Gündem 2013 -2014

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bugün Fener zor kazanır. GS taraftarı da istemeden bile olsa son 3-4 gündür müthiş fayda sağladı takımına internetten. O kadar çok ses geldi ki artık Sivas hayatta yatamaz. Galatsaray taraftarı bilinçsizce o kadar güzel bir kamuoyu yarattı ki , farkında olmasalar bile :)

Takımımız güzel oynamaya başladı. Heyecanla, arzuyla oynuyoruz. En güzeli de taraftarlar bu sezon kaybettiği heyecanı geri kazanmaya başladı. Artık puan farkı "4". Yenersek feneri "1". Yani yavaş yavaş ipleri elimize alıyoruz. Bunu başaran takıma ve teknik heyete teşekkürler.
Ancak bazı başlıklar ve yorumlar var farklı internet sitelerinde. "Puan farkı 4 değil 3,5" diye. Bunlar hiç hoş değil. Galatasaraylılık duruşunda rakibi küçümsemek yoktur. Biz rakiplerimiz gibi değiliz bu konuda.Tıpkı basketboldaki son top felsefesi gibi son maça kadar konsantrasyon kaybetmemeliyiz. Unutmayalım ki bizim bir puan kaybımız işleri 180 derece döndürür.

Tekrar yüzümüz gülmeye başladı. Allah'ım sana şükürler olsun!

5 haftada 11 puanlık farkı 4'e indirmek gayet güzel.Yalnız herkesin fikir birliğine varacağı üzere deplasmanlarda rüştümüzü ispat etmemiz şart.Öteki türlü iki ileri bir geriye dönüşür sezon ve rakibin skorları istediğimizi verse bile kurtarmaz.
Sivassporluların ''şike yapsana'' tezahüratına gülsem mi ağlasam mı bilemedim. :)

Es horrible ver como algunas fans mías insultan a mi novia [MENTION=4089]patrici[/MENTION]aCallero por Twitter y Facebook la verdad no tienen respeto por nada!
Bazı takipçilerimin kız arkadaşımı twitter ve facebook undan taciz etmeleri gerçekten çok iğrenç ve çok saygısızca..

Muslera'nın iğrenç tiplere verdiği tepki...

Es horrible ver como algunas fans mías insultan a mi novia [MENTION=4089]patrici[/MENTION]aCallero por Twitter y Facebook la verdad no tienen respeto por nada!
Bazı takipçilerimin kız arkadaşımı twitter ve facebook undan taciz etmeleri gerçekten çok iğrenç ve çok saygısızca..

Muslera'nın iğrenç tiplere verdiği tepki...

Genç kızlarımız sevgilisini kıskanmışlar.:D Bunun dozunu biraz abartıp Facebook ve Twitter da antipatricia diye grup kurmuşlar. Hakaret ve küfür etmiş genç kızlar.Durum erkek sapıklığı değil.

Beyler bu bir fırsattır bizim için. Ünal baba bu anti grubuna destek olmalı. Patricia'dan bize hayır filan yok ama bir Türk kızı bulursak Muslera'yı Türk statüsüne sokabiliriz. Evet beyler bizim nando'nun aklını nasıl çelebiliriz ? Ya da boşverin bizim kızlar yüzünden performansı düşer çocuğun. Evde sinirden delirtir bizim oğlanı Türk kızları. O sakin adamı Volkan gibi dağ adamına çevirirler.

Germeyin şu çocuğu gözünüzü seveyim. Alternatifsiz la bildiğin. O grubu açan sivrizekalılara da birşey derdim de neyse yok yere mesaj silinmesin..

Hayret , Türkiye Futbol Direktörü Sayın Fatih Terim Olimpiyat'a bjk maçını izlemeye gitmiş.ben bugün bağdat cad.'e gider destek olur diyordum,yanılmışım... Haftaya arenaya bizi izlemeye de gelirmi ki?Gerçi Aydın'ı sakat,ambrabat'ı riera'sı da gitti gelmez sanırım.Buldum bu arada ben olimpiyata niye gittiğini; Dany'sini özlemiştir.Seni Türk yapsak milli takım defansını toplarmısın (!) diye sorcaktır sanırım...

Fatih Terim kısmından bağımsız olarak geçen sezonki tarzımızla üç aşağı beş yukarı aynı futbolu oynayan BJK'ye bu tarzın kilit ismi Dany'yi verenleri kutluyorum.Ben taraftar olarak Beşiktaş'tan çekinmiyorum da yönetim tanımının içinde strateji diye bir kelime var,o rahatlık benim lüksüm.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...