Gözüm NBA'de

fatihsolak' Alıntı:
Ben Fenerbahçe'nin Avrupa'da başarılı olmasına bir şey demedim.Surat ifadelerinden bahsediyorsan attığım postlardan da anlamışsınızdır ben Fatih Solak'ın dünyadaki en büyük hayranıyım ve Fatih'in en nefret ettiğim takıma gitme ihtimali olmasına üzüldüm, o yüzden. Ama şunu da belirteyim nereye giderse gitsin Fatih'in sonuna kadar arkasındayım. Fenerbahçe konusunda da tabi ki bir Türk takımının başarılı olmasını isterim ama her ne kadar attığım postta öyle bir amacım olmasa da onların bize yaptıkları ve söylediklerinin yanında bu bir hiç.

Tamam Fatih ben yanlış anlamışım....
Senin yaptığın gerçekten güzel bu davranışın takdire değer canım :eek:key :eek:key :eek:key
Aferin Sana ........

bence nolursa olsun hiç bişey önemli değil hatta para bile önemli değil. fatih Galatasaray'da kalacaktır. ben buna kesinlikle eminim

yarin sponsorluk konusunda bilgilendirme toplantisinda fatih isini acikliga kavustururlar

Yapılan anlaşma gereği F.Bahçe’ye verilmesi gündemde olan dev pivot, "Benim hiç kimseden (Kambala) korkum yok. Forma için kendimi parçalarım" dedi.

ÜLKERSPOR’un Fenerbahçe ile birleşmesi, bonservisi turuncu yeşilli kulüpte olan ve geçen sezon Galatasaray’da kiralık oynayan Fatih Solak’ın geleceğini de yakından ilgilendiriyor. A Milli Basketbol Takımımız’ın pivotunun bonservisi Ülker’de, aklı Galatasaray’da.

Yapılan anlaşma sonrası Fenerbahçe’ye verilmesi gündemde olan Fatih Solak, Kambala faktörüne rağmen korkusuz. "Ben profesyonelim, giydiğim forma için kendimi parçalarım. Fener’e gidersem de o formayı kaparım" diyerek sarı lacivertli takıma yeşil ışık yakan Fatih, Milli Takım’daki hocası Bogdan Tanjevic’e de övgüler yağdırdı.

"Tanjeviç benim babam gibi" diyen, Basketbol Milli Takımımız’ın cengaveri Fatih Solak, şöyle devam etti:

"Ben, Tanjevic’in sayesinde buralara geldim. Ülker’de yedek beklerken, o beni hep Milli Takıma çağırdı. Milli Takım’da piştim. Bana güvendi, beni hep destekledi. Ben de yılmadan çalıştım. Tanjeviç bir Türk gibi düşünüyor. O artık bizden biri. Ona yardım ederek, kendi başarımız için çalışmalıyız."

Fatih Solak idmanlardaki hırsıyla dikkat çekse de, saha içerisinde ve dışında tam bir centilmen. Bormio kampında birçok oyuncu zorlanırken, ağır idmanlarda onun hiç sesi çıkmıyor.

Fatih’in bu hırsı ve istekli tutumu en çok, Japonya’daki Dünya Kupası öncesi Basketbol Milli Takım Başantrenörü Bogdan Tanjevic’i sevindiriyor.

HÜRRİYET

Fatih için kullanılabilecek en uygun kelime: CENGAVER

Bu röpörtajda gözüken Fatih'in Fenerbahçe'ye gidebilme ihtimalinin olduğu.Giderim demiyor ama gitmem hiç demiyor.Ama Kambalayla forma savaşı falan yani Fatih elden gidiyor :( :( :(

bnim bunlardan anladigim oguz bize cok daha yakin
ama gonlumden 2 rakibin 2 ulkerli uzun fatih ve oguzun bir cati altinda birlesmesi

Demişim ki

almighty' Alıntı:
oğuz savaş ile fatih kıyaslanamaz

oğuz ile aralarında ki temel fark da bu oğuza hantal diyen arkadaşlar avrupa ümitler şampiyonası ntv de yayınlanacak orada izlesinler bir oğuzu... ben uzun zamandır pivot fundamentali bu kadar iyi olan bir oyuncu görmedim gövdesi hantal gözüküyor ancak ayaklarını çok çabuk kullanabiliyor bunu da avantaj sağlıyor kendisine

maçlar başladı haklı olduğum ortaya çıktı sanırım ayrıca kimse merak etmesin fb nin en son ihtiyacı olan oyuncu fatihtir aydın örs sırf havadan geliyor die kadroda oyuncu tutmaz, mirsad semih ve kambala varken fatih fener için aşırı gereksiz bir transfer olacaktır hali hazırda 1 ve 3 numara sorununu çözmeye çalışıyor fb zaten... kaldı ki fatihin tercih edeceği kadar çok parayı ona verecek yöneticilrin de basketbol bilgisinden şüphe ederim hangi takımda olursa olsun bu adam shaq değil neticede yetenekleri sınırlı olan ir pivot bu durumda alacağı paranın da yetenekleri ile doğru orantılı olması gerekir die düşünüyorum... ama dünya şampiyonasında olağanüstü performans gösterir fiyatını katlar ise bişi diyemem o ayrı

fatih bizde kalmasa bile nba'e zor gider
gerçi fatih'ten kötü bi sürü adam var nba'de ama orada 5 dakka oynayacağına gs'de 35 dk oyna be fatih

Görünen o ki, Dünya Basketbol Şampiyonası'nın sonuna kadar yani Eylül ayına kadar Fatih Solak'ın hangi takıma gideceği belli olmayacak.Şampiyonadaki performansına göre Avrupa'ya da gidebilir, Galatasaray'a da razı olabilir.

fatihsolak' Alıntı:
Görünen o ki, Dünya Basketbol Şampiyonası'nın sonuna kadar yani Eylül ayına kadar Fatih Solak'ın hangi takıma gideceği belli olmayacak.Şampiyonadaki performansına göre Avrupa'ya da gidebilir, Galatasaray'a da razı olabilir.
bence awrupadan çok talibi çikmaz çünkü tanjevic ona fazla süre wermez

1905' Alıntı:
fatihsolak' Alıntı:
bence awrupadan çok talibi çikmaz çünkü tanjevic ona fazla süre wermez
bencede avrupa'ya gitmesi çok zor. ya fenere gidicek ya bize gelicek ama ben bize geliceğini tahmin ediyorum. belkide öyle ümit ediyorum. bize gelmeyedebilir ama kesinlikle gidemez avrupa'ya..

fatih solaktan bahsediytoruz sanki dünya starı tamam bizde olursa kötü olmaz iyi olur ama bu kadar abartmanın bir anlamı yok..

Nedim Karakaş, geçen sezon Galatasaray forması giyen Ülkerspor'un oyuncusu Fatih Solak'ın, antrenör Aydın Örs ile geçtiğimiz haftalarda bir görüşme yaptığını, ancak bu konuda henüz bir netlik olmadığını sözlerine ekledi.