Gözüm NBA'de

burayı kapatsak artık ülker fatihi veriyor kesin olarak hemde kiralık değil bonservis de bizde olcak

Fatih'in büyük avantajları var ama Nba'e gitmesi kendisi için kötü olur zaman alamaz gittiği takımda çünkü bir ara Galatasaray'da bile zaman alamıyordu kendisini baya geliştirmesi lazım birebirde belli hareketleri değil hepsini bilmesi lazım

oğuz savaş ile fatih kıyaslanamaz

fatih yetenekleri sınırlı olan bir oyuncu ama o yeteneklerini doğru şekilde kullandığı zaman pota altında caydırıcı oluyor kimse fatihten 15 sayı ortalaması ile oynamasını beklememeli zaten adamın öyle bir potansiyeli yok çünkü ancak savunmada ciddi bir artı güç katıyor

oğuz ile aralarında ki temel fark da bu oğuza hantal diyen arkadaşlar avrupa ümitler şampiyonası ntv de yayınlanacak orada izlesinler bir oğuzu... ben uzun zamandır pivot fundamentali bu kadar iyi olan bir oyuncu görmedim gövdesi hantal gözüküyor ancak ayaklarını çok çabuk kullanabiliyor bunu da avantaj sağlıyor kendisine

fatihin rüyaları umarım gerçek olur nba e giden her oyuncuyu gönülden desteklerim ancak mantıklı baktığımda oğuzun nba de oynayabilme ihtimali fatihten daha yüksek çünkü herşeyden önce oğuz 20 yaşında bunun bir istisnası var o da sabonis ti ama fatihin de sabonis olamayacağı ortada olduğuna göre takımına en çok faydayı sağlayack şekilde oynaması tek temennim

ya bana bugun fatih mi oguzmu diye sorsalar bn kesinlikle fatik derim cunku benim gozumde fatih pota altini cok daha iyi domine eden bi adam daha buyuk bir caydirici onlem sonucta pota alti adaminda nasil bir yetenek ariyosunuzki?
bnde Tequila a katiliyom oguz da bn ole aman aman bir yetenek goremiyorum ve kaybolabilecegini dusunuyorum

o ADAM DAHA TOPU ELİNDE TUTMAYI BİLMİO BİDE nba DAMI OYNUCAK PUFFFF :p

fenerbahce fatih ile ilgileniyor, hem de ciddi ciddi ilgileniyor. ozellikle aydin ors cok fazla istiyormus. hatta transferin bittigi soylentileri de kulislerde dolaniyor.

bu arada murat kaya ya bjk'li ya da gs'li olacak. bu konuda 1-2 gun icinde netlesecek.

Fatih Solak Galatasaray'da oynayacak diye bi açıklama yapıldı Ülker tarafından böyle bişi sözkonusu olmaz diye düşünüyorum Fatih'in de Fenerbahçe'ye gideceğini düşünmüyorum bile.Murat Kaya konusuna gelince umarım bize gelir.

Fatih her ne kadar Galatasaray'lı olsa da Fenerbahçe daha iyi bir teklif geldiğinde gidebilir diye düşünüyorum. Çünkü Fatih'in kariyerindeki en büyük yanlışı hep parayı seçmek oldu ve bu kez de parayı seçip kenarda oturabilir.Ama giderse Mirsad, Semih, Kambala, Fatih çok iyi bir dörtlü olur ve Fenerbahçe Euroleague'de iş yapar. :( :( :(

büyük kolejli genç ve yetenikli bi oyuncu universiade ve genç milli takımlarda oynadı

kamil' Alıntı:
büyük kolejli genç ve yetenikli bi oyuncu universiade ve genç milli takımlarda oynadı
süper yetenekli 1 oyuncu murat kaya onu alirsak çok iyi olur

Yetenekli ama onca maçını seyrettim bir türlü pota altına girme zahmetinde bulunmayan bir oyuncu.Ankara'da oturduğum senelerde formda olduğunda kasmadan 30 sayıyı geçtiğini çok gördüm.Hatta NBA scoutları bile maçlarını izlemeye gelmişlerdi. Bazen 1, bazen 2, bazen 3 numarada oynuyor.Gelirse dışarıdan sayı bulma sorunumuz giderilir.

yanilmiyorsam bu sezon fatih serbest, serbest olmasa bile oyuncu ile anlasmadan bonservis vermek diye birsey yok. bunun yaninda oguz ve onun gibi bircok ulkerli oyuncu serbest kalmak icin takimin katilim ucretini yatirmamasini bekliyor. yani ulker sunu suna verdi, bunu buna verdi olaylari oyuncular istemedikten sonra hikaye. bugun 7 temmuz, yani lige katilim ucretlerinin yatirilacagi son gun. bu sebeple para yatirilmazsa bircok oyuncu serbest kalacak.

fatihsolak' Alıntı:
Fatih her ne kadar Galatasaray'lı olsa da Fenerbahçe daha iyi bir teklif geldiğinde gidebilir diye düşünüyorum. Çünkü Fatih'in kariyerindeki en büyük yanlışı hep parayı seçmek oldu ve bu kez de parayı seçip kenarda oturabilir.Ama giderse Mirsad, Semih, Kambala, Fatih çok iyi bir dörtlü olur ve Fenerbahçe Euroleague'de iş yapar. :( :( :(

Lütfen Arkadaşlar : Bir TÜRK takımının Avrupa'da başarılı olması hepimizin göğüsünü kabartır !!!
Galatasaray Taraftarı FANATİZM'e karşıdır....
Onlar bir HATA yapmışsa biz onu düzeltmeliyiz devam ETTİRMEMELİYİZ :oops: :oops:

Ben Fenerbahçe'nin Avrupa'da başarılı olmasına bir şey demedim.Surat ifadelerinden bahsediyorsan attığım postlardan da anlamışsınızdır ben Fatih Solak'ın dünyadaki en büyük hayranıyım ve Fatih'in en nefret ettiğim takıma gitme ihtimali olmasına üzüldüm, o yüzden. Ama şunu da belirteyim nereye giderse gitsin Fatih'in sonuna kadar arkasındayım. Fenerbahçe konusunda da tabi ki bir Türk takımının başarılı olmasını isterim ama her ne kadar attığım postta öyle bir amacım olmasa da onların bize yaptıkları ve söylediklerinin yanında bu bir hiç.