GSbasket Film Kulübü

Sorma Onur abi benim gibi türk filmi sever bir insanı bile bir türk filmine nefret duyar hale getirdi aman aman evlerden ırak :) .

Bu arada bende Twilight'ı izledim pek başarılı bulmadım açıkçası imdb puanı 6,1 beyazperde puanı 8,5 ama benim 5,5 un üstünde değil. İzlediğim en kötü aşk filmiydi bu film 8,5 puansa Gönül Yarası 38 puan falan olmalı.

İkinci filmi daha izlemedim ama ilk filmin oyuncuları yok galiba. Afişini vs. gördüm. Bir ara izlemek gerekli. İlk filmi gerçekten güzeldi. Tabiki Türkçe Dublajlı olan değil. Tezahüratlar ortalığı batırıyordu...

Green Street Hooligans'ın 2. filmi ile 1. filminin hiç bir alakası olmadığı gibi, aralarında güzellik bakımından da dağlar kadar fark var bana göre.İlk filmdeki o taraftarlık ruhuna dair en ufak birşey yok bu filmde.Tamamına yakını hapishanede geçen ''kavga'' yüklü bir film sadece.West Ham'la falan neredeyse alakası yok filmin.

Mustafa Marangoz' Alıntı:
Green Street Hooligans'ın 2. filmi ile 1. filminin hiç bir alakası olmadığı gibi, aralarında güzellik bakımından da dağlar kadar fark var bana göre.İlk filmdeki o taraftarlık ruhuna dair en ufak birşey yok bu filmde.Tamamına yakını hapishanede geçen ''kavga'' yüklü bir film sadece.West Ham'la falan neredeyse alakası yok filmin.
Evet hapishanede geçiyor film başına bakmıştım.Yani tuttu diye yapılmış bir film olarak gözüküyor.

Hızlı Ve Öfkeli 4
Süper güzel bir film.. Ben genelde bu tür filmleri pek izlemem ama arkadaşlarımın ısrarına dayanamayıp izledim iyi ki de izledim.. Çok beğendim..

2008 En İyi Yabancı Film Oscar ödülünü kazanan The Counterfeiters (Kalpazanlar).

Nazi Almanya´sını anlatan etkileyici bir film daha. Belki, bu tür filmlerden izledim diyebilirsiniz ama teması farklı adından da belli olduğu gibi.

Bana göre mutlaka izlenmesi gereken bir film.

Kişisel Not´um: 9/10

Son üç günde dört film izledim;The Screamers kötü,Dünyanı Durduğu Gün Orta,Batman ve Operation Valkyrie iyiydi.Özellikle Operation Valkyrie'nin sonu çok güzeldi.

Dün ''Terminator Salvation'' adlı filmi izledim. Aslında filme giderken pek gönüllü değildim. Terminator Serisini pek seven biri değilim. Ama gerçekten bu filmi beğendim. Oldukça güzel bir filmdi.