GSbasket Film Kulübü

O Kadın.

Uzun zamandır izlenilecek listemde olan bir film(?)di.

Konusuna girmeyeyim. Sezen'in şarkıları etkiledi beni. Müzikal anlamda ne kadar büyük bir isim olduğunu gördüm tekrar.

Art arda Sezen Aksu klipleri izlemek isteyenler için güzel bir yapım...

Tutulma ilk 2 filmden güzeldi, ilk ikisi gerçekten kötüydü. Ama yine de son film de öyle kıyamet koparılacak bir film değil.

Inception'ı izlemek istiyorum ama sinemaya gidebileceğimi sanmıyorum, tek başına izlemeyi sevmem.

Undisputed 3 Redemption
Serinin 3.filmi ama ilk filmleri izlememiş olmama rağmen konuyu anlamakta hiç sıkıntı çekmedim.
Hapishaneler arası düzenlenen bir dövüş turnuvasını konu alıyor.Aksiyon sevenler için gerçekten çok güzel bir film.

Başka Dilde Aşk

Aşkın ne olduğunu ve nasıl yaşanması gerektiğini anlatan çok güzel bir film olmuş, özellikle Mert Fırat'a hayran kaldım. O kadar zor bir rolü oynamak hem de inandırıcı şekilde oynamak herkesin yapabileceği şey değildir.

Ayrıca şanlı armamızın ve renklerimizinde olduğu filmi izlemekte büyük keyif.. =) Keşke sinema da izleseymişim.. İzlemeyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

10/8.7

Saim Karakuzu' Alıntı:
Arkadaşlar bana çok acil 5 6 tane film önerebilir misiniz ? aksiyon macera dram komedi romantik korku hepsinden olabilir arkadaşlar

Dünyanın Merkezine Yolculuk,I am legend,prens of persia

Genellikle macera filmleri izlediğimden hepsi macera filmi :)

Özellikle Dünyanın Merkezine Yolculuk ve I am legend'ı izlemeni tavsiye ederim abi.

Kaan Çağdur' Alıntı:
[quote="Saim Karakuzu":3esxsn9h]Arkadaşlar bana çok acil 5 6 tane film önerebilir misiniz ? aksiyon macera dram komedi romantik korku hepsinden olabilir arkadaşlar

Dünyanın Merkezine Yolculuk,I am legend,prens of persia

Genellikle macera filmleri izlediğimden hepsi macera filmi :)

Özellikle Dünyanın Merkezine Yolculuk ve I am legend'ı izlemeni tavsiye ederim abi.[/quote:3esxsn9h]
teşekkürler kaan

hic konusmadan anlasabilir miyiz acaba. ?

Barış Şişman' Alıntı:
Başka Dilde Aşk

Aşkın ne olduğunu ve nasıl yaşanması gerektiğini anlatan çok güzel bir film olmuş, özellikle Mert Fırat'a hayran kaldım. O kadar zor bir rolü oynamak hem de inandırıcı şekilde oynamak herkesin yapabileceği şey değildir.

Ayrıca şanlı armamızın ve renklerimizinde olduğu filmi izlemekte büyük keyif.. =) Keşke sinema da izleseymişim.. İzlemeyenlere şiddetle tavsiye ediyorum.

10/8.7

Gece ve Gündüz.Gittiğime bin pişman oldum.İzlemeyenler izlememeye devam etsin.Tabii Malkoçoğlu'nun modern Amerikan versiyonunu izlemek istemiyorsa.

Nilay KIZILOK' Alıntı:
hic konusmadan anlasabilir miyiz acaba. ?

[quote="Barış Şişman":1k7m801e]Başka Dilde Aşk

10/8.7
[/quote:1k7m801e]Aşk; sadece dudağından çıkan iki kelimeden oluşmadığı için bence anlaşabilir. Arada yeter ki aşk olsun, gerisi hiç mühim değil..

dün gazetede yazıyordu...
yeni sezonda vizyona 55 tane Türk filmi girecekmiş..
çok sevindirici gelişmeler bunlar..
iyi veya kötü bu ülkede sinemanın yeniden var olduğunu her geçen sene daha çok hissediyoruz..
amerikan sinemasının ağırlığı giiderek azalıyor..
çağan ırmak, yavuz turgul gibi yönetmenlerin filmleri falan da vizyon bekleyenler arasında..
yavuz turgul'un filiminde şener şen var demeye de gerek yok. hangisinde yok ki..
merakla bekliyoruz bakalım..