Gel gel Kanarya!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: O salon dolacak hemde hınca hınc!!!

o salon dolacak artık hınca hınç mı olur sanmam ama fb maçındaki kadar dolar benim çevremde her maça gitmeyen ama o maça gideceğini söyleyen 7 -8 kişi var burdan bu sonuca varıyorum...daha 2 hafta var dünyanın süresi son hafta güsel bi reklam harekatı yeter

http://www.ultraslan.com da sirf voleybol maclarina reklam yapiyo yaa???
webaslana galatasar.org ultraslan.com gs1905.org gs05.com
herkese sesleniyorum ....
gs tv... mu mac icin günler önce bir reklam yapmaliydikkkk!!!!!!!!!!!

DEEE BROWNN BASKET GECERLI BIRDEEEEEEE FOULLLL

Vestel Manisa macinda birisi cikip tribunlere su durumdan bahsetse,hic olmassa GS'in sadece futbol takimi olmadigini bir cok kisiye anlatmis oluruz.

ben avrupada kaliyorum ve her defasinda maclari izlerken kafayi yiyorum, bukadar az seyircinin olmasindan dolayi.. herkez elinden geleni yaparsa bu salon dolar insallah. Bende bu sefer tv karsisinda kendimi yemem :) :) :)

Salonu seyircilerimiz dolduracaktır bizim seyircimiz hangi maçın önemli olup salonun dolması gerektiğini bilir ve büyük ilgi olacaktır zaten dilerim ki ; HER ZAMAN DOLU OLSUN O SALON !

Bu sezon başlamadan bize Asvel ile bir maç oynayacaksınız ve bu avrupada ilk dörde bile çıkma şansınızı doğurabilir deseydi hangimiz inanırdık. Bu takım bu hoca bu oyuncular bu salon bu maçta o gün hınca hınç dolmayı hakediyor.. Şuna inanıyorumki uleb in seyircisi maçlara en az gelme istatistiğide böylece son bulacak. Bu maç bence o kadar önemliki euroleage teklifi yapılacak takımlara teklif götürülürken seyircileride inceleniyor bu anlamda herkesin bu maçı konuşmasını sağlamalıyız. Çevremde kim varsa oraya gelmesi için elimden geleni yapacağım..

Keşke bizimde pon pon kızlarımız olsa oysa lise ve üniversitemizde buna istekli hiçmi genç bayanlar yok, sezon başında kombineler alırken birçok org. dan bahsedilmişti ama ben en son geçen maçta bir aslan gördüm o kadar:))

Maç yaklaştıkça eminim ilgide artacaktır!

Arkadaşlar ben maça arkadaşlarımla gelecemde biletler piyasa sürüldüğünde lütfen bana msj atın!!!

GS TV'deki Branş Raporu programında Murat Hoca Asvel maçında bir t-shirt organizasyonu yapmak istediğini söyledi.Anladığım kadarıyla kırmızı renk t-shirt kast etti.Bilmiyorum nasıl gerçekleştirilir?

Arkadaşlar biletler 5 ytl den satışa çıktı!!!

Kerem SEÇER' Alıntı:

Arkadaşlar,
Bu ve bunun gibi hazırlık ve duyurularda sadece erkek takımının asvel maçını kullanmayın. 26-28 Şubatta çok önemli iki maçımız var hem erkek hemde bayan takımımızın. Lütfen iki maçıda vurgulayın her yerde. Zaten klüpte bunu düsünerek iki maçın bilet fiyatını çok mantıklı düşünerek toplam 5 ytl yapmış. Bayan takımımız Hasharon'u elediği taktirde kupada son 4 takım arasına kalıyor.

Arkadaşlar Asvel maçı alelade bir maç değil!!! Hatta çok kritik bir maç.
1-Uleb bu maça çok önem veriyor taraftar olarak bizim performansımız çok önemli.
2-İleride Euroleague takımı olma gibi bir durum var bunun için hedef maçları dolu tribünler önünde oynamalıyız.
3-Basketbol kamuoyunda Galatasaray markası son derece unutulmuş durumda, bu kupada başarılar kazanarak şubenin prestijini arttırmalıyız buda bize daha iyi sponsor, daha iyi basketçiler, yeni bir salon vs... şeklinde geri dönecektir.

Uzun lafın kısası basket takımımıza destek olmalıyız!!!

---------------WE WANT THİS CUP----------------

Öncelikle herkese selam bu harika foruma yeni üye oldum. Kocaeli de oturuyorum maçlara gitmeyi çok istiyorum ama öğrenci olduğum için o saatteki maçlardan sonra dönüş benim açımdan baya zor olur otobüs bulamam istanbuluda fazla bilmiyorum istanbul da olsam hayatta kaçırmazdım 5 ytl ye maçmı olur bu fiyatada salonu dolduramazsak ayıp bize. Bİ arkadaş izmitten minibüsle gidicez diyodu eğer öyle bişey olursa gelebilirim ancak yanımda da 2 fb li getirip alın basket böyle olur diye göstericem inş :) şaka bi yana avrupada takım önemli değil formasında Türk bayrağı olan bi takımı elin gavur takımına tercih edersek nerde kalır bizim vatan bayrak sevgimiz

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Kerem SEÇER":3m3uf6xo]Marmara UNI olarak hazırlanıyoruz.. [url="http://img216.imageshack.us/img216/7072/afilz0.jpg' Alıntı:
http://img216.imageshack.us/img216/7072/afilz0.jpg[/url]

Arkadaşlar,
Bu ve bunun gibi hazırlık ve duyurularda sadece erkek takımının asvel maçını kullanmayın. 26-28 Şubatta çok önemli iki maçımız var hem erkek hemde bayan takımımızın. Lütfen iki maçıda vurgulayın her yerde. Zaten klüpte bunu düsünerek iki maçın bilet fiyatını çok mantıklı düşünerek toplam 5 ytl yapmış. Bayan takımımız Hasharon'u elediği taktirde kupada son 4 takım arasına kalıyor.[/quote:3m3uf6xo]

Haklısın abi..Ben uzak kaldım tatil sebebiyle o maçı unutmuşum..O maça da ilgi gösteririz inşallah..

mesut başoğlu' Alıntı:
Öncelikle herkese selam bu harika foruma yeni üye oldum. Kocaeli de oturuyorum maçlara gitmeyi çok istiyorum ama öğrenci olduğum için o saatteki maçlardan sonra dönüş benim açımdan baya zor olur otobüs bulamam istanbuluda fazla bilmiyorum istanbul da olsam hayatta kaçırmazdım 5 ytl ye maçmı olur bu fiyatada salonu dolduramazsak ayıp bize. Bİ arkadaş izmitten minibüsle gidicez diyodu eğer öyle bişey olursa gelebilirim ancak yanımda da 2 fb li getirip alın basket böyle olur diye göstericem inş :) şaka bi yana avrupada takım önemli değil formasında Türk bayrağı olan bi takımı elin gavur takımına tercih edersek nerde kalır bizim vatan bayrak sevgimiz
Mesut merhaba.
Deniz Baskın arkadaşımızla bu konuda iletişime geçebilirsin, mesajda atabilirsin sitedeki özel mesaj bölümünden..
Biletler çok uygun olduğu için bence maçtan günler önce bitecektir özellikle uzaktan gelen arkadaşlar bu maç için biletlerini hemen alsınlar bence.

Maçın 21.15te de olması süper.Kimse iş vardı gelemeyeceğim demeyecek.

Valla leverkusen maçındaki gibi bir kareografi olayına girsek süper olur hatta aynısı bile olabilir alttan baba müziğini verdinmi salon süper olur kanımca...Bu konuda organizasyon yapmak lazım...Ben ankaradayım bir gün önceden gelecem İstanbul'a eğer gönüllü arkadaşlar olursa ultrAslan'la irtibata geçip birşeyler yapalabiliriz...