Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

Mithat Bey, ilgili konu başlığına makul ölçüler çerçevesinde ileti yazarsanız ben iletilerinizi silmem. Beklediğiniz yanıtı ilgili konu başlığına yazacağım.

Oh be! Can Bey´in sorusundan devam edelim.

Onur Yavuz' Alıntı:
Mithat Bey, ilgili konu başlığına makul ölçüler çerçevesinde ileti yazarsanız ben iletilerinizi silmem. Beklediğiniz yanıtı ilgili konu başlığına yazacağım.

Oh be! Can Bey´in sorusundan devam edelim.

Pardon bu konu başlığı gündeme dair değilmi? yeni bir menejerimiz oldu sizce bu gündem olmazmı yorumunuzu buraya yapabilirsiniz

Murat İnal' Alıntı:
Hatırsız gelen bir menejer gösterin bana istifa edicem. :)))

Müge BERKALP kendisi tırnaklarıyla kazıya kazıya geldi ve yokluklar içinde kendi cebinden para harcadığını çok ii biliyorum ama sakın istifa etme sen bir denge oluşturuyorsun forumda

Müge Berkalpten bahsediyoruz dimi hani kız takımına 20 küsür maç üstüste maglubiyetten sonra küme düsürüp o basarısına! ragmen erkek takımı menejeri olup subede kalmayı basarabilen menejerimizden!

Mithat abi yeni menejerimizin soyadığını bulamadığım için araştırma da yapamadım, hatırladın mı ;)

Semih Ural' Alıntı:
Müge Berkalpten bahsediyoruz dimi hani kız takımına 20 küsür maç üstüste maglubiyetten sonra küme düsürüp o basarısına! ragmen erkek takımı menejeri olup subede kalmayı basarabilen menejerimizden!

Yanlış biliyorsun iki tane müge var ikiside küme düşmede bir payı olmadı o sene o takımın küme düşeceğini daha sezon başından beri haykırdılar ama yönetim kendilerine sırtını döndü

Mithat Duran' Alıntı:
[quote="Semih Ural":1iubb86d]Müge Berkalpten bahsediyoruz dimi hani kız takımına 20 küsür maç üstüste maglubiyetten sonra küme düsürüp o basarısına! ragmen erkek takımı menejeri olup subede kalmayı basarabilen menejerimizden!

Yanlış biliyorsun iki tane müge var ikiside küme düşmede bir payı olmadı o sene o takımın küme düşeceğini daha sezon başından beri haykırdılar ama yönetim kendilerine sırtını döndü[/quote:1iubb86d]

Bir maç kazansak kümede kalıyoduk ama 22 maç üstüste kaybettik. O sezon her maçta tribündeydik Mithat bey bizde biliyıoruz neler oldugunu klübün içinden olmasak da.

Semih Ural' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":35aliibo][quote="Semih Ural":35aliibo]Müge Berkalpten bahsediyoruz dimi hani kız takımına 20 küsür maç üstüste maglubiyetten sonra küme düsürüp o basarısına! ragmen erkek takımı menejeri olup subede kalmayı basarabilen menejerimizden!

Yanlış biliyorsun iki tane müge var ikiside küme düşmede bir payı olmadı o sene o takımın küme düşeceğini daha sezon başından beri haykırdılar ama yönetim kendilerine sırtını döndü[/quote:35aliibo]

Bir maç kazansak kümede kalıyoduk ama 22 maç üstüste kaybettik. O sezon her maçta tribündeydik Mithat bey bizde biliyıoruz neler oldugunu klübün içinden olmasak da.[/quote:35aliibo]

Ne biliyorsun söylede bizde bilelim müge hanım mı çıkıp oynıyacaktı takımın koçu varken menejermi taktik veriyor neyse siz doğrusunu bizden ii biliyorsunuz zaten gerek tartışmaya

Mithat Duran' Alıntı:
Ne biliyorsun söylede bizde bilelim müge hanım mı çıkıp oynuyacaktı takım koçu varken menejermi taktik veriyor neyse siz doğrusunu bizden ii biliyorsunuz zaten gerek tartışmaya

Yani şubeye 10 yıl sonra Avrupada final oynayan Murat Özyere her türlü hakaret etmek serbest ama Galatasaray tarihine kara bir leke olarak gecen bayan basket takımının küme düştüğü sezon ki koçu Sn. Müge Berkalp için eleştiri yapmamız mı manidar sizce? Bu bile samimiyetinize gölge düşürüyor çünkü kaç aydır Galatasaray şampiyonluga oynamalı şampiyon olmalodor diyen siz şimdi öıkmış Müge hanım mı öıkıp oynasın diyosunuz. Evet sizle tartışmaya gerek yok çünkü niyetiniz üzüm yemek değil görüldüğü kadarıyla.

Semih Ural' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":x5lx4pdp]

Ne biliyorsun söylede bizde bilelim müge hanım mı çıkıp oynuyacaktı takım koçu varken menejermi taktik veriyor neyse siz doğrusunu bizden ii biliyorsunuz zaten gerek tartışmaya

Yani şubeye 10 yıl sonra Avrupada final oynayan Murat Özyere her türlü hakaret etmek serbest ama Galatasaray tarihine kara bir leke olarak gecen bayan basket takımının küme düştüğü sezon ki koçu Sn. Müge Berkalp için eleştiri yapmamız mı manidar sizce? Bu bile samimiyetinize gölge düşürüyor çünkü kaç aydır Galatasaray şampiyonluga oynamalı şampiyon olmalodor diyen siz şimdi öıkmış Müge hanım mı öıkıp oynasın diyosunuz. Evet sizle tartışmaya gerek yok çünkü niyetiniz üzüm yemek değil görüldüğü kadarıyla.[/quote:x5lx4pdp]

işte yanlışlık burda müge hanım koç değil menejer takımı o kadar sahipsiz bıraktılar ki gelen koç bile kaçtı ama siz tabi bunu bilmemeniz normal değilmi semih bey ya hala 10 yıl sonra yarı final diyorsunu daha öncede yazdım ama takip etmemişsiniz .euro lig Türkiyede ilk bize teklif edildi yine uleb cup ilk bize teklif edildi ama o zamanki basiretsiz yönetim o kadar söylememize rağmen kabul etmedi iki senede bana yalnızca uleb cup yarı finalini başarı olarak söylüyorsan bence başarı kriterlerini biraz iyi incele adamlar iki senedir seni eze eze şampiyon oluyor siz hala savunun ama bu senede savunursunuz bir daha ki senede sonra savunacak neyiniz kalacak Müge hn. eleştirebilirsiniz ama doğru bilgilerle benim kızdığım yanlış bilgiyle yanlış yerden eleştiriyorsunuz.

Emre Sarp Kocaoğlu' Alıntı:
Mithat Abi ben anlayamadım,bayan takımın coachu Müge BERKALP,menajeri Müge ERDEM değil miydi?

Müge Berkalp önce bayan takımının koçuydu sonra 1 sene sonra da Erkek takımına menejer olarak getirildi Halo zamanında.