Gündem 2013 -2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu sezon, şu ana kadar net olarak 3-0 ve üzeri bitecek 5 tane maç yazabilirim ama olmayınca olmuyor, uçan kaçan toplar, bize geldi mi iğne deliğinden giriyor ! Futbolun adaleti olsa, şu kötü halimizle bile, bu beş para etmez süper lig de 5 puan farkla önde olurduk . Hükümet - demirören - fener koalisyonu karşısında gün geçtikçe eriyen umutlar....

En çok eleştirildiği sezon,yığılma olmadan; 12 maç,7 gol 5 asist.Futbol katili...

O futbol katili ligdede, Avrupa'da da gol krallığı kovalıyordu. Dediğim gibi ata ata futbol katili oluyor Burak gibi insanlar. Ligin ilk başlarındaki puan kaybının en büyük sebebidir Burak. Sövmediğim bir maçı yok. Kaçırdıklarına ne tepki veriyorsun acaba? Yine 33 gol vs attı mı diyorsun?

O futbol katili ligdede, Avrupa'da da gol krallığı kovalıyordu. Dediğim gibi ata ata futbol katili oluyor Burak gibi insanlar. Ligin ilk başlarındaki puan kaybının en büyük sebebidir Burak. Sövmediğim bir maçı yok. Kaçırdıklarına ne tepki veriyorsun acaba? Yine 33 gol vs attı mı diyorsun?

Kaçırınca hoş karşılamıyorum tabiki fakat pozisyona girmeside bir meziyettir benim için.Asla büyük forvet demem kendisi için ama Türkiye standartlarına bakınca vasatın üstünde bir forvet.

Ben de bir şey sormak istiyorum.Hakan Şükür'ün futbolculuğu hakkında ne düşünüyorsun?

Bu arada iyi denebilecek bir kura çektik.Neden olmasın?

Drogba'nın kapatacağı ufak bir hesabı var ,bu Chelsea bence itina ile elenir. Maçlarını epeydir seyrediyorum , oyuncu kalitesi yüksek ama sistem üzerine ortaya koydukları net bir felsefe yok , kazandıkları maçları kişisel yetenekler alıyorlar. Tek handikap Şampiyonlar ligi konsantrasyonu farklı oluyor . Oyun kalitesini bir iki tık yukarıya yükseltebilirler . Bizim takımında o zamana kadar buna verebilecek bir cevabı olur umarım.

Valla çekilişin akibeti Münih gelecek şeklinde gidiyordu ki sona Dortmund - Chelsea kaldı. Figo bu sefer doğru olanı çekti.

Eleyebileceğimiz bir takım. Hayırlısı olsun.

Chelsea gücünü kullanamayan takımlardan. Ellerinde çok değerli oyuncular var ama tam verim alamıyorlar. Eleyebiliriz de elenebiliriz de. Elersek sürpriz olmaz bana.

Kaçırınca hoş karşılamıyorum tabiki fakat pozisyona girmeside bir meziyettir benim için.Asla büyük forvet demem kendisi için ama Türkiye standartlarına bakınca vasatın üstünde bir forvet.

Ben de bir şey sormak istiyorum.Hakan Şükür'ün futbolculuğu hakkında ne düşünüyorsun?

Bu arada iyi denebilecek bir kura çektik.Neden olmasın?
Hakan Şükür'ün çılgın attığı zamanlar benim çocukluk dönemime denk gelmişti. O zaman futbolcuları öyle değerlendirmezdim ama o zamanki Hakan'ı izlediğimde şimdiki Burak'tan çok daha iyi olduğu kesin. Burak ileride oyun kurma yeteneği sıfır olan biri, gol atması için sadece rakip kalenin boş ve yanında hiçbir rakip defans oyuncusunun olmaması gerekiyor. Ama o zaman da hep ofsayt oluyor :D Valla anlamadım ben bu işi.

Bence de şanslıyız. Chelsea'yi eleyebiliriz. Ben Alman-İspanyol takımlarından tırsıyordum sadece.

Alex Telles transferi kesinleşti diyebiliriz. Oyuncu da twitterdan açıklamış.

https://twitter.com/alex_Telles_

Yeni palazlanmaya başlamış, genç bir sol bek alıyoruz. 21 yaşında ve bu sezon Brezilya Serie A'daki ilk sezonuymuş. 6 milyon euro da bonservis veriyoruz. Umarım pişman olmayız. İnşallah iyi bir performans sergiler. Hayırlı olsun.

Prekazi, yanlış hatırlamıyorsam zamanında Sasa Ilic´i tavsiye etmişti bize ve dönem koşullarında bayağı da faydalı oldu, şampiyonluktaki katkısı yadsınamazdı Ilic´in.

Yuvana hoş geldin Monaco Prensi...

Alex Telles kendisi açıklamış sanırım Twitter adresinin o adres olmadığını.İşin ilginci ise kulübü Gremio'nun resmi sitesinde oyuncularının twitter adresleri var ve Telles'in adresi bu sahte adres.Bir gariplik var fakat yazılanlara ve tarihlere falan bakılırsa adres kesinlikle sahte.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...