Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

Burak Barut' Alıntı:
[quote="Volkan Ozger":2tmaioj0]Burak ınsanların canı sıkkın proveke etme ınsanları !!! bırak kendı sırketlerının basına getırmıyolar erman hocayı veya murta hocayı galatasaraya senın tuttugun takımın basına getırıyolar !!! vede suan rezil olmus durumdayız 3 5 serefısızın elınde sen hala buyrun erman hoca dıyosun ayıptır yaptıgın

Valla o senin problemin kimseninde canı sıkkın değil herkes güzelce hayatını yaşıyor.Durduk yere de gerilim yaratmanın anlamı yok.Senin sitede en çok fikrine katıldığın abin biz ne diyorsak o diyordu dün.Bence git ona anlat derdini ben seni dinleyemem.Bu takım kimsenin elinde ya da oyuncağı değildir.Ha son olarak ne ekersen onu biçersin. ![/quote:2tmaioj0]

Süpürülmeye devam et sen kardesim onurlu 4 olmaya devam et ülkerin oyuncuyagı olmaya devam vekil vezir ne haltsan onu olmaya devam ama kendin fikrin olsun vekil olma vekil oldugu kisi seni sattıgında tek kalırsa sudan cıkmıs balıga dönersin !!!

Volkan Ozger' Alıntı:
sana cevap vermıcem dune kadar murat hocaya etmedıgın laf yoktu herkes bılıyo ortamı germıcem oke

Ya ben Murat Özyerîn taktiksel yetersizliğinden bahsettim her zaman hala da bunu düşünüyorum burada değişen bir şey yok.Benim tek düşündğüm ve söylediğim ise gerçekten Damarlarından Sarı Kırmızı kan akan bir hocanın gelmesi.O hocaya sömürge Valisi Yardımcısı deniyorsa ve sende gelipte olur mu öyle şey demek yerine destekliyorsan sorun buradadır.Ya ben birşey demeyecem daha.Mithat Abi söylesin sen ve senin gibiler inansın olaylar gerçekleşmeyince de Ülkere laflar sayılsın bakalım ne kadar gider bu devran.

Burak uzatmıcam güzel kardesim benım murat hocaya lafım gelis bıcımı kalmak isteyıs bıcımı ne ınsanlıgına ne galatasaraylılıgına nede taktıksel hatalarına bile tek kelıme etmedım eskı topiclere bakabılırsın ama hedefi söleyip yapamıyosa diyeti ödicekte o olur 2 senelik planda sampiyonluk dedı olmadı ozaman bizimde bazı elestriler sözleri hatırlamamız lazım uzatmıcam ben mithat abının dedıklerını tekrar etmıyorum etseydım murat hoca elvada topicine emeklerı ıcın tesekkür etmezdı murat hocaya ama senın gıbıde yarı yolda murat hocacı olmadı neyse uzatma eger yazıkcaksan özelden yaz kimseyi rahatsız etmeyelım ok !!!

Fransanın yeni kralı diye başlamıştı herşey lavrinovicler falanda gelecekti belki getirilir ama ipler bu hamleleri yapacak olanların elinde değil onun için keşke bunlar hiç söylenmeseydi. En azından şu anda hepimiz bekliyor olurduk bir şeyleri herkes şampiyonluk görmek ister ama bu gün hangi antrenörle çalışırsanız çalışın şampiyonluğu garanti edemezsiniz. Burak ın dediği gibi keşke biz bazı şeyleri hiç duymasaydık. Şu da bir gerçek ki resmi site haberi doğrulamadan hiç bir habere inanmamak en iyisi.

Şu anda Galatasaray Tv'de ilk yarıda ki Telekom maçını veriyor.Liderliği alacağımız maç imkanı olanlar biz izlesinler .Trübünlerdeki inancı yüzlerdeki kararlığı görsünler.Sonra da gsbasket.org'a girsinler karamsar ortamı görsünler.Diyecek başka bir şey yok.
Ayrıca bu sene başarısızlık diyoruz da eğer Briton yerine takıma uyum sağlayan bir oyuncu gelseydi finale kadar giderdi bu takım bunu da göz ardı etmeyelim.

