GSbasket.Org Sweatshirt II

Listede adları görünen arkadaslar lütfen ödemelerinizi daha fazla geciktirmeyiniz. Havale ya da elden ödemelerinizi en kısa zamanda gerceklestiriniz.
Sweatshirt ücreti 25 YTL' dir.

Türkiye İş Bankası Caddebostan Şubesi
1082-0562145 Arda EZER

Kors4n L

Arkadaslar Bu hafta Mersin Maçina Gelecek Olab Arkadas varsa Berbarinde Getirsin Aliyim ben Ondan...mumkunmu ?

Kors4n' Alıntı:
Kors4n L

Arkadaslar Bu hafta Mersin Maçina Gelecek Olab Arkadas varsa Berbarinde Getirsin Aliyim ben Ondan...mumkunmu ?

Bu hafta Mersin maçına benim tanıdığım hiç kimse gitmeyecek. Ki teslim alma konusu zor değil. Sen ödemeyi yaptıktan sonra kargo ile adresine yollayabilirim.

Henüz sweatshirt için ödeme yapmayan arkadaslar lütfen bu konuyu pas gecmesinler. İmalatcı firmaya ödeme yapmada sıkıntılarımız söz konusu.

Sizden ödeme alamayınca, ben de imalatcıya ödeme yapamıyorum ve bu da sıkıntıya yol açıyor.

Lütfen bu konuya agırlık verelim.

Banka hesabımı tekrar geciyorum.

Türkiye İs Bankası Caddebostan Subesi
1082-0562145 Arda EZER

Teşekkürler ....

Ardacığım kusura bakma şehir dışındaydım gene ilgilenemedim pek ama şimdi havaleyi yaptırttım. Kontrol edersin bir ara. Teslimatı bjk maçınana kadar karşıya gelirsem alırım senden gelemezsem bjk maçında alırım.

werty' Alıntı:
Ardacığım kusura bakma şehir dışındaydım gene ilgilenemedim pek ama şimdi havaleyi yaptırttım. Kontrol edersin bir ara. Teslimatı bjk maçınana kadar karşıya gelirsem alırım senden gelemezsem bjk maçında alırım.

Senin zaten yüzünü gören cennetlik . Bu arada havalen hesapta görünüyor teşekkürler.

Bu aralar bir hayli yoğunluk vardı kargo konusu havada kaldı.

Ödemesini yapmasına ragmen sweatshirt ünü henüz teslim alamayan arkadaslar lütfen bana isim-soyad, adres ve telefonlarını bildirsinler; bu hafta içi ürünleri kargolayayım.

Ayrıca elimde hala hatırı sayılır sayıda sweatshirt vardır bilginize ....

ŞU güzelim sweetlerin bitmememsi şu forum ahalisinin en büyük ayıbıdır :(
Kardeşim almıycaksın neden alıyorum yazıyorusunuzz...

Bugün Günay KESER ve Serdar VARDAR' ın sweatshirt lerini kargoya verdim. Bilginize ...

Cuma akşamı Beşiktaş maçında Ahmet Cömert' de olacağım. Ona göre ödeme ve teslimatları gerçekleştirebiliriz.

arda tamemen haklı.sweatshirt'u almak ısteyenler arasındayım. ancak son 2 aydır bır krız ıcerısındeyım. ne olursa olsun alacagım sweatshirt'u. ınsallah subat ayı ıcerısınde..
umarım sonuncuya yetısırım... :oops: :oops: :oops:

Bugün itibari ile Hollanda' ya da kargolarımızın ulaşmış olması lazım.

Avrupa' ya da ilk ihracatımızı gerçekleştirdik. Gururluyuz ;)

werty' Alıntı:
Arda akşam maçta olucam sweatleri alırım senden ayrıca t-shirtleride unutma...

Arabada sadece sweatshirt var, tshirt yok ama ücretini peşin alırım; ürünleri kargolarım sana olmadı ;) 1 senedir bekletiyorsun, biraz da sen beni bekle ;)

Valla listede 3 tane sweatshirt ün görünüyor. Ben sana toplam 5 sweat düşünüyorum ve bu aksam 5 tane teslim ederim. Ona göre 50 lira daha hazırla ;)

Ayrıca 3-4 tane de tshirt verdik mi sana köşeyi döndük işte :ehue

Arda abi bugün alıdım switimi ... şanslı 100 kişi arasına girdim yani :)
Emeği geçenlerin ellerine,yüreklerine sağlık. Allah geriye kalan 1200 kişiyede nasip etsin etsin böyle bir ürünü yarabbi...

Kazak dezign ve yapim asamasinda emegi gecen herkeze tskrlr cok super olmus....