Gözüm NBA'de

Fenerbahçe Drobnjak ile anlaştı( kaynak: turkbasket.com ) bu konu da burada bitti, geçmiş olsun. Takıma gelip gelmeyeceği belli olmadığında uğruna bu kadar post atılan ama elimizin altında olunca da yerden yere vurulan Fatih gelecek sezon da kazma, balta, basketboldan anlamıyor, oyuna girince takım batıyor gibi sözlere maruz kalarak tıpkı geçen sezonun Whisby sonrası döneminde olduğu gibi takımı sırtlamaya devam edecek.

Fatih solak şuan türkıyedekı en ıyı uzun.Yerını bu yönetım huseyın demıralla doldurur ancak.Ülker fenere mırsad ıbrahım ve 4 mılyon dolar verıyor.dıkkat edın sadece basket takımı ıcın.bızede 6 aylık kocluk karıyerı olan murat ozyer ve 1,5 mılyon dolar verıyor.SENEYE FENERLE OLAN MACLAR ILK PERIYOD KOPAR.

Snndrn' Alıntı:
Fatih solak şuan türkıyedekı en ıyı uzun.Yerını bu yönetım huseyın demıralla doldurur ancak.Ülker fenere mırsad ıbrahım ve 4 mılyon dolar verıyor.dıkkat edın sadece basket takımı ıcın.bızede 6 aylık kocluk karıyerı olan murat ozyer ve 1,5 mılyon dolar verıyor.SENEYE FENERLE OLAN MACLAR ILK PERIYOD KOPAR.
Senin gibi tüm taraftarlar da takımına güvenmese elbette kopar maçlar hatta küme düşeriz.Nabtın sen ya 1.periyottan hangi maçı hangi takım koparmış...Bi kere Murat Hoca'yı küçümsemeni anlamadım.6 aylık murat hoca tecrübeli koç Ergin Ataman'ın yapamadığını yaptı.,Efese maç vermeden şampiyon oldu.Takımına güven destek ver kardeşim.