Britton floryadan geçiyorduda salona kendimi uğradı. Kim aldı bu adamı? Bence Britton değil paranın mantıksız kullanılışı.... Plansız hersene yapılıp, bozulan kaleler....

Zihni Öztürk' Alıntı:
Britton floryadan geçiyorduda salona kendimi uğradı. Kim aldı bu adamı? Bence Britton değil paranın mantıksız kullanılışı.... Plansız hersene yapılıp, bozulan kaleler....

Ya aslında bu biraz da şans işi mesela BJK Dalmau ve Apadoca tutmadı,Fb'de Predzic Vidmar White başta tutmadı,Efes'in hiç bir yabancısı tutmadı.O yüzden birazda yabancı transferi şans işi olduğunu düşünüyorum.

Burak kardeşim şunu demek istiyorum, Fenerbahçe Ülker desteği ile çekirdek kadrosunu kurdu bunun üzerinde oynamalar yapıyorlar.. Oğuz, Ömer, Semih, bu 3'lü çok önemli.. Bunların yanına lider solomonu koydular... Diğer seçilen yabancıların katkıları belli bir seviyede de olsa kadro derinliği ve rotasyonla bu işi götürüyorlar. Bizim planlamamız nasıl oluyor ben anlamıyorum, Dee Brown ? Fatih Solak ? Cemal Nalga? Britton? Erdem? bunların hepsine verilen paralar oynadıkları dakikalar verdiği katkılar bende ? işareti... Peki hedefe götürecek kadro planlaması nasıl yapılıyor... 2 sezondur bu planlamayı yapan insanlar nasıl yapıor?? Beni üzen şaşırtan olay bu... Yanii o yüzden şampiyonluk hayalcilik, 4.lük başarı değil benim için... Çünkü bu şube paranın bu kadar düzenli ödendiği bir dönem daha görmedi.. Bu düzen içinde bu düzensizlik umudumu kırıyor....

Saygılarımla,

Yoo o konuda tamamen haklısınız . Plansız yola çıkılmasının sonuçlarıdır bugünlerde yaşadığımız.Fener bu yola 5 sene öncesinde adım attı.Biz 2007'de şampiyon olacaz dediler ve ona göre hedeflerini koydular belli planlar ve programlarla geldiler.Bizim 2 seneyi programlı geçirsek şu anda temeli sağlam bir kadro olurdurk fakat her sene farklı temel kurmakla şampiyonluk gelmez.Dediklerinize tamamen katılıyorum sağlam temel üstüne kadromuzu kurmalıyız ve planladığımız yolda ilerleyeyip doğru da yapsak yanlışta yapsak geri dönmemeliyiz.

Yahu ne M.ÖZYER ile devamı!!!

Şube yöneticileri değil miydi sen yetersizsin,bizi şampiyon yapamazsız diyen ve sözleşmesini uzatmayan.Bu saaten sonra kim dediklerini yutarsa bizim için biter.Hoş bu şube yöneticilerinden pardon Ülker uşaklarından herşey beklenirya bunu da görürsek şaşırmayız ama bu olan bitenden sonra ne M.ÖZYER o koltukta hakkıyla oturmuş olur ne de taraftar bu kuklalara inanır!!!

Bu seni istemiyoruz denilip,Sponsorun kendi çalışanını işsiz bırakmamak için kurduğu planlara alet olan sözüm ona yönetici bozuntularınında mutlaka verecek bir hesapları olacaktır.

Şubeyi resmen babalarının çiftliğine çevirdiler.Her kafalarından geçen fanteziyi deniyorlar,işin garip tarafı başkan da olan biteni izliyor.Lincoln ortada yok,transfer yok!!

Basketbol şubesinde diğer takımlar kadro kurarken biz koç hayalleri kuruyoruz!! Pes be Pesssssssss!!!

Birde yüzsüzlük yapıp sanki karşılarında deliler varmış gibi Şampiyonluk hedefi masallarını anlatmaya başlıyorlar.