Gel gel Kanarya!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: O salon dolacak hemde hınca hınc!!!

arkadaşlar duyurmalar işe yarıyor msn'de de çoğu arkadaşıma ilettim aralarından gelecek olanlar varr... :)

Gerçekten maçı öyle bir geçerken yakaladım. Bende bunla ilgili birşeyler yazmak istemiştim. Gerçekten inanılmaz bir atmosfer var. Yapılan tezahuratlar ve salonu inletmeleri inanılmaz. İlk kez izledim. Ve de maçı bugünmüş gibi heyecanla izledim. Bir ara ablam senden doğmadan önceki maçları mı izliyorsun diye dalga bile geçti. Gerçekten çok güzel bir maçmış. Paul Dawkins'i de bir kez daha görmüş oldum...

bende geçen sayfada arkadaşımızın koyduğu unıted maçını izledim nasıl bir taraftardır nasıl bir çoşkudur...cidden galatasaray seyircisi bir başka ya...umarım basket maçlarında da böyle bir kalabalığı böyle bir çoşkuyu yakalarızz....

Seda Yükseloğlu' Alıntı:
bende o videoyu izledim nasıl bir taraftardır nasıl bir çoşkudur...cidden galatasaray seyircisi bir başka ya...umarım basket maçlarında da böyle bir kalabalığı böyle bir çoşkuyu yakalarızz....
Ah bir finale çıksak o zaman değil Ayhan Şahenk, Abdi İpekçi bile bize yetmez. Bu sene umarım bunu başaracağız. Şampiyonluk özlemi sona erecektir...

Uğur YILMAZ' Alıntı:
[quote="Seda Yükseloğlu":uz8swt61]bende o videoyu izledim nasıl bir taraftardır nasıl bir çoşkudur...cidden galatasaray seyircisi bir başka ya...umarım basket maçlarında da böyle bir kalabalığı böyle bir çoşkuyu yakalarızz....
Ah bir finale çıksak o zaman değil Ayhan Şahenk, Abdi İpekçi bile bize yetmez. Bu sene umarım bunu başaracağız. Şampiyonluk özlemi sona erecektir...[/quote:uz8swt61]

inşallah ya zaten bu sene bir şampiyon olsak taraftarlar bu çoşkuyu yaşasalar bence tribünlerde boş yer kalmayacak gibi geliyor bana.... :)

facebooktaki başlığımızı hatırlatım ne kadar çok kişiye hitap edersek o kadar iyidir arkadaşlar.

Galatasaray Basketbol Takımı Avrupada Tamam Devam Maçına Çıkıyor.
başlık budur.searchten bulabilirsiniz.

günler öncesinden bütün gs taraftarının haberi olması lazım...umarım diğer uleb maçlarındaki kadar az seyirci olmaz umarım en az oyak maçı kadar dolar tek dileğim budur

bunun için çalışıyoruz burdan konuşmak yetmiyor malesef.bir gurup sadece msnden çalışsa çok faydalı olur.

Arda Öztürk' Alıntı:
bunun için çalışıyoruz burdan konuşmak yetmiyor malesef.bir gurup sadece msnden çalışsa çok faydalı olur.
ben msn dende bazı fb li arkadaşlar da dahil olmak üzere gönderdimm...hadi bakalım umarım faydasını görürrüz yaa....

maç gününe kadar herkes msn nickinin sonuna galatasaray-asvel yazabilir.arkadaşlarınızdan dikkat çekebilirsiniz.her şekilde önemsediğimizi göstermeliyiz.
msn nicki için örnek
arda10.....Galatasaray-aSvel:

tarih ve saat kesinleşnce sonuna onlarıda ekleriz.

Görev dağılımı yapılmış hemen :) :)
Arda facebook sorumlusu Sedada msn sorumlusu :) :) :)
Bende uA nın diğer forumlarına bakayım :)
Başka neler yapılabilir???

arkadaşlar öncelikle çoğu kişinin haberi yoktu yönetimin bunun için kollarını sıvaması gerekiyor..mutlaka gs tv de falan duyurmalı...ama yaptıklarımız yeterli değil sanırım.... :roll:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Görev dağılımı yapılmış hemen :) :)
Oooooo abi seda geldi bizim yuzumuze bile bakmiyorsun :) :p

Seda Yükseloğlu' Alıntı:
arkadaşlar öncelikle çoğu kişinin haberi yoktu yönetimin bunun için kollarını sıvaması gerekiyor..mutlaka gs tv de falan duyurmalı...ama yaptıklarımız yeterli değil sanırım.... :roll:
Evet Seda sana katılıyorum bizim televizyon ne işe yarar anlamıyorum zaten.

Volkan Kiziltas' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":z1yxhrfs]Görev dağılımı yapılmış hemen :) :)
Oooooo abi seda geldi bizim yuzumuze bile bakmiyorsun :) :p[/quote:z1yxhrfs]Valla ben çalışana formayı veriyorum :) :) :)
Gs tv gs.org gsbasket.org kısaca çok yakında her yerde bu maçın çağrılarını göreceğiz merak etmeyin kısaca o salon dolacak hemde tıka basa 8)

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Volkan Kiziltas":p1v86gwr][quote="Eyüp YILDIZ":p1v86gwr]Görev dağılımı yapılmış hemen :) :)
Oooooo abi seda geldi bizim yuzumuze bile bakmiyorsun :) :p[/quote:p1v86gwr]Valla ben çalışana formayı veriyorum :) :) :)
Gs tv gs.org gsbasket.org kısaca çok yakında her yerde bu maçın çağrılarını göreceğiz merak etmeyin kısaca o salon dolacak hemde tıka basa 8)[/quote:p1v86gwr]
Biz calışmıyoruz şimdide öylemi olduk Eyüp BEYYY!!!Öyle olsun bakalım yoklugum hissedilcek mi :D :p

olur mu öyle şey volkan aman eksikliğini hissettirme herkese duyurmamız lazım... ;) bu arda eyüp abi umarım dediğin gibi olurr bu maçı herkes duyarrr...

renkdaşlar umarım galatasaray - fenerbahçe türkiye kupası rövanş maçını 26 şubata koymazlar.yoksa bu çalışmalar sonuç vermeyebilir.

fenerbahçe maçını tercih edecektir çoğunluk malesef :(

SuleymanCetin' Alıntı:
renkdaşlar umarım galatasaray - fenerbahçe türkiye kupası rövanş maçını 26 şubata koymazlar.yoksa bu çalışmalar sonuç vermeyebilir.

fenerbahçe maçını tercih edecektir çoğunluk malesef :(
Fener maçı 27 Şubat ta