Gel gel Kanarya!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: O salon dolacak hemde hınca hınc!!!

Seda Yükseloğlu' Alıntı:
maç için söz veremem hani gelebilmek konusund ama çok kişi toplayabilirim bu konu hakkında hani otobüs falan daha çok bilgi bulursanız yazın çünkü bend ona göre tanıdıklarıma haber veririmmm :)
Sedacım önce sen geleceksin sonra insanları getireceksin ayrıca bu topiği takip et her türlü bilgiyi buraya yazacağız!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Arkadaşlar biletlerin erkenden çıkması isteğimizi, bu maça mahsus mecidiyeköyden otobüs kaldırılmasını, vede maçın en erken 8.30 da başlaması gibi siteklerimizi ilettik.
Umarım bunlar gerçekleşir!
Bizim 25 gün boyunca çok ciddi bir şekilde bu maça insan getirme konusunda çalışmalar yapmamız gerekiyor, lütfen herkes duyarlı olsun nette(özellikle facebook gibi sitelerde),sokakta,stadda her yerde bu maçın çağrısını yapsın.
Avrupaya gücümüzü gösterelim ilerde Euroleague takımı olabileceğimizi ispatlayalım!!!

Eyüp, bu maçı 20.30 a aldırırsanız, dile benden ne dilersen 8) Gelmek isteyip de saat yüzünden gelemeyecek yüzlerce adam vardır.. Hatta 20.45 olsun.. Çok geçe kalmadan, ne kadar geç başlarsa , o kadara kalabalık olur.. Ayrıca bu laflarınla beni maça gitme konusunda umutlandırdığını da hatırlatırım.. :)

Eyüp abi ; bu maç evet dediğin gibi çok önemli uA grubunun bulunduğu her sitenin anasayfasına bu maçın haberini koysalar gerçekten çok iyi olur ! Düzenli olarak gelecekler için otobüs seferi ayarlansa , maça gelenler de arkadaşlarına , yakınlarına bu maçın haberini verse yani 23 günde yapılamayacak şey yok ! Ben inanıyorum ki taraftarımız bu maçın ne kadar önemli olduğunu biliyor ve duyarlı davranıp maça geleceklerdir !

Ayrıca maç saatinin 20.00 dan sonra olması bizim için çok iyi olur . İşe giden abilerim maça gelmeleri rahat olur... Bu maçta salonun dolması için elimizden geleni yapacağız !

Emre Yuksel' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":q10r2mx7]Arkadaşlar biletlerin erkenden çıkması isteğimizi, bu maça mahsus mecidiyeköyden otobüs kaldırılmasını, vede maçın en erken 8.30 da başlaması gibi siteklerimizi ilettik.
Umarım bunlar gerçekleşir!
Bizim 25 gün boyunca çok ciddi bir şekilde bu maça insan getirme konusunda çalışmalar yapmamız gerekiyor, lütfen herkes duyarlı olsun nette(özellikle facebook gibi sitelerde),sokakta,stadda her yerde bu maçın çağrısını yapsın.
Avrupaya gücümüzü gösterelim ilerde Euroleague takımı olabileceğimizi ispatlayalım!!!

Eyüp, bu maçı 20.30 a aldırırsanız, dile benden ne dilersen 8) Gelmek isteyip de saat yüzünden gelemeyecek yüzlerce adam vardır.. Hatta 20.45 olsun.. Çok geçe kalmadan, ne kadar geç başlarsa , o kadara kalabalık olur.. Ayrıca bu laflarınla beni maça gitme konusunda umutlandırdığını da hatırlatırım.. :)[/quote:q10r2mx7]Galatasarayın olduğu yerde umut vardır demişti Commandante HAGİ!!
Bunun için maça geleceksin ne yapıp edip!

golden state taraftarı tribünleri sarıya boyuyor resmen.
bizde bu maçta tribünü kırmızıya boyayalım.herkes kırmızı giysin lütfen başlıklara bunu ekleyin hatta bu konun başlığınada yazılabilir.

okuyan arkadaşlar okuldaki sıra arkadaşını
çalışan arkadaşlar iş arkadaşlarını
evde oturan arkadaşlar komşularını maça getirdimi tamamdır.

şu seyirci ortalamamızı biraz yükseltelim.haydı ayhan şahenki KIRMIZI yapalım.

eyüp abi ne yap et bu maçı 8.30'a aldır sonra otur izle salondaki kalabalığı
bence sopalı pankartlar yapalım...milan maçından beri yapmamıştık çok şey ifade edebilir...ya da potaarkaları sarı yantaraflar kırmızı giyerse müthiş bir sinerji oluşturabiliriz...ya da en basitinden bir atkı şov yapabiliriz...fakat nolursa olsun birşeyler düşünüp karar vermemiz lazım ona göre daha insanları bilgilendirces bu yapacağımızla ilgili...yani öyle birşey yapalım ki asvelliler sahaya çıktıklarında ayakları titresin...ne biliyim ali sami yen'deki yaptığımız ilk warchant gibi...fblilerin ayakları titremişti ve o arada ilk yarı 2 tane atıp bitirmişik maçı...o maçı taraftar almıştı atkılarıyla ve o marşla...biz de o tür bişiy yapabiliriz

Arkadaşlar maçın saatinin 9 olması gerektiğini Murat hocamıza,menejerimiz Mert Uyguç beye, vede klüp yetkililerine ilettik umarım maçın saati 9 olur!
Biletler bir kaç gün içinde satışa çıkacaktır diye düşünüyorum son olarakta mecidiyeköyden 3-5 otobüs işlem tamamdır!!
BUNLAR YAPILIRSA ASVEL MAÇINDA SALON DOLMUŞTUR!!

Uzun aradan sonra boy gösterdiğimiz ULEB'te Asvel gibi önemli bir rakibe karşı o salonu doldurmak çok önemli...

Valla fena gaza geldim uygun ortamı yaratabilirsem gelmek için herşeyi yapacam :) Eyüp Abi için ;)

Burak Barut' Alıntı:
Valla fena gaza geldim uygun ortamı yaratabilirsem gelmek için herşeyi yapacam :) Eyüp Abi için ;)
Galatasaray için :)

beyler ilk maçın sonucuna bağlı ama inşallah o maçta seyrirciyi salona çekecek bi sonuç alırız yoksa türk seyircisi kolay kolay gelmez hafta içi maçına efes maçına gelen vatandaşın yarısı gelse almaz zaten 3500 kişilik salon;efes maçında rüzgar arkamızdaydı eğer asvel maçındada umudumuz olursa insanlar gelir
bence fransızca çıkış yok vb. ankartlar yapmalıyız ben kolaylıkla italyan tarzı uzun bezlerden bulabilirim...

İşin içinde Eyüp ağabey varsa tamadır o salon dolar.Şimdiden tribünde iz bırakacak atmosfer yaratılmalı.En basiti atkı show.Dikkat etmedim ama Ayhan Şahenk'de War Chant(Kızılderili Marşı) hiç çalınmadı sanırım ne olur ne olmaz flash disk'e atıp getircem herkez atkısını getirsin.Tribünleri düşünemiyorum!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Burak Barut":39km1d36]Valla fena gaza geldim uygun ortamı yaratabilirsem gelmek için herşeyi yapacam :) Eyüp Abi için ;)
Galatasaray için :)[/quote:39km1d36]
ARMA için :)

Ahmet Akay' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":hfnxfa2o][quote="Burak Barut":hfnxfa2o]Valla fena gaza geldim uygun ortamı yaratabilirsem gelmek için herşeyi yapacam :) Eyüp Abi için ;)
Galatasaray için :)[/quote:hfnxfa2o]
ARMA için :)[/quote:hfnxfa2o]

Forma İçin :)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Seda Yükseloğlu":2n4ezbym]maç için söz veremem hani gelebilmek konusund ama çok kişi toplayabilirim bu konu hakkında hani otobüs falan daha çok bilgi bulursanız yazın çünkü bend ona göre tanıdıklarıma haber veririmmm :)
Sedacım önce sen geleceksin sonra insanları getireceksin ayrıca bu topiği takip et her türlü bilgiyi buraya yazacağız![/quote:2n4ezbym]

ya gelmeye çalışcam elbet ama bu aralar evde değilim pek gelemezsemde adam toplayayım diyorum çok saol takip etcem bu topic i ;) :D

yalnız takımımız sahay çıkarken war chant çalınırsa çok güzel olur takımda havaya girer harika olur