GSbasket Film Kulübü

Kick-Ass;
Eğlenceli, güzel film. Pişman olmazsınız.
Hit Girl rolünü oynayan hanım kızımız Leon'daki Natalie Portman'a selam çakmış. O derece müthiş oynamış.

playlifeworld.blogspot.com

son izlediğim filmlerle ilgili yazılar mevcut.

prince of persia

9

gibi. Bir film unutttum diyordum. Kick-ass yazarım bugün.

Dün Recep İvedik 3'ü izledim.Çok kötüydü.

Hatta direkt bilgisayardan sildim. :)

Nihayet izleyebildim "Düşünülemez"i...

Müslüman bir teröristin ABD´deki nükleer eylem planı ve yaşanan gelişmeler. Nükleer silahların gündemi işgal ettiği bu dönemde izlenmeye değer bir film.

Not: Bana film tavsiye etmeden önce iki kere düşünün, ayrıntılı bilgi için Uğur Güven. : )

Titanların Savaşı. Yok görüntüler şöyle böyle vesayre de Ralph amcayla Liam amcayı bir kez daha aynı ekranda görmek son derece keyifli ve heyecan vericiydi.

Murat İNAL' Alıntı:
playlifeworld.blogspot.com

prince of persia

9

blog gayet güzel.. arada basketbol haberleri de verilmiş o da gayet güzel.. bilhassa NBA'den ama 2 hafta öncesi kalmış.. güncellemek refresh etmek lazım o haberleri.. 24 > 23 gibi mesela haha..

Exam, IMDB puanı 6,8/10 olmasına rağmen bana göre çok başarılı bir yapıt. En azından 8,5 verilmeliydi bu filme.

Kolay değildir, bir odanın içerisinde çekilen filmde izleyicinin 100 dk boyunca filme odaklanmasını sağlamak.

Nerde basketbol yahu :)

Yazdık yazacağımızı zaten.

Dur bekle sen bekle.

Levent ÖKTENER' Alıntı:
[quote="Murat İNAL":13udrkat]playlifeworld.blogspot.com

prince of persia

9

blog gayet güzel.. arada basketbol haberleri de verilmiş o da gayet güzel.. bilhassa NBA'den ama 2 hafta öncesi kalmış.. güncellemek refresh etmek lazım o haberleri.. 24 > 23 gibi mesela haha..[/quote:13udrkat]

Alacakaranlık 2 Yeni AY.

Efsane 1. filmden sonra inanılmaz hayal kırıklığı oldu benim için.

Taylor Lautner'ın performansı ve rolü kurtarmış biraz.