Gündem 2013 -2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alex Telles ınsallah balon bır transfer değildir verdığımız para'ya değer. 21 yasında ve yeteneklı ıse nıye hala Brezılya'da bende bıraz soru ısaretı.

Alex Telles'e pek güvenemiyorum nedense ucuza da alınmıyor çok daha kaliteli bir bek alınabilirdi.Nasıl bir oyuncu pek bilmiyorum ama 6 milyon Euro fazla geldi 21 yaşında ve profesyonel kariyeri 1 yıl.

O Paraya Aly Cissokho falan getirilir ki Liverpool'da çok fazla maça çıkmıyor.

Birde Mohamed Salah var gerçekten müthiş oynuyor Chelsea'yı tek başına yıktı adam acele edilip alınsa müthiş bir hamle olur.

Beyaz Tv'ye katılan Hakan Çolhanoğlu, , Türkiye'ye gelirsem sadece Galatasaray'da oynarım dedi. Çünkü ben Galatasaray'liyim..
Hadi bakalım inşaAllah :)

Hakan ve Tolgay Arslan aynı anda alınacak söylentileri var.Son yılların en doğru transferlerinden olurlar.Telles'e gelirsek,söylendiği gibi bu kadar kolay olması korkutuyor beni.Riera ile sezonu bitirsek daha mantıklı sanki

Bu arada bugün kimler Karabük-Fenerbahçe maçını izledi bilmiyorum ama Furkan Özçal şiir gibi top oynadı orta sahada.Umarım bu maçın raporu Mancini'ye verilir.

Alex çok iyi bir sol oyuncu ama tek eksiği çok genç ve ülkesinden ilk defa ayrılacak olması buraya alışması için zamana ihtiyaç var.İlk 6 ay çok şey beklemeyelim ama seneye çok iş yapar hele bruma ile oynarsa

Türkiye Kupası

A grubu: Bursaspor - Eskişehirspor - Sivasspor - Akhisar

B grubu: Galatasaray - Antalyaspor - Tokatspor - Elazığspor

Diğer grubu göre daha kolay bir grup oldu.2005'ten beri(5-1) maalesef alamıyoruz kupayı. Bu sene almak lazım.

Beşiktaş ve Kasımpaşa'nın kaybetmesi ile bu hafta tıpkı geçen haftaki gibi daha önemli hale geldi. Bugün alacağımız bir galibiyet 2. Yarı için büyük bir moral verecek ve 2.liğe yerleşmenin verdiği güven ile fbye ciddi bir baskı uygulayacaktır. Hem de yarınki fb-Kayseri maçı da fbye daha zor bir hale gelecektir. Türkiye kupasında devam, CL'ye direk katılma pozisyonuna gelmemiz ve CLde bir tur daha gidebilme umudumuzun olması çok güzel olacak.
Dany Karabük'e kiralanmış. Karabük açıklamış. Hayırlısı olsun kendisine katkılarından ötürü teşekkürler.
Erkek basketbolda çok formda bir şekilde ligde yukarılara doğru tırmanıyoruz. Bayan baskette liderlik ve ilk yarıdan en ciddi iki deplasmanı bitirmiş olmamız çok olumlu. Yüzmede doping konusunda yapılan açıklama ve şampiyonluğun hala bizde olması çok güzel.
Nihayet sene başındaki olumsuz havayı üzerimizden biraz olsun atıyoruz. Umarım sakatlıksız, galibiyetlerle dolu bir haftasonu ile takımlarımız 2013'ü kapatır ve 2014te en az 2013 kadar başarılı oluruz. Allah yardımcımız olsun!

Moru -bu haliyle çıkacaksa- ben de beğendim. Kırmızı, turuncu, sarı gibi renkler her ne kadar çok beğensem de, 3rd formanın mantığına aykırı...

Izet Hajrovic bonservis ücreti ne olur bilmiyorum ama Türkiye'de bir Malki örneği varken, bence işi sessizce bitirilmeliydi, aksine Türk statüsünde oynaması bu oyuncuyu iştah kılınan bir oyuncu durumuna getirir ve de üstelik her transferimize atlamak isteyen bir zat olduğu içinde sorun olabilir.

Izet Hajrovic bonservis ücreti ne olur bilmiyorum ama Türkiye'de bir Malki örneği varken, bence işi sessizce bitirilmeliydi, aksine Türk statüsünde oynaması bu oyuncuyu iştah kılınan bir oyuncu durumuna getirir ve de üstelik her transferimize atlamak isteyen bir zat olduğu içinde sorun olabilir.

Aynen öyle.Bu işleri sessiz sedasız bitirmeyi beceremiyoruz.

Profesyonel futbolcu Izet Hajrovic ve kulübü Neue Grasshopper Fussball AG (Grasshopper Club Zurich) ile oyuncunun transferi için resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir.

Profesyonel futbolcu Izet Hajrovic ve kulübü Neue
Grasshopper Fussball AG (Grasshopper Club Zurich) ile oyuncunun transferi için resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir.

Yerli kontenjanindan kadromuza katarsak enfes bir transfer yapmış oluruz.

Sağ bekimizi yerli olarak en iyi şekilde kapatmış olduk bence Izet ile.

Devamını bekliyoruz inşaAllah...

Yerli kontenjanindan kadromuza katarsak enfes bir transfer yapmış oluruz.

Sağ bekimizi yerli olarak en iyi şekilde kapatmış olduk bence Izet ile.

Devamını bekliyoruz inşaAllah...

Hajrovic kanat oyuncusu Metehancım :) Sol-sağ açık oynayabiliyor. Ben Grassophers-Lyon eleme maçlarını izlemiştim. 2 maçta izledim onlarda da hücuma dönük orta saha oynuyordu. Beklikle alakası yok.

Hajrovic Türk olarak gelirse büyük bir avantaj ama Aydın gibi oyuncuların olduğu bir yerde Engin Baytar'ın gönderilmesini anlamayacağım. Zaten yerli oyuncu sıkıntımız var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...