Gel gel Kanarya!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
ULEB Kupası?ndaki rakipleri Asvel?le yapacakları maç için taraftara da çağrıda bulunan Murat Özyer, ?Türkiye Kupası için verilen arada sakatların tekrar geriye dönmesi için çalışacağız. Bu arayı iyi değerlendirip Pınar Karşıyaka ve Asvel maçlarıyla tekrar kaldığımız yerden devam etmek istiyoruz. Bizim için Şubat ayında çok önemli bir gün var. Bu da Şubat?ın 26?sı. Bunu önümüzdeki 25 gün boyunca söyleyeceğim. Tabii ki o gün burasının bir derbi maçı havasında olması gerekiyor. Galatasaray?ın 10 senelik tarihinde en önemli maçı olacak. O anlamda taraftarımıza şimdiden mesaj vermek istiyorum. Bizi yalnız bırakmayın demiyorum, çünkü zaten hep yanımızdalar. Ama o gün Ayhan Şahenk Spor Salonu?nun, en önemli günü olması lazım. Tecrübeli bir Asvel takımına karşı herkesin gözünün burada olduğu maçta Avrupalı seyircinin nasıl olduğunu herkese göstermeliyiz. Bizi yalnız bırakmayan taraftarımıza tekrar teşekkür ediyorum?.
Kaynak:gs.org
-----------------------------------------
M.Hoca işareti verdi!! Sanırım ne yapmamız gerektiğini biliyoruz!!
İpekçi dolacak perdeler birilerine etek olacak dedik vede ziyadesiyle başardık, şimdi sıra Avrupa ya Galatasaray taraftarının basketboldada büyüklüğünü göstermeye geldi.

Arkadaşlar Asvel maçında o salonu tıklım tıklım dolduracağız bu bizim için çok zor bir şey değil ama bunun için çalışmalıyız aynı İpekçi`yi doldururken yaptığımız gibi!!!

İnternetteki tüm GS platformlarında, forumlarda, arkadaşlık siteleri portallarda spor sitelerinde hatta sokakta statda her yerde bu maçın çalışmasını yapalım ve Asvel maçında bir koltukta iki kişi olalım.

Galatasaray`ın peşinden giden uA daki tüm renkdaşlarımı bu maç için çalışmaya davet ediyorum....

O SALON DOLACAK BİR KOLTUKTA İKİ KİŞİ OLACAK!!!

------------------Çünkü????---------------
---------------WE WANT THİS CUP-------------

Re: O salon dolacak hemde hınca hınc!!!

ben ilk adımı facebookta attım

facebookta ki başlık
Galatasaray Basketbol Takımı Avrupada Tamam Devam Maçına Çıkıyor

Avantajlı bir skor elde etmek için o salonun dolması şart.Önceleri bir şekilde hallettik ancak bu maçta 250-300 kişiyle bu iş olmaz.Bende İstanbul'da ne kadar akraba,arkadaş varsa hepsini maça göndermek için çalışıcam.Abdi İpekçi'yi doldurduk,Ayhan Şahenk'i de doldururuz ve bu turu geçeriz!

Önümüzde tam 25 gün var çok iyi çalışırsak bence o salonu 2 kez doldururuz bunun için herkes her yerde bu maçın duyurusunu çağrısını yapmalı!!!

Herkes galatasaray.org'a mesaj yollasın.Ben mesajımı gönderdim.Mesajda bu maçın duyurusunun resmi site ve gs tv'den günler öncesinden yapılmasını isteyelim.Belki bir faydası olur.Yoksa bunların bir şey yapacağı yok.

Eyüp Abi ne derse odur.Murat Hoca'nın isteğine karşılık verilmeli ayrıca kendisi kibarlık yaparak yanımızdalar demiş fakat biz yanda falan olduğumuza inanmıyorum 12 milyonluk sehir İstanbul'da maça giden sadece 200-300 kişiyse malesef görevimizi iyi yapamıyoruz demektir.

Eyüp ABİ o maçın dolmasının tek bir çözümü var UltrAslan grubuyla iş birliği yapmak.24 bin kişilik Ali Sami Yen'i dolduranlar 3.500 kişilik salonu rahat doldururlar.

Alpaslan Abiyle irtibata girmen gerekecek sanırım abi...O maç çok önemli belki de takım için dönüm noktalarından.

Burak Barut' Alıntı:
Eyüp Abi ne derse odur.Murat Hoca'nın isteğine karşılık verilmeli ayrıca kendisi kibarlık yaparak yanımızdalar demiş fakat biz yanda falan olduğumuza inanmıyorum 12 milyonluk sehir İstanbul'da maça giden sadece 200-300 kişiyse malesef görevimizi iyi yapamıyoruz demektir.

Eyüp ABİ o maçın dolmasının tek bir çözümü var UltrAslan grubuyla iş birliği yapmak.24 bin kişilik Ali Sami Yen'i dolduranlar 3.500 kişilik salonu rahat doldururlar.

Alpaslan Abiyle irtibata girmen gerekecek sanırım abi...O maç çok önemli belki de takım için dönüm noktalarından.
Bizde ultrAslan grubuyuz ayrıcada iletişimdeyiz.
Hatta bu konuyu aynı şekilde oradada açtım.

Yanlış anlaşılmasın ben uA sitesinden bahsettim abi.Orada daha geniş kitlelere ulaşabilmek amaçlı.Yoksa sende uA ruhunun kralı var :)

Burak Barut' Alıntı:
Yanlış anlaşılmasın ben uA sitesinden bahsettim abi.Orada daha geniş kitlelere ulaşabilmek amaçlı.Yoksa sende uA ruhunun kralı var :)
tamam bende sitede açtım zaten :D :D

guruptaki sorunlar giderilmiştir arama kutusunda aradıktan sonra çıkan ilk gurup bizim gurubumuz arkadaşlar.

salonun dolması zor değil fakat orayı asvele dar edecek bir ıslık yağmuru lazım,her sayının büyük önemi var..seyirci değil taraftar-supporter olmalı yoksa deplasman havası yaratılmaz

Bence bu maçın biletleri iki hafta önceden falan çıkartılmalı bu konuda yönetime bir baskı yapılmalı...

eyüp abiyle de konuştuk 15-20 kişi civarı geliyoruz izmitten minibüs tutup..izmitten gelecek olan varsa bana ulaşırsa bizle gidiş geliş işini halledebilir...bu maç çok önemli tribünleri dolduralım

NBA' de karşı takımın konsantrasyonunu bozmak için kullanılan uzun sarı-kırmızı balonlardan kullansak güzel olmaz mı? Bir de ben artık şu müzik olayına el atmak gerektiğini düşünüyorum.Hızlı parçalardan oluşan CD hazırlayacağım.Eğer hızlı parçaların olduğu CD'leri olan varsa bir kopya getirebilir.Son birşey acaba ''Asvel, go to hell'' falan diye mi bağırsak :p Elbet takımda birileri anlar...

Pınar Anidjar' Alıntı:
NBA' de karşı takımın konsantrasyonunu bozmak için kullanılan uzun sarı-kırmızı balonlardan kullansak güzel olmaz mı? Bir de ben artık şu müzik olayına el atmak gerektiğini düşünüyorum.Hızlı parçalardan oluşan CD hazırlayacağım.Eğer hızlı parçaların olduğu CD'leri olan varsa bir kopya getirebilir.Son birşey acaba ''Asvel, go to hell'' falan diye mi bağırsak :p Elbet takımda birileri anlar...
Pınar hanım sizi maçlarda görebilsek müzik konusunda da sonuna kadar arkanızda olabiliriz çalması için her türlü fedakarlığı yaparız. :)

O balon işi de Türkiye de olmaz.Neden çünkü burası Türkiye. :)

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Pınar Anidjar":2nmsk8kb]NBA' de karşı takımın konsantrasyonunu bozmak için kullanılan uzun sarı-kırmızı balonlardan kullansak güzel olmaz mı? Bir de ben artık şu müzik olayına el atmak gerektiğini düşünüyorum.Hızlı parçalardan oluşan CD hazırlayacağım.Eğer hızlı parçaların olduğu CD'leri olan varsa bir kopya getirebilir.Son birşey acaba ''Asvel, go to hell'' falan diye mi bağırsak :p Elbet takımda birileri anlar...
Pınar hanım sizi maçlarda görebilsek müzik konusunda da sonuna kadar arkanızda olabiliriz çalması için her türlü fedakarlığı yaparız. :)

O balon işi de Türkiye de olmaz.Neden çünkü burası Türkiye. :)[/quote:2nmsk8kb]

Geçen maçta Dee'nin CD'sini kim verdi sanıyorsun.Keşke başka CD'lerde olsamış yanımda.Sabahtan beri müzik indiriyorum.Bakalım yaptığım kolleksiyon beğenilecek mi? :)

Bir de diyorum birkaç İngilizce tezahurat mı öğrensek ne? :)

Pınar Anidjar' Alıntı:
[quote="Gökce Başaran":kl7eyg9d][quote="Pınar Anidjar":kl7eyg9d]NBA' de karşı takımın konsantrasyonunu bozmak için kullanılan uzun sarı-kırmızı balonlardan kullansak güzel olmaz mı? Bir de ben artık şu müzik olayına el atmak gerektiğini düşünüyorum.Hızlı parçalardan oluşan CD hazırlayacağım.Eğer hızlı parçaların olduğu CD'leri olan varsa bir kopya getirebilir.Son birşey acaba ''Asvel, go to hell'' falan diye mi bağırsak :p Elbet takımda birileri anlar...

O balon işi de Türkiye de olmaz.Neden çünkü burası Türkiye. :)[/quote:kl7eyg9d]

Geçen maçta Dee'nin CD'sini kim verdi sanıyorsun.Keşke başka CD'lerde olsamış yanımda.Sabahtan beri müzik indiriyorum.Bakalım yaptığım kolleksiyon beğenilecek mi? :)

Bir de diyorum birkaç İngilizce tezahurat mı öğrensek ne? :)[/quote:kl7eyg9d]
:) Bir ara İsmial Türüt çalıyordu onu da mı siz vermistiniz :roll: :D

Neyse Dee o şarkılarla cossun da başka birşey istemeyiz,tabi deplasmanlar da başka bir formül bulunmalı :)

Arkadaşlar biletlerin erkenden çıkması isteğimizi, bu maça mahsus mecidiyeköyden otobüs kaldırılmasını, vede maçın en erken 8.30 da başlaması gibi siteklerimizi ilettik.
Umarım bunlar gerçekleşir!
Bizim 25 gün boyunca çok ciddi bir şekilde bu maça insan getirme konusunda çalışmalar yapmamız gerekiyor, lütfen herkes duyarlı olsun nette(özellikle facebook gibi sitelerde),sokakta,stadda her yerde bu maçın çağrısını yapsın.
Avrupaya gücümüzü gösterelim ilerde Euroleague takımı olabileceğimizi ispatlayalım!!!

maç için söz veremem hani gelebilmek konusund ama çok kişi toplayabilirim bu konu hakkında hani otobüs falan daha çok bilgi bulursanız yazın çünkü bend ona göre tanıdıklarıma haber veririmmm :)