Gsbasket Tribünü!

Önder Çiçekoğlu' Alıntı:
Arkadaşlar dünkü gibi seyircinin çok oldugu maçlarda gördügünüz gibi ne kadar bi tarafınızı yırtarsanız yırtın ben basın tribününde oturmama rağmen fazla sesinizi duymadım. Rakip hücumdayken siz ıslık vb gibi konsantrasyon bozucu sesler cıkarıyordunuz ama diger tribünler tezahürat yapıyordu. Doğal olarak sayısal üstünlükten dolayı onların sesi duyuluyordu.

Ama tekerlekli sandalye ve bayan maçlarında gelecek seyirci sayısı bellidir. O maçlardan başlayarak ve insanları yavaş yavaş yanımıza çekerek bir yerlere gelinebileceğini düşünüyorum. Kısacası eğer bir basketbol tribün kültürü oluşturmak istiyorsak öncelikle hedefimiz bayan ve tekerlekli sandalye maçları olmalıdır.

Renk konusuna gelince bence olabildiğince sadece kırmızı olmak en güzeli.

Önder Bey siz neden basın tribünündesiniz? Kendinizi GSbasket.Org' dan görmüyor musunuz?

Tunç Altanlar' Alıntı:
tekerlekli sandalye ve bayan maçlarında da mı pota arkasında olunacak?
Burada kimse pota asrkasında olunacak mı yamış ki ? Yani isteyen istediği yerde dursun ama dünki maçta 30 sayıdan fark kapanırken tekel leblebi gibi 3lük atarken tribün hala maç dışı bağırıyorsa sorunumuz var demektır yoksa ben de 40 dakika susmadan bağırılması gerektiğine inanıyorum ancak basketbol maçlarında maçı daha fazla takip edip gerek rakip takım gerekse hakem üzerinde doğru baskıyı kurarsak Bu şube taraftarla da doğru orantılı olarak çok daha iyi yerlere gelecektir ( for example : fb ülker seyirci sayısdı avrupa maçlarındaki salonun doluluk oranı ve ülkerin gelecekte yapacağı yatırım ki biz taraftar olarak daha fazla ilgi göstersek ülkerdekilerde ona göre yatırım yapmayı bilecek kadar akıllı adamlar)

Cem Baba' Alıntı:
taraftarı engelleyemezsin ;)

Bu arada kendim gibi İsmet Sempatizanı biriyle karşılaşmak güzel.Yıllardır Ya İsmet,Ya Terket diyorum hiçbir coach O'na sürekli şans tanımıyor.

cem abi murat hoca seni bu maçta duydu süre bile verdi ismette sayısını atmış yavaş yava olacak ona inanmamız yeter :atki

Fırat UZUN' Alıntı:
Burada kimse pota asrkasında olunacak mı yamış ki ? Yani isteyen istediği yerde dursun ama dünki maçta 30 sayıdan fark kapanırken tekel leblebi gibi 3lük atarken tribün hala maç dışı bağırıyorsa sorunumuz var demektır yoksa ben de 40 dakika susmadan bağırılması gerektiğine inanıyorum ancak basketbol maçlarında maçı daha fazla takip edip gerek rakip takım gerekse hakem üzerinde doğru baskıyı kurarsak Bu şube taraftarla da doğru orantılı olarak çok daha iyi yerlere gelecektir ( for example : fb ülker seyirci sayısdı avrupa maçlarındaki salonun doluluk oranı ve ülkerin gelecekte yapacağı yatırım ki biz taraftar olarak daha fazla ilgi göstersek ülkerdekilerde ona göre yatırım yapmayı bilecek kadar akıllı adamlar)

Ayyy Maşaallah! İşte adamım ya! Kafası çalışan, efendi ve tutkulu bir taraftar! :claps

Bahtsız for President!!! :atki

Osman Metin ARCAN' Alıntı:
Ayyy Maşaallah! İşte adamım ya! Kafası çalışan, efendi ve tutkulu bir taraftar! :claps

Bahtsız for President!!! :atki
Fırat başkan bursaya götür bizi :atki :atki :atki

Maç boyunca bağıran insanlardan biri olarak ben de düşüncelerimi söylemek isterim..

Basket maçlarına devamlı geliyorum ve tezahürat yapsam da tepkimi dile getirmeye çalışıyorum bazı pozisyonlarda..Ama taraftarlık anlayışımızın sadece basketbolda değil futbolda da bağırmaktan ibaret olduğunu düşünüyorum..Bu bizim daha doğrusu Türk insanının taraftarlık anlayışı..Kolay kolay değişir mi bilmiyorum zor gibi görünüyor..

Öncelikle insanları oraya davet ediyoruz toplamaya çalışıyoruz..Arkadaşlarımız sağolsunlar geliyorlar ama basketbolu çok az kişi biliyor..Bu yüzden istediğimiz tarzda tepkiler için uzun zaman beklememiz gerekecek..

Ama ilk etapta karşı takım hücum yaparken ıslıklamak biz yaparken de tezahürat daha kolay gibi görünüyor..Zaten öyle başladık maça ama 2.yarı yine bozuldu..Umarım ilerleme kaydedilir bu konuda..

arda öztürk' Alıntı:
cem abi murat hoca seni bu maçta duydu süre bile verdi ismette sayısını atmış yavaş yava olacak ona inanmamız yeter :atki
İsmet maçta bulundugu süre içerisinde çok faydalı oldu ve güzel bir sayı attı.O atınca ben daha başka seviniyorum.Sonuçta BİZİM oyuncumuz,çekirdekten.Belki de hoca çekinmiştir;Ya İsmet Ya Terket dedim ya ;)
Bize uzun yıllar hizmet edip başarılı olmak için elinden geleni yapan yerli oyuncular hep altyapıdan yetişmiştir.İsmet üzerine çaba sarfedilirse sonuç alınır.Uzun yıllar bizimle çabalar ve belki de ismimizi yurtdışına taşıyabilir.İsmet'in gençlik takımlarındaki başarısı belli,ümit vaadediyor.Farklı mevkilerde de böyle oyuncular yetiştirilebilir.

hayvanlar gibi oleyyy

hep birarada maçın gidişatına göre davranıyor giderek artıyoruz.. ( bizim uğur abide kaya gibi yanımda bodyguard:)

Onur Duran' Alıntı:
hayvanlar gibi oleyyy

hep birarada maçın gidişatına göre davranıyor giderek artıyoruz.. ( bizim uğur abide kaya gibi yanımda bodyguard:)
Ya bıraksana Uğur Abi 1 tane çocugu tutamadı altı ustu 8 10 tane polıs vardı :atki Abim saolsun hep bizimle olur inş...
Eyüp abi yenge kızar sonra valla gitmesine gitelim peki ama kalabalık olamssak zor deplasman bursa (yaşanmış anılarım çoktur ...)

Fırat UZUN' Alıntı:
Ya bıraksana Uğur Abi 1 tane çocugu tutamadı altı ustu 8 10 tane polıs vardı :atki Abim saolsun hep bizimle olur inş...
Eyüp abi yenge kızar sonra valla gitmesine gitelim peki ama kalabalık olamssak zor deplasman bursa (yaşanmış anılarım çoktur ...)
Hanımdan tırsmasam giderdim Bursa'ya :hi :hi :hi
Bursalılara gelince onlara bir çözüm bulurduk :kizlar :kizlar :kizlar

Keyser-Soze' Alıntı:
HEr mac, Tekelspor daki gibi tribun olsun isterim.
Gönül çok şey istiyor Halil Başkan. Umarım Tekel maçı basketbol tribünü açısından milat olacak.

Ayrıca sadece doğumgününde değil her zaman bekleriz :) Doğum günün kutlu olsun Halil Başkan.

onuryavuz' Alıntı:
Gönül çok şey istiyor Halil Başkan. Umarım Tekel maçı basketbol tribünü açısından milat olacak.

Ayrıca sadece doğumgününde değil her zaman bekleriz :) Doğum günün kutlu olsun Halil Başkan.

haha...mahcup etme beni Onur....Sadece bir sure uzak kaldim o kadar...

tesekkur ederim =)

Re:

Kerem SEÇER' Alıntı:
Ben gördüm zaten sizi..Zaman zaman gelip tezahürat yaptınız..Zaman zaman da yerinizden..Zaten ayrım diye bişey olamaz..Her Galatasaraylı uA'dır zaten :) İnsanın tanıdığı insanlarla maç seyretmesi de güzel bir olay maç esnanısında yorumlar fln :)
imrendim şimdi İstanbulda yaşıyor olsaydım her maç orda olurdum
çok isterdim orda olmaya yolum İstanbula düşerse denk getirip mutlaka maça gelecem