GSbasket Film Kulübü

Frost/Nixon

7

Valkyrie

8

Güz Sancısı

6

Pride And Glory

6

Everyone Says I Love You

5

Pandora'nın Kutusu

5

Primal Fear

9

American History X (2.kez)

10

Hostage

6

Keeping The Faith

7

The Score

7

Brokeback Mountain

9

Apocalypse Now

10

The Painted Veil

9

V For Vendetta

10

Sin City

8

Sonbahar

7

Güneşin Oğlu

6

Ayakta Kala gittik manitayla beğendim hoş bir film.

Kirpi

Sulhi Dölek'in yazdığı 'Kirpi' kitabından uyarlanmış. Mazhar Alanson ve Güven Kıraç başrolleri paylaşıyor filmde. Bu ikili yine oyunculuklarını konuşturmuşlar. Ayrıca sadece onlar değil birçok usta tiyatro oyuncusuda yer alıyor film kadrosunda.

Kahkahalarla gülmeyi değilde gülümsemeyi ve bunu yaparken düşünmeyi de hedef alarak giderseniz izlenesi bir film olabilir sizin için. Kitaplardan uyarlanan filmleri sevdiğim için ayrı bir güzelliği daha vardı benim adıma.

Twilight, Yes Man, Vali, Seven Pounds, Kirpi, Australia gibi filmleri izledim tatil döneminde ve çoğundan haz aldım.

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Can Bulubay":1pnzvyt5]
Primal Fear

9

American History X (2.kez)

10

Apocalypse Now

10

The Painted Veil

9

V For Vendetta

10
Bu filmleri beki birgün ben de izleyebilirim. : )[/quote:1pnzvyt5]

köpeğin olsun...

Slumdog Millionaire

SLUMDOG_Poster.jpg

10

slumdog millionare harika bir film bencede

"clerks" geçen gene izledim diyaloğa dayalı ve izleyiciyi ödüllendiren bir komedi istiyorsanız şiddetli tavsiye

"nine songs" kız arkadaşınızla bir cumartesi gecesi alın pahalı olmayan bir şişe şarap sonrada bu filmi koyun bana dua edersiniz:=) ne brit pop severim ne de micheal winterbottom ama bu film dediğim ortamda süper gidiyor

Murat İNAL' Alıntı:
Eser kötü örnek olmasana kardeşim insanlara :)
img_11.jpg

Yok evet haklısın Murat 2. sınıf adult siteler gibi uyarayım yukarıdaki Margo ablamız birkaç konser sahnesinde giyinik sadece :=)18 yaşından küçükseniz izlemeyin bu filmi (o uyarılara küçüğümü işaretleyip çıkanını daha görmedim o kötü sitelerde oda ayrı)

Benjamin Button'un Tuhaf Hikayesi..

Öyle böyle bir film değil . Filmin başlarında saatçinin açılış konuşması var ki yorumsuz..

Puanım : 10

ozee2qo2lv74xdqvhi.jpg

mnc97bva0tcvtkq6dngx.jpg

Oceans türünde bir hırsızlık filmi..Senaryosu geliştirilebilirdi ama oyunculuklar bu açığı kapatıyor,sıkılmadan izlenebilecek bir film..

8/10

Onur Yavuz' Alıntı:
Yurt dışından gelen bir Türk öğretim görevlisi ilk dersine ?İlk dersimiz kimsenin buradan alınacak derse ihtiyacı olmadığı? diyerek başlar.

Sosyal ve siyasal (gençliğin 1980 darbesi sonrasında apolitik hale gelmesiyle ilgili) mesajlar veren Ferhan Şensoy´un Son Ders´i izlenesi bir film.

IMDB 6,7 puan vererek biraz cimri davranmış, 8,5-9 puanı hak eden bir film bana göre.

Bende en son bu filmi izledim maalesef hakettiği ilgiyi görmemiş yazık olmuş. Ben çok beğendim. Ferhan Şensoy'un gençliğini canlandıran Engin Hepileri bence çok iyi bir tercih olmuş saçıyla sakalıyla deyim yerindeyse cuk oturmuş. :)