Gsbasket Tribünü!

Ewet Eyüp abinin dediği gibi maça gelen herkes sarı kırmızı gelsin kaskol tişört sweat maçta zaten isteyene verilir . Bunun dışında ufak çaplı 1 şeylerde yapmayı hedeflioruz nasipse...

arda öztürk' Alıntı:
:) getirin getirn getirmessnz nasıl ceza alıp salonu kapattracaz getirin hatta sahayada atlayın

taraftarı engelleyemezsin ;)

Bu arada kendim gibi İsmet Sempatizanı biriyle karşılaşmak güzel.Yıllardır Ya İsmet,Ya Terket diyorum hiçbir coach O'na sürekli şans tanımıyor.

MURAT CANTAS' Alıntı:
Yav gaffırın pijamalarından giyelim o zaman savunma nasıl yapılır görsün millet

Rakip sayı atmadan maç biter:)))
aslında hoş bir fikir olabilir neden olmasın.. tüm tribun çakkıdıyı söylersiniz arkadaşımda pijamalarıyla bir dans eder...

bu arada konfeti meşale fln ne yapıyorsunuz arkadaşlar öyle..kendinize gelin olay amacından sapmasın bence...

:atki

ya salondaki olayı şova dönüştrmek için ne gerekiyosa yapalım bence
tabi ceza alıcağımız eylemlerden kaçınarak
böyle olduğu taktirde basket maçlarına olan ilgi artacaktır

yA kimse boşuna zahmet edip konfeti getirmesin tabiki meşalede :kop çok isteyen varsa yada durumu müsait olan salona sarı kırmızı balonlar getirsin tabi bide herkes kırmızı olsun :p

Fırat UZUN' Alıntı:
yA kimse boşuna zahmet edip konfeti getirmesin tabiki meşalede :kop çok isteyen varsa yada durumu müsait olan salona sarı kırmızı balonlar getirsin tabi bide herkes kırmızı olsun :p
hatta mümkünse bir kaçtane borazan soksak içeri :eek:key :eek:key :eek:key

salon ilk defa fener maçları dışında fulldü.
takım ilk yarı iyi ikinci yarı lakayitti özelikle fitch ile mitchell nazire yaptılar birbirlerine????
bizde gsbasket.org olarak oradaydık defans yaptık hahaaahoooohoahaha diye hayvansı sesler çıkararak
tek kötü olay ise bir polisin wc gitmeye çalışan ömeri tartaklamasıydı canımı sıktı insan gibi davranmıyorlar bize malesef eğitim şart polisimize

gs basket tribünü çok iyiydi takımla beraber defans yaptık tekel ataklarında ritimlerini bozmaya çalıştık bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum

İkinci yarı üstümüzxe düşen görevi yaptık ama katılım azdı (yannız 2. yarının başlamasıyla defans diye bağırmamızdan 2 hücum sonra önümüzdeki polslerişn kaçarcasına uzaklaşması demekki oluyo daha çok katılım :)
Ömer anlatılacak konuşulacak şeyler çok var zamanla tabi kulübümüzün başkanı bile salondaykene bunları taşıyorsak ki çok normal ...
Yannız önemli nokta var maçtan önce pota arkasını boşaltan polis TARAFTARIN SALONU DOLDURMASIyla geri adım atıp tribünü gerçek SAHİPLERİ ne vermiştir ( Demek istediğim biz nekadar kalabalık nekadar sağlam olursak herşey yerine zamanlada olksa oturacaktır ) Biz tribün olarak yeterki 1 ve beraber olalım.
Aklıma geldikçe yazacağım X geçmiş olsun Hayvanlıkta sınır tanımayan defans anlayışımızla haftaya bayan maçını bekliyoruzzz

Arkadaşlar dünkü gibi seyircinin çok oldugu maçlarda gördügünüz gibi ne kadar bi tarafınızı yırtarsanız yırtın ben basın tribününde oturmama rağmen fazla sesinizi duymadım. Rakip hücumdayken siz ıslık vb gibi konsantrasyon bozucu sesler cıkarıyordunuz ama diger tribünler tezahürat yapıyordu. Doğal olarak sayısal üstünlükten dolayı onların sesi duyuluyordu.

Ama tekerlekli sandalye ve bayan maçlarında gelecek seyirci sayısı bellidir. O maçlardan başlayarak ve insanları yavaş yavaş yanımıza çekerek bir yerlere gelinebileceğini düşünüyorum. Kısacası eğer bir basketbol tribün kültürü oluşturmak istiyorsak öncelikle hedefimiz bayan ve tekerlekli sandalye maçları olmalıdır.

Renk konusuna gelince bence olabildiğince sadece kırmızı olmak en güzeli.

Can Süleyman Canpolat' Alıntı:
arkaadaslar bırsey sorucam bu kappanın gs ıcın yaptıgı pılot montu tarznda ustlerı var basketcıler fln gıyıoo onnar nerde bulunuo store sordum onnarda yokmus:S

Zeytinburnu Olivium da geçenelrde gördüm o montlardan.

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Arkadaşlar dünkü gibi seyircinin çok oldugu maçlarda gördügünüz gibi ne kadar bi tarafınızı yırtarsanız yırtın ben basın tribününde oturmama rağmen fazla sesinizi duymadım. Rakip hücumdayken siz ıslık vb gibi konsantrasyon bozucu sesler cıkarıyordunuz ama diger tribünler tezahürat yapıyordu. Doğal olarak sayısal üstünlükten dolayı onların sesi duyuluyordu.

Ama tekerlekli sandalye ve bayan maçlarında gelecek seyirci sayısı bellidir. O maçlardan başlayarak ve insanları yavaş yavaş yanımıza çekerek bir yerlere gelinebileceğini düşünüyorum. Kısacası eğer bir basketbol tribün kültürü oluşturmak istiyorsak öncelikle hedefimiz bayan ve tekerlekli sandalye maçları olmalıdır.

Renk konusuna gelince bence olabildiğince sadece kırmızı olmak en güzeli.

Şimdi önemli olan bu eleştiri...Yani karşı taraftan elde edilen...

GSbasket,saglam bir duruşu olan kaynaşmış bir taraftar toplulugunu hedefliyor.Sanırım pratikte daha fazla ugraş verildiginde bi manifesto ihtiyacı duyulacak.Tribün ama nasıl?ne için? sorularına cevap vermek gerekecek.

Sağlam bir taraftar toplulugu hemen ve çok kişiyle elde edilemez.Bu sitedeki birikim maçlarda kar topu gibi büyürse istediklerinide elde eder.

Amatör branşlarda olmak,arma için varoldugumuzu ortaya koyar.Arma için taraftarlar amatör branşı destekleyecektir.Ancak erkek basketinde her zaman seyircisi olacagını düşünmüyorum.Bu yüzden onuda yalnız bırakmamak gerekiyor.Zaman ve emek istiyor.

Kırmızı giysi ve yenilmez armada bayragı her maç durursa en güzelidir bencede.