Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

Basit bir soru soracagım, cevabını bilen varsa aydınlatsın beni(bizi)?

Besiktas'ın da bizim de basketbol subesi sponsorumuz Ulker. Neden son iki yıldır Besiktaş daha ozgur hareket edip, kendi kararlarını alıp uygulayabiliyorken, bize bu fırsat tanınmıyor? Besiktaş'ın koç seçimlerinde Ulker'in adı bile geçmezken, (Didin'le hiç bir baglantıları olmadı ama Ataman'ın Besiktaş'ın başına geçmesinde Ulker'in payı bulundugu soylenmişti...Dogru olsa bile Ozyer baskısıyla karsılastırılamayacak bir ornek gibi duruyor.) nedense iş Galatasaray'a gelince en ince ayrıntısına kadar her konuda/kararda Ulker adı geçmekte.

Bunun sebebi nedir? İçini dolduramayacaksanız, beceriksizlik, basiretsizlik gibi populist yanıtlar beni tatmin etmiyor, inandırıcı gelmiyor. Ulker'le anlaşmalar yapılırken, Beşiktaş'la yapılandan farklı bir anlaşmaya mı imza attık. Bu aşırı-bagımlılıgın parasal getirisi daha mı yuksek?

Murat hoca kalmış anlaşılan, hayırlı olsun. Eger bu formu okuyorsa (sanmam) bir tek ricam olacak lutfen bu sezon yabancı secimlerini daha isabetli yapalım. İyi araştırılsın, hatta bu seçimleri Murat hoca tek basına yapmasın mumkunse.

Murat Özyerle sözleşme imzalandı dediğim gibi artık yapacak birşey yok herzamanki gibi maçlarımıza gidip takımımıza destek vereceğiz. Benim Onur abiden ricam Ahmed abide müsade ederse konunun kilitlenmesidir... Artık bu konu hem Galatasaraya hemde foruma ciddi birşekilde zarar vermeye başladı kaldı ki hocamızda belli oldu artık tartışmalar yersiz olacak.

Murat Hoca'ya başkasının hocası gibi muamele yapmak nasıl bir davranıştır, anlayamadım ben. Artık takımımızın başındaki isim belli. Bundan sonra yapılması gereken şey, Galatasaray'ımız için destek vermektir.

Lig sonundaki rezalet de şimdiden belirlenmiş. Güzel!

murat hoca hayırlı olsun.murat hoca tekrar antrenörümüz ise gaines ve owensi tekrar takımda görebileceğimizi düşünüyorum.murat hocada her zaman istikrardan bahsediyodu röportajlarında umarım bu seneki dee ve johnsen dışındaki yabancılarla anlaşmak için çaba harcayacaklardır.iyi bi guard ve kayanın durumuna göre uzun veya hakiki 3 numara tercihleri ile gaines,hite,owens ile takım şahane olur diye düşünüyorum.umarım gerçekleşir..

Vaybe!!!

Helal Olsun!!!

Demekki koskoca forumu 2 kişi kirletiyormuş,bizler pislik yapıyormuşuz!!!

Yakışmadı sayın Yöneticiler yakışmadı!

Bizler ne dedik de kirlendi,midemiz kalktı dedik nedenlerini söyledik ama başkalarınınkini bulandırmışız!!

Ellerimiz tutulaydıda söylemeseymişiz! Temiz Temiz giderdi forum.....

Evet yakışmadı Ali Bey hem de hiç yakışmadı.

İyi niyeti suistimal edip eleştiri boyutunu aşan iletiler yazarak genç arkadaşları etkileyip forumda kargaşa ortamı yaratanlara yakışmadı.

Timur Saglam' Alıntı:
Basit bir soru soracagım, cevabını bilen varsa aydınlatsın beni(bizi)?

Besiktas'ın da bizim de basketbol subesi sponsorumuz Ulker. Neden son iki yıldır Besiktaş daha ozgur hareket edip, kendi kararlarını alıp uygulayabiliyorken, bize bu fırsat tanınmıyor? Besiktaş'ın koç seçimlerinde Ulker'in adı bile geçmezken, (Didin'le hiç bir baglantıları olmadı ama Ataman'ın Besiktaş'ın başına geçmesinde Ulker'in payı bulundugu soylenmişti...Dogru olsa bile Ozyer baskısıyla karsılastırılamayacak bir ornek gibi duruyor.) nedense iş Galatasaray'a gelince en ince ayrıntısına kadar her konuda/kararda Ulker adı geçmekte.

Bunun sebebi nedir? İçini dolduramayacaksanız, beceriksizlik, basiretsizlik gibi populist yanıtlar beni tatmin etmiyor, inandırıcı gelmiyor. Ulker'le anlaşmalar yapılırken, Beşiktaş'la yapılandan farklı bir anlaşmaya mı imza attık. Bu aşırı-bagımlılıgın parasal getirisi daha mı yuksek?

Murat hoca kalmış anlaşılan, hayırlı olsun. Eger bu formu okuyorsa (sanmam) bir tek ricam olacak lutfen bu sezon yabancı secimlerini daha isabetli yapalım. İyi araştırılsın, hatta bu seçimleri Murat hoca tek basına yapmasın mumkunse.
Şu soruyada cevap verecek çıkmadı forumda ilgiç çok ilginç... ;)

Onur Yavuz' Alıntı:
Evet yakışmadı Ali Bey hem de hiç yakışmadı.

İyi niyeti suistimal edip eleştiri boyutunu aşan iletiler yazarak genç arkadaşları etkileyip forumda kargaşa ortamı yaratanlara yakışmadı.

Onur Bey

Soruyorum size iyi niyeti suistimal edecek ne yaptım?

Hnagi iyi niyet forumda yazılarımız sansürleniyor!

Ne yapmışız sansürlenecek? Biz kimsenin misyonerliğini yapmıyoruz,burada bu ortamda bulunan herkez ne anlayıp neye karar verebilme yetisine sahiptirler.

Sizden hiçde bu türlü bir tepki beklemezdim,bizleri resmen provakasyoncu yerine koydunuz!

Ali Bey, sizin üzerinize alınmanıza anlam veremedim doğrusu.

Sizin bir iletinizle başladım kararımı uygulamaya ancak gözardı ettiğiniz nokta siz Mithat Bey´in iddiaları üzerine yorum yaptınız. Mithat Bey´in iddiaları ise başından beri amacını aşan ifadeler içeriyor ve ben buna ancak bugüne kadar tahammül edebildim. (İnanmama hakkına sahipsiniz ancak kararı verdiğim zaman Özyer´in kalıp kalmadığını net bilmiyordum.)

Konuyu uzatmak istemiyorum. Bundan sonra konu (Gündeme Dair) dışı soruların özel mesaj aracılığı ile sorulmasını rica ediyorum.

Onur Yavuz' Alıntı:
Ali Bey, sizin üzerinize alınmanıza anlam veremedim doğrusu.

Sizin bir iletinizle başladım kararımı uygulamaya ancak gözardı ettiğiniz nokta siz Mithat Bey´in iddiaları üzerine yorum yaptınız. Mithat Bey´in iddiaları ise başından beri amacını aşan ifadeler içeriyor ve ben buna ancak bugüne kadar tahammül edebildim. (İnanmama hakkına sahipsiniz ancak kararı verdiğim zaman Özyer´in kalıp kalmadığını net bilmiyordum.)

Konuyu uzatmak istemiyorum. Bundan sonra konu (Gündeme Dair) dışı soruların özel mesaj aracılığı ile sorulmasını rica ediyorum.

Afedersiniz Onur Bey,yanlış anlama için özür dilerim.

Önerinize uyacağım.

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Timur Saglam":1nhxari9]Basit bir soru soracagım, cevabını bilen varsa aydınlatsın beni(bizi)?

Şu soruyada cevap verecek çıkmadı forumda ilgiç çok ilginç... ;)[/quote:1nhxari9]

Fenerin ezeli rakibi Bjk değil GALATASARAYDIR.! Bundan dolayı..(bence) Galatasaraya karışılmasa neler yapabilceklerimizi biliyolar.Onun için içten herşeyi kontrol ediyorlar.

İleti forum seviyesini koruma çalışmaları kapsamında silinmiştir.

İletiyi değiştirenin notu:

Galatasaray´ın en çok ilgi gören ikinci şubesinin hocasının foruma üye olup bir taraftarla tartışmaya girmeyeceğini bilmenize rağmen teknik eleştirileri bir kenara bırakıp kişiliğe yönelik suçlamalarda bulundunuz.

Forum yetkilisi forumun huzurunu korumak amacıyla her tür iletiyi silebilir, değiştirebilir.

Onur YAVUZ

Onur bey ben yazmaktan bıkmam sende silmekten bıkma yalnız ulu önder ATATÜRK'ün kurduğu bu cumhuriyet'te hem öğretmenlik yapıp hemde yasakçı bir zihniyeti savunmak kendinizle düştüğünüz bir çelişkidir .
Yalnız merak ettiğim yarınlarımız olarak gördüğümüz gençlerin eğitiminde'de onları korkak ve sessiz yasakçı bir zihniyet'te yetiştiriyorsanız işte bu çok kötü artık bunuda silebilirsiniz bende söz bitmez.
Ama siz hala başınızı kuma gömmeye devam edin.

Mithat Bey, Atatürk´ün düzeni sağlamaya çalıştığı dönemde ne kadar sert kararlar verdiğini hepimiz biliyoruz. Ancak art niyetli olmayanlar Atatürk´ü bu sertliği nedeniyle eleştirmedi. Çünkü dönem koşulları içerisinde bu şekilde davranmanın zorunluluk olduğunu, keyfilik olmadığını biliyorlardı.

Forum kullanıcıları özgürlüğün sınırını doğru bir şekilde çizmeyi başardıkları zaman sorun kendiliğinden çözülmüş olacaktır.

Mithat Bey,
Atatürk'ü kullanarak Onur beye laf söylemek istemişsiniz ama yanlış hedef Bağdattan bile dönemiyor bazen. Çok gereksiz olmuş :)

Murat İnal' Alıntı:
Mithat Bey,
Atatürk'ü kullanarak Onur beye laf söylemek istemişsiniz ama yanlış hedef Bağdattan bile dönemiyor bazen. Çok gereksiz olmuş :)

Ben onur beye gerekli cevabı verdim ama kendisi daha önce de yaptığı gibi silmeyi tercih etmiş bu forumda kurtuluş savaşı veriliyorda ben mi bilmiyorum yoksa onur beyi baş komutan mı seçtiniz kendisini ulu önder'e eş tutma gafleti içinde olan arkadaş sen doğrular karşısında daha önce olduğu gibi hep kaç

Şimdi Muratcım ben onurun yaptığının ne kadar yanlış olduğunu kendisine açıklamak için bir örnek verdim .Neresi gereksiz anlamdım

Mithat Duran' Alıntı:
Ben onur beye gerekli cevabı verdim ama kendisi daha önce de yaptığı gibi silmeyi tercih etmiş bu forumda kurtuluş savaşı veriliyorda ben mi bilmiyorum yoksa onur beyi baş komutan mı seçtiniz kendisini ulu önder'e eş tutma gafleti içinde olan arkadaş sen doğrular karşısında daha önce olduğu gibi hep kaç

Şimdi Muratcım ben onurun yaptığının ne kadar yanlış olduğunu kendisine açıklamak için bir örnek verdim .Neresi gereksiz anlamdım
Mithat Bey, küstah değilim ki kendimi Atatürk´le ya da Kurtuluş Savaşı ile burada verdiğim mücadeleyi kıyaslayım.

Bırakın artık Murat Özyer´i, Onur Yavuz´u, Ahmet´i, Mehmet´i ... Küçük insanlar, kişileri; orta insanlar, olayları; büyük insanlar ise fikirleri konuşur. Konuşacağımız konuya siz karar verin ama konu kişiler olacaksa ben yokum.

Artık konu başlıklarıyla ilgili hakaret, suçlama, tehdit içermeyen iletiler yazmaya ne dersiniz?

Onur Yavuz' Alıntı:
[quote="Mithat Duran":30ctc525]

Mithat Bey, küstah değilim ki kendimi Atatürk´le ya da Kurtuluş Savaşı ile burada verdiğim mücadeleyi kıyaslayım.

Bırakın artık Murat Özyer´i, Onur Yavuz´u, Ahmet´i, Mehmet´i ... Küçük insanlar, kişileri; orta insanlar, olayları; büyük insanlar ise fikirleri konuşur. Konuşacağımız konuya siz karar verin ama konu kişiler olacaksa ben yokum.

Artık konu başlıklarıyla ilgili hakaret, suçlama, tehdit içermeyen iletiler yazmaya ne dersiniz?[/quote:30ctc525]

Peki siz artık silme eyleminden vazgeçmeye nedersiniz Onur beybenim için önemi yok siz hangi konuyu merak ediyorsanız buyrun ben size yardımcı olmaya çalışayım ama her eleştiride siz kızıp iletileri silerseniz ortak bir noktada buluşamayız bakın daha yeni bir menejerimiz oldu ama nasıl oldu oluş şekli nasıl kendisi yeterlimi yoksa hatır içinmi getirildi bu konuda bir yorumunuz varsa yazabilirsiniz.

Yapılan yanlışlarla ilgili sizden tek bir söz duymadık buda ilginç değilmi?