Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

anlaşılıyor ki bu yönetimden de cacık olumcak bu tarzdaki yöneticilere halil üner yakışır zaten sonunda olacağıda o en azından sayın Murat Özyer kndisine yapılan bu kadar entrikadan sonra bu görevi kabul etmiyecektir tebrikler ülker 1 sezonu daha çaldınız :(

Volkan Ozger' Alıntı:
Bu hakan mıdır nedır floryadamı yol yakın tesislere az yanına gıdeyım bir sohbet edelim bi bilen varsa sölesin yeter artık özhan canydın zamanında kı gıbı floryayımı basalım yine anlamadımkı gercı cagırırlar panzerler üstümüze sürdürürler yapmadıkları sey degil veya celik kuvet pkk lı gibi bizi muhamele eder bunların hepsını yasadım ama su hakan denilen zat floryada ise biri bana haber versın yeter ciddi dıyorum artık yeter nedır ya sınırden aglıcam erman hoca gelmedı dıye degil bu kadar kukla oyuncak olmusuz yazıklar olsun !!! su adam floryada ıse allah rızası ıcın bırı bana desın !!!

Bu ülkere ne şekilde ses çıkarabiliriz
Yada ne boyutuna izin verilir :roll:

valla floryada ise adam yıgarım yere 20 milyonluk taraftarı olan bir ailenın sadece 1 üyesinden yedıgınde o dayagı 20 milyonun ülkere napıcagını anlar zaten !!!

Şu geçtiğimiz bir ay boyunca yaşadığımız yıkımlara bi bakalım

Once Aydın Orse teklif yapıldı, adam ben Fener liyim olmaz dedi, ardından Telekomla birleşicez dendi adamların ceo çıktı "nezaket icabı" görüştük dedi. Tüm bunlar bizleri hem yaralıyor hem kulubumuzun marka değerini, itibarını zedeliyor.

Erman Kunter gelecek dendi, çalışmalara playoff da başlandı. Ortada ne bir sozleşeme var ne bi transfer ne de heyecan. Şimdi Erman hoca da vazgeçmiş haberleri dolaşıyor ortalıkta .

Rakiplerimiz transfere doymazken biz elimizdeki oyuncuları da dağıtıyoruz sağa sola. Madem transfer için hocayı bekliyoruz neden kendi oyuncularımızı tutmuyoruz.

Takıma elinden geleni vermiş Murat hocaya yapılan ayıpları saymıyorum bile. Sanki kendisiymiş tüm bunların sorumlusu, bu kadar katakullici bi adam olsaydı önce oyunculara söz geçirirdi.

İlk günden beri hatta 2 sezon öncesinden beri Ülker Grubu tarafından engel olunan Erman KUNTER, bu sezon başı 2.kazığı yedi... Muhteşem köşe yazarları Gökmen, Volkan, Ümit, Yalçın İsmet... yiğit şardan!!! yiğit şardan!!! diye haykırıyorlardı... Murat ÖZYER kalacak diyorlardı.. Yiğit Bey in meslektaşı Hakan AYDINOL da zaten çalışmalarını yapıyordu.. Her koldan yapılan engelleme çalışmaları sonuca ulaştı... Şimdi ekip nasıl olacak göreceğiz... Kimin takım arkadaşı G.menejer, kimin adamı antrenör göreceğiz... Erman hocadan 3 kuruş tazminatı esirgeyen Ülker Grubu ve Hakan Aydınol kimlere ne paralar ödeyecek... Murat Özyer kalırsa bütçe 7 milyon Euro olacakmı acaba? Bunların hepsini göreceğiz... Bunlara destek veren değerli yöneticilerimizi göreceğiz... Fenerbahçe, Efes ve Telekomu seyrederken... başalrını kuma sokanlar kimler olacak acaba? Bu karaları verenler taraftara ne cevap verecek acaba?

İste istedıklerı oldu gördünmü KEREM(SECER) seni beni onu digerını burda bırbırlerını düsürürler sonrada burda dertelnen aglayan bız oluruz suan sınırden aglıyorum galatasarayın 1 senesi daha bosa gıttı bunu yapanlar allah belası versın yeter artık yeter !!!!

Zihni Öztürk' Alıntı:
İlk günden beri hatta 2 sezon öncesinden beri Ülker Grubu tarafından engel olunan Erman KUNTER, bu sezon başı 2.kazığı yedi... Muhteşem köşe yazarları Gökmen, Volkan, Ümit, Yalçın İsmet... yiğit şardan!!! yiğit şardan!!! diye haykırıyorlardı... Murat ÖZYER kalacak diyorlardı.. Yiğit Bey in meslektaşı Hakan AYDINOL da zaten çalışmalarını yapıyordu.. Her koldan yapılan engelleme çalışmaları sonuca ulaştı... Şimdi ekip nasıl olacak göreceğiz... Kimin takım arkadaşı G.menejer, kimin adamı antrenör göreceğiz... Erman hocadan 3 kuruş tazminatı esirgeyen Ülker Grubu ve Hakan Aydınol kimlere ne paralar ödeyecek... Murat Özyer kalırsa bütçe 7 milyon Euro olacakmı acaba? Bunların hepsini göreceğiz... Bunlara destek veren değerli yöneticilerimizi göreceğiz... Fenerbahçe, Efes ve Telekomu seyrederken... başalrını kuma sokanlar kimler olacak acaba? Bu karaları verenler taraftara ne cevap verecek acaba?
nasıl iştir bu ya hani ülker le devam etmeyecektik bu ahmet dedehayır denen adama hiç güvenmiyorum artık bence kulübün bu adamı kızağa çekmesi kulübün menfaatleri doğrultusunda olacaktır

Volkan Ozger' Alıntı:
İste istedıklerı oldu gördünmü KEREM(SECER) seni beni onu digerını burda bırbırlerını düsürürler sonrada burda dertelnen aglayan bız oluruz suan sınırden aglıyorum galatasarayın 1 senesi daha bosa gıttı bunu yapanlar allah belası versın yeter artık yeter !!!!

Benim bütün yazdıklarım gayet açıktır forumda. Eski mesajlarımdan tek tek okuyabilirsiniz;

- Ben Murat Hocanın kalmasını istiyordum ama endişelerim de olsa o olmadığı zaman Oktay Mahmuti yada Erman Kunter'in gelmesini olumlu karşılıyordum ama ilk tercihim Murat Özyer'di.

- Ben sponsora dayalı bir sistemden yanaydım ama Cafe Crown'un yerine başka bir kuruluş olmadığı için ona da evet demek zorundaydım. Çünkü Cafe Crown'u sevmesem de verdikleri maddi destek sayesinde taraftar sayımızda artış olmuştur.

- Cafe Crown'un yerine Telekom'un ortaya çıkmasından sonra Telekom'la mutlaka anlaşmamız gerektiğini savundum, çünkü buna birleşme diyenlerin Cafe Crown'un bizim üzerimizdeki etkilerini bilemeyenlerin karşı çıkmalarına rağmen birçok şeyi biliyordum. Bu yüzden birleşsek bile Telekom'un bize verdiği hak Cafe Crown'dan daha fazla olacaktı ama kimse aydınlanamadı bu konuda.

- Ben bu aşamadan sonra çok sevdiğim Murat Özyer'in gelmesini istemem çünkü onu tekrar istemeleri ona yapılan bir saygısızlık olacaktır. Ben Erman Hoca'ya şimdi saygısızlık yapıldığını düşünmüyorum (yapıldı evet ama o olduğu için değil) çünkü Cafe Crown olduğu sürece Erman Kunter de olsa başkası da olsa aynı şeyler yapılacaktı. Kişisel değil yani olay.

- Benim Erman Kunter'le de hiçbir sorunum yoktu zaten olamaz da. Kendisi gelseydi de Murat Hoca gibi kendisiyle de yakında konuşmak için elimden geleni yapacaktım. Yine antremanlara gidecektim. Yine destek olacaktım. Yine her maça Marmara Üniversitesi'nden büyük bir topluluk getirecektim.

- Benim kimseyle kişisel bir sorunum da yok ama artık siz de Ülker yüzünden Murat Özyer'e laf atmayı bırakın. Onun bu konuda hiçbir suçu yoktur.

- Son olarak inşallah Telekom'la beraber oluruz çünkü 3 sene daha sözleşmemiz bulunmakta Cafe Crown ile.

Belki haddime değil ama büyüklerimiz (adminler) telekom gibi forumun açılışına güzel bir resim ayarlamalıdırlar ilk adımı bu şekilde atmış oluruz( yönetime çağrı netelikte)

Bu saatten sonra ne Murat Hoca ne de Erman Hoca gelmeli artık bence. Eger kaldıysa geride kalan alternatiflerden birisi tercih edilmeli. Zaten cok cok gec kalınmıstı bazı seyler için ve bu kararla bu sezon da daha başlamadan bitmiş oldu bizim için.

Yönetimin geldiği günden beri sınıfta kaldıgı ilk konu erkek basketbol takımı oldu.

Semih Ural' Alıntı:
Bu saatten sonra ne Murat Hoca ne de Erman Hoca gelmeli artık bence. Eger kaldıysa geride kalan alternatiflerden birisi tercih edilmeli. Zaten cok cok gec kalınmıstı bazı seyler için ve bu kararla bu sezon da daha başlamadan bitmiş oldu bizim için.

Yönetimin geldiği günden beri sınıfta kaldıgı ilk konu erkek basketbol takımı oldu.

Benim de kısaca anlatmak istediğim buydu.

Komik işler dönüyoR Galatasarayımızda.Keşke hiç birinden haberdar olmasaydık.Keşke ümitlerimiz olmasaydı.Keşke Domercant vs isimleri duymasaydık.Keşke Murat Hoca'ya haksızlık etmeseydik.Keşke Ülkerle sponsor olmasaydık.Keşke keşke keşke diye böyle sabaha kadar.Buyrun size Erman Kunter'in resmi takımın başına getirebilirsiniz.

images

Burak ınsanların canı sıkkın proveke etme ınsanları !!! bırak kendı sırketlerının basına getırmıyolar erman hocayı veya murta hocayı galatasaraya senın tuttugun takımın basına getırıyolar !!! vede suan rezil olmus durumdayız 3 5 serefısızın elınde sen hala buyrun erman hoca dıyosun ayıptır yaptıgın

Volkan Ozger' Alıntı:
Burak ınsanların canı sıkkın proveke etme ınsanları !!! bırak kendı sırketlerının basına getırmıyolar erman hocayı veya murta hocayı galatasaraya senın tuttugun takımın basına getırıyolar !!! vede suan rezil olmus durumdayız 3 5 serefısızın elınde sen hala buyrun erman hoca dıyosun ayıptır yaptıgın

Valla o senin problemin kimseninde canı sıkkın değil herkes güzelce hayatını yaşıyor.Durduk yere de gerilim yaratmanın anlamı yok.Senin sitede en çok fikrine katıldığın abin biz ne diyorsak o diyordu dün.Bence git ona anlat derdini ben seni dinleyemem.Bu takım kimsenin elinde ya da oyuncağı değildir.Ha son olarak ne ekersen onu biçersin. !

Volkan Ozger' Alıntı:

Proveke etme sözcüğünü seninle tanıdım bunu da unutma renktaş ! Sponsorunu değiştirmek bu kadar zor değildi hani 5-6 hazır sponsor vardı hani her neyse bizler Sömürge Valisi Yardımcısı Veliyiz. ! Sizler nesiniz çok merak ediyorum ?

Ağabey diyerek sehir efsanesine dönüştürdüğünüz kişilerle kavga ede durun... Ağabeycilik oyanayıp şerefli 4.lüklere ambargo koyun.. Yaşasın yeni kral Ülker!!!! Fenerbahçe Margues Green i almış bu arada...