİ BİR MAÇA SADECE DERBİ OLDUĞUNDA MI GİDİLİR...?

tabiki sadece derby oldugunda gidilmez, erdemir macida gidilmesi gereken mactir, bjk macida, ama bjk macinin ruhuyla , atmosferiyle erdemir macinin atmosferi farklidir, sen beni basket maclarina gitmeyen biri sandin sanirim , sordugun soru guzel bir soru, ama muhattabi ben degilim, muhattabi sadece futbolu kovalayanlar...

wotws' Alıntı:
Besiktaslilar cok fazla kücümsüyor bizi. Yanlis yapiyorlar,ummadik tas bas yarar unutmasinlar...

aynisini tribundergi'de de yazmissin :),kucumseyen yok sadece favori biziz,bunda da bi yanlislik yok ama favori olmamiz maci kazanacagiz anlamina gelmiyor.

ligden kesin Galatasaray duser denen sezonlarida yasadik biz, fenerin dev kadrolar kurdugu donemlerdi, oynadigimiz iki mactada macin basinda cimbombom kumeye tezahuratlarini isitmis,yilmamis takimimiza sonsuz destek vermis maclarin ikisinede farkli kazaninca,oyuncularimizla pota arkasinda yek vucud olarak; ''re re re ra ra ra cekmenin'' '' ve hukumet duser cimbombom dusmez '' diye bagirmanin keyfini yasamistik salonda. yine benzer sekilde basladigimiz bir baska sezonda , ankarada oynanan kupa finalinde mavi jeans ortakoyu maglup etmis ve sampiyonluga uzanmistik, Galatasaray tr nin basketbolda en fazla sampiyon olan spor klubudur, mazisine sahip cikmasi ve potansiyelini sahaya yansitmasi tekrar dirilmesi icin yeterde artar bile...

yani bjk li arkadaslara demem odurki bu maclarda erken havaya giren hezimete ugrayabilir...cunki karsinizda olusu bile gelse daima savasicak bir Galatasaray vardir...

bi önceki postundan zaten gelen biri olabilme ihtimalini vermiştim gerçi ama bazen ben bu soruları KIZIM SANA SÖYLÜYORUM GELİNİM SEN ANLA diye de sorarım.. dert etme :D

Çok zorlu maç walla , inşallah kazanırız.. Bence Beşiktaş'ı bayaa zorlarız ama tecrübesizlikten yeniliriz 5-6 sayıyla.. Ama umarım dediim gibi deil de dilediim gbi olur...

PejA' Alıntı:
wotws' Alıntı:
Besiktaslilar cok fazla kücümsüyor bizi. Yanlis yapiyorlar,ummadik tas bas yarar unutmasinlar...

aynisini tribundergi'de de yazmissin :),kucumseyen yok sadece favori biziz,bunda da bi yanlislik yok ama favori olmamiz maci kazanacagiz anlamina gelmiyor.

ayrıca basketbol özhan Canaydınında(!) deiği gibi sürprizlere pek fazla yer vermez....