Gel gel Kanarya!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: O salon dolacak hemde hınca hınc!!!

Oooo herkesi gaza getirmek icin biseyler caliniyor ya bizi kaza getirmek icin ne calinacak :)

Sanal alemde bayağı bir reklamını yaptım : )
Çoğu kişinin haberleri bile yok :S
Teşekkür ediyorlar..
Salona sığmayacağız ! : )

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Volkan Kiziltas":1j1y29ka]Oooo herkesi gaza getirmek icin biseyler caliniyor ya bizi kaza getirmek icin ne calinacak :)

sosli dağıtıyorlarmış maçta :)[/quote:1j1y29ka]
Hani nerde ne zaman kesin mactayım o zaman gerci Eyüp abi baya zorlancak ama :D :D

arkadaşlar bende bir iki sitede duyurmaya başladım maçları fakat tam olaraka saat kaç yani kesin olarak bunu öğrenmemiz lazım..bir 20.30 deniyor bir 21.00 kesin öğrenenler hemen duyurursa çok iyi olur.....

Seda!
Sen maçın saatini 20.30 olarak duyurabilirisin çünkü %99 öyle olacak!

Arkadaşlar,Avrupa maçlarında davul serbestse davulda götürelim.Çünkü bundan 3 sene önce felan
Ülker - CSKA Moscow maçında davul çalanlar vardı.Hemde yanıbaşımızda :).Üstelik War Chant da çalınırsa Sami Yen'deki atmosferden daha iyi atmosfer yakalayabiliriz.Bide bu işin püf noktalarından biri atkılar :) 8)

arkadaslar..
fb ülker maci haric hic o salon dolmadi....
artik doldurmaliyiz..
uA-Avrupa-usAk

Öncelikle Mehmet Abiye çok teşekkür ederim o maçı ilk kez seyrettim bugun.Gerçekten atmosfer müthişmiş.Ayrıca yapılan tezahüratlar hakkında birileri bilgi verebilir mi ? Sarı Kırmızı Bombom'lu birşeyler vardır :)

Bence Spor Sergi ruhunu tekrar yaşatmamız gerekecek şu anda o salon ne oldu bilmiyorum fakat tamamen basketbol oynamaya ve izlemek için ideal bir görüntüydeydi.Gs taraftarının ti,yatro gibi maç izlemesi de Gökçe'nin çok geç doğduğunu getirdi hemen aklıma tam onun ortamıymış :)

Burak Barut' Alıntı:
Öncelikle Mehmet Abiye çok teşekkür ederim o maçı ilk kez seyrettim bugun.Gerçekten atmosfer müthişmiş.Ayrıca yapılan tezahüratlar hakkında birileri bilgi verebilir mi ? Sarı Kırmızı Bombom'lu birşeyler vardır :)

Bence Spor Sergi ruhunu tekrar yaşatmamız gerekecek şu anda o salon ne oldu bilmiyorum fakat tamamen basketbol oynamaya ve izlemek için ideal bir görüntüydeydi.Gs taraftarının ti,yatro gibi maç izlemesi de Gökçe'nin çok geç doğduğunu getirdi hemen aklıma tam onun ortamıymış :)

-Haydi bastır Cimbom oleyyyy oleyyyyyy

-Bombarasi bombarasi bom bom bom!!!!!!! Sarı Kırmızı Şam-Pi-Yon

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

24.jpg

25.jpg

26.jpg

27.jpg

28.jpg

ŞEN OLA CİM BOM, ŞEN OLA ben ençok şen olayı sevdim.

Aslantepeye salon istiyorduk ya acaba diyorum spor sergi mi istesek? aydan siyavuş spor ve sergi sarayı kulağa hoş gelmiyor mu?

ayrca dört tarafı çift katlı tribünlü bir batketbol salonu varmış bu ülkede ve artık sadece arşivlerden izleyebiliyoruz ha.

Akşamki maçın bir kısmını ben de izledim. Güzel görüntüler vardı gerçekten. Halil Üner'i gördüm bi ara görevi neydi acaba? Bir de adı aklıma gelmedi; Baron Davis'e benzeyen oyun kurucu vardı, çok yetenekliydi gerçekten...