Gelecek sezon maçlarımızı hangi salonda oynayalım(Anket)

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi

Gelecek sezon maçlarımızı hangi salonda oynayalım!

• Kullanılan toplam oy
    137
Ayhan Sahenkin bir avantaji var o da potalari..Deplasman takimlari icin potalar,cemberlerin sertligi tam bir kabus..Hic dikkat edermisiniz boyle seylere ama,cemberin yapisi vs,cok onemli bir faktor..Yillar once Efes Dackaya yenilirken cemberlerden yakinmisti..Bu bizim icin avantaj olabilir aslinda..

Ahmet Comertin cemberleri ise cok kolay atmasi,deplasman takimlari icin cok kolay..

Fırat Aydın' Alıntı:
Ahmet Cömert Oleeeey...

Bu salon sarı kırmızı ya =) Koltuğundan stickerına kadar.

[youtube:21j29hy9]http://www.youtube.com/watch?v=LC5oE9Id36I[/youtube:21j29hy9]

Eğer yeni salon düşünülüyorsa da kesinlikle Partizan veya Panathinaikos'unkine benzemelidir.. Tribünleri katsız olmalıdır. Hadi olmadı vazgeçtim onlardan, Karşıyaka'nınkine bile razıyız :)
Ahmet Cömert kesinlikle olmaz!!

Konuya şu ana kadar yazanların ulaşım mantığına göre hareket edersem Haldun Alagaş derim. :) Zira herkes evine göre konumuyla değerlendirmiş salonları.
Bu sezon sadece Fenerbahçe ve Oyak Renault maçlarında tamamen doluydu Ayhan Şahenk.Telekom ve Asvel maçlarında 3000,Beşiktaş maçında 2000 kişiydik.Avrupa'da grup maçlarındaki sayımıza hiç girmiyorum bile.
Son 10 yılın en büyük gazıyla gittiğimiz Efes maçında bile tam dolmadı Abdi İpekçi.Ayrıca bizim taraftarın basketbola bakışıyla o salon buz gibi olur 2 mağlubiyetin ardından.Surların civarının İstanbul'un en pis bölgesi olduğunu da belirtmek isterim.Gece geç saatlerde biten maçlardan sonra türlü maceralar yaşanabilir.
Kendi salonumuz olana kadar Ayhan Şahenk diyorum ben.Önce bir taşalım Ayhan Şahenk'ten,akabinde İpekçi'yi konuşalım...

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Aşağıdaki formül ile A.İpekçi dolar taşar... Herkesle iddaaya girerim!!!
A.İpekçi+5ytl bilet+100 ytl kombine+iyi bir organizasyon+iddaalı bir takım+yıldız bir oyuncu=Her maç en az 5000 kişi!!!
Çok haklısın ama A.İpekçi değil bize ait bi stat olması şart !!!

Oynayacagimiz salona Ayhan Sahenkin potalari getirmeyi unutmayalim,cember ne kadar cok sert olursa o kadar iyi,guclu takimlar icin..Atamazlar kolay basket..

Aslında bu konu çok üzücü bir konu.Yıllardır yönetimin Galatasaray'ımıza uygun bir salon yapamayışı hatta proje haline bile getirmeyişi içler acısı bir durum.

Ayhan Şahenk mevki olarak İstanbul'un kenarında olan ve başka bir kulüple anılan bir salon olduğu için hiç mi hiç tercihim değildir.Abdi İpekçi ulaşım olarak oldukça uygun ve merkezi bir yer olmasına karşın salonun büyüklüğü hiç çekici yapmamakta durumu.Ahmet Cömert ise sanki lise takımlarının maç yapacağı salondan öteye geçememekte.ben o yüzden diğer diyorum ama bu üçü içinde Abdi İpekçi'yi tercih ederim.yukarıda bahsi geçmiş Taksim civarında bir salonun tadından yenmezdi.Ama boş hayal farkındayım.O yüzden Aslantepe'ye salon konusunda ısrarcı olunmalıdır diye düşünüyorum.nerde olursa olsun bizim olsun yeter ki derim son olarak.

Bayan takımı maçlarını Florya'da oynasın,hem alışık olduğumuz çemberler,üstelik tıklım tıklım doldururuz.Rahat 25-30 kişi geliyor maçlara ne de olsa.

Bizde bahaneler bitmez,saha yeşil,ulaşım zor,biletler pahalı...

Ayhan Şahenk çok güzeL bir saLon ama uLaşmak çok ayrı bir dert. Ben AsLantepe'ye bir saLon istiyorum ama şu anLık böyLe bir proje oLmadığı için oyum Abdi İpekçi'ye çünkü uLaşımı koLay, GaLatasaray taraftarının çok oLduğu böLgeLere de yakın. Ama Abdi İpekçi'ye geçiceksek basketboL anLamında büyük adımLar atmamız Lazım. ÖnceLikLe Cafe Crown'dan daha büyük büyük bir sponsor desteği vericek bir firma. Bu çok önemLi...Sonra dansçı kızLar ve maç içindeki müzik ve anonsLarın EL takımLarınınkine benzer haLe getiriLmesi tribünLeri coşturur. Saha içinde maskotLar faLan da oLabiLir. BiLetLer ve kombineLer pahaLı oLmamaLı. En azından öğrenci indirimi oLmaLı. 4 maç kombine diyip bunLarın 3'ünün bayan basketboL takımının maçı oLmaması Lazım. Bir basketboL seyircisi oLuşturuLmaLı. FutboL taraftarLarıyLa bu iş oLmaz. Ve tabiki de iddiaLı bir takım. BöyLe oLursa mükemmeL oLur. HayaL mi?Mevcut yönetimLe evet ama bakaLım yeni bir yönetim geLiyor. İLerisi inşaLLah GaLatasaray için iyi oLur.

Ahmet Cömert...

Tercih şıkları arasında Apdi ipekçi olmasını çok garip buldum sanki normal maçlarda 1000 kişi varmış gibi Apdi İpekçi'nin orda geçmesi garip! Apdi İpekçi S.S oynamak için normal bir maçta nerden baksak 3000-4000 seyirci olması lazım ama çok çok zor biz 3500 kişilik salonu bile Bjk C.C derbisinde dolduramıyoruz kaldı ki Apdi İpekçi'de oynayalım!

ben izmir'de yaşadığım için salona ulaşım konusundaki hassasiyetinizi anlamaya çalışıyorum.ancak ayhan şahank'te okadar güzel atmosfer oluşuyo ki tvde tadından yenmiyor ben doldurmakta zorlanacğımız abdi ipekçi yerine ayhan şahenk'i tercih ederim derim.

Ben Abdi İpekçi dedim.Çünkü ulaşımı kolay vede gerçekten salon çok modern ve gidiş geliş çok rahat oluyor hemde en başta yazıldığı gibi fb'nin burdan çıkma olasılığı büyük salon bize kalabilir.

Burak Ceyhan' Alıntı:
Ahmet Cömert...

Tercih şıkları arasında Apdi ipekçi olmasını çok garip buldum sanki normal maçlarda 1000 kişi varmış gibi Apdi İpekçi'nin orda geçmesi garip! Apdi İpekçi S.S oynamak için normal bir maçta nerden baksak 3000-4000 seyirci olması lazım ama çok çok zor biz 3500 kişilik salonu bile Bjk C.C derbisinde dolduramıyoruz kaldı ki Apdi İpekçi'de oynayalım!
Burak sen yapma bari!!!
Biz bu sezon hemen hemen her maçımızı en az 1000 kişiye oynadık.

Aslantepe salonu yapılmalı kesinlikle !
Şu an bunun baskını yapmak gerekirsen İpekçi'de oynayalım demek inanılmaz gereksiz bir davranıştır.
Seçim öncesi şu an bu konuyu tartışmak yerine ne zaman salonumuz olacak tartışması yapmak gerekiyordu.

salon hikayesi bana inandırıcı gelmiyor açıkcası.
bi baskı gerekiyorsa bayan takım maçında kızlara yapılan sopalı pankartların aynısından aslantepeye salon istiyoruz yazılması iyi bir iş olabilir.
yayıncı kuruluşta bu pankartları gösterirse yönetim üstünde baskı oluşabilir....

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Burak Ceyhan":18e2bcyl]Ahmet Cömert...

Burak sen yapma bari!!!
Biz bu sezon hemen hemen her maçımızı en az 1000 kişiye oynadık.[/quote:18e2bcyl]
Eyüp abi; Abdi İpekçi'de oynayalım... Peki her maç ne kadar seyirci gelir Apdi İpekçi'ye.Haksız mıyım Eyüp abi bjk c.c maçında bile 2500 kişi civarında seyirci vardı kaldı ki Apdi İpekçi'den bahsediyoruz evet o gün cuma günüydü hafta sonu olsa dolu olabilirdi ama ben yine de Apdi İpekçi'de oynanılacak maçların sadece fb maçında dolacağını düşünüyorum. Yani abi seyircilerimizin her maçı yarısı kadar dolduracağını bilsem yemin ederim en çok o salonda oynamayı isteyen ben olurum.Bir yandan da düşünüyorum herkes takmış bir ulaşım sorununa... Madem taraftarımız Apdi İpekçi'ye rahat gelebileceğini düşünüyorlar o zaman Apdi İpekçi'de oynansın derim.

Burak Ceyhan' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":2si763c2][quote="Burak Ceyhan":2si763c2]Ahmet Cömert...

Burak sen yapma bari!!!
Biz bu sezon hemen hemen her maçımızı en az 1000 kişiye oynadık.[/quote:2si763c2]
Eyüp abi; Abdi İpekçi'de oynayalım... Peki her maç ne kadar seyirci gelir Apdi İpekçi'ye.Haksız mıyım Eyüp abi bjk c.c maçında bile 2500 kişi civarında seyirci vardı kaldı ki Apdi İpekçi'den bahsediyoruz evet o gün cuma günüydü hafta sonu olsa dolu olabilirdi ama ben yine de Apdi İpekçi'de oynanılacak maçların sadece fb maçında dolacağını düşünüyorum. Yani abi seyircilerimizin her maçı yarısı kadar dolduracağını bilsem yemin ederim en çok o salonda oynamayı isteyen ben olurum.Bir yandan da düşünüyorum herkes takmış bir ulaşım sorununa... Madem taraftarımız Apdi İpekçi'ye rahat gelebileceğini düşünüyorlar o zaman Apdi İpekçi'de oynansın derim.[/quote:2si763c2]

Sevgili kardeşim İpekçi'yle Şahenk'i bir tutup durmayın Allah aşkına ya !

Abdi ipekçi'ye gitmekle Şahenk'e gitmek bir mi ? Maç İpekçi'de oynanacak ve Beşiktaş derbisi dolmayacak ??? Gülerim ben buna.

Bnce Ahmet Cömert kesinlikle
Çünkü hem doldurabiliyoruz hem inanılmaz bi baskı oluşturabiliyoruz . Ayhan Şahenkte bu bir kaç maç dışında olmuyor. Ayrıca Ahmet Cömerte ulaşım birçok kişi için daha rahat oluyor . Snuçta Maslak değil yani .
Ahmet Cömert bnm içinde iyi . Maslağa ulaşımım yok , Başakşehirde oturuyorum , çift vesait falan yapmam lazım o da çok zor ve de maçlardan geç çıkınca otobüs de olmuyor .
O yüzden kesinlikle Ahmet Cömert olmalı .
Bunun dışında da yönetim niyeti olmamakla birlikte yeni gelen yönetimin mutlaka Aslantepeye Salon yapması şarttttttttttttttt !!!!!!!