GSbasket Film Kulübü

Arog, Güzel bir yapım
Birde arogun reklamında yakında gelecek bir filmin tanıtımını gösterdi adı gölgesizler türk filmi cok ilginc bir film oldugu fragmanından belli merakımdan gidecegim..

EsraGerçek' Alıntı:
[quote="Saadet Unal":xcznf5ne]Osmanlı Cumhuriyetini komedi zannedip gitmeyin sakın güldüğünüz espri beşi geçmez ben hayal kırıklığına uğradım biraz gülmek için gittim ama nerdeee. Artık doya doya gülmek için şubatı bekleyeceğim bari Recep ivedik ilki kadar komik olsunda beklentilerim boşa çıkmasın.
filmi izleyen herkes aynı fikirde sanırım,ben henüz izemedim ama bi kaç yorum okudum, gidip gitmemek konusunda kararsızım..[/quote:xcznf5ne]

hakkaten cok kotu bir film,gitmeyi dusunen varsa acilen vazgecsin bence.bende tam bir hayal kirikligi yaratti :shock:

Yurt dışından gelen bir Türk öğretim görevlisi ilk dersine ?İlk dersimiz kimsenin buradan alınacak derse ihtiyacı olmadığı? diyerek başlar.

Sosyal ve siyasal (gençliğin 1980 darbesi sonrasında apolitik hale gelmesiyle ilgili) mesajlar veren Ferhan Şensoy´un Son Ders´i izlenesi bir film.

IMDB 6,7 puan vererek biraz cimri davranmış, 8,5-9 puanı hak eden bir film bana göre.

Haklısın Ömer, pek aram yok o siteyle ama bu filmi izledikten sonra merak ettim aldığı puanı.

Sanırım puan verenler Maskeli Beşler, Recep İvedik vb. tarzı bir film bekledi. Onları hayal kırıklığına uğrattığın için teşekkürler Ferhan Şensoy...

Onur Yavuz' Alıntı:
Yurt dışından gelen bir Türk öğretim görevlisi ilk dersine ?İlk dersimiz kimsenin buradan alınacak derse ihtiyacı olmadığı? diyerek başlar.

Sosyal ve siyasal (gençliğin 1980 darbesi sonrasında apolitik hale gelmesiyle ilgili) mesajlar veren Ferhan Şensoy´un Son Ders´i izlenesi bir film.

IMDB 6,7 puan vererek biraz cimri davranmış, 8,5-9 puanı hak eden bir film bana göre.

İlk 15 dakikayı izledim daha sonra dedemin rahatsızlığından dolayı hastaneye gitmem gerektiği için, izleyememiştim cd hala masamın üstünde durmakta :) Gerçekten devam etmem gereken bir film.

Bugun Osmanlı Cumhuriyetine biraz baktım, aşırı sıkıldım.Bir Gani Müjde yapımı kesinlikle.Kahbe Bizans gibi bu da bir fiyasko.

En son Arog'u izledim.Gora kadar komik olmasa da ben filmden sıkılmadım.Yapılan espriler ve oluşan durumlar bence komikti.Açıkcası ben filmi beğendim.
Ayrıca Osmanlı Cumhuriyeti filmini de izleyen biri olarak bazı arkadaşlar filmi beğenmemiş fakat beklentileri komedi filmi türündense bu yüzden beğenmemiş olabilirler.Zaten Gani Müjde'de önceden yaptığı açıklamada filmin komedi filmi olmadığını söylemişti.Filmde verilen mesaj bence güzelce verilmiştir.Tavsiye ederim...

En son Dünyanın durduğu günü izledim açıkçası filme Keanu Reeves için gitmiştim ama iyikide gitmişim filmi beğendim. Ama bence sonu tam olmamış biraz eksik kalan birşeyler var gibiydi.
Yinede tavsiye ederim güzel film.

Issız Adam'a gittim.Oldukça basit bir olay ile mükemmel iş çıkarmışlar.Seçilen müzik, mekan ve oyuncuların hepsi tutmuş hiçbiri sırıtmamış.Erotik sahneler başta abartı gibi gelsede bence adamın içinde olduğu durumu özetleyen bir olay.Eğer sizde benim gibi filmin kahramanları ile kendinizi özdeşleştiriyorsanız son derece etkileyici bir film...

Twilight yani Türkçe tercümesiyle Alacakaranlık filmini izledim bugün. Stephenie Meyer'in yazdığı bir romandan uyarlanan bir film.

Olağanüstü güçleri olan bir vampir Edward ile güzel bir kız Isabella'nın hikayeleri anlatılıyor. İkilinin imkansız gözüken aşkları çok güzel aktarılmış. İzlemenizi tavsiye ederim.

Doğmamış a gittik sadece kızla sinemaya gidiyim diye gittim :) filmi tavsiye etmiyorum beğenmedim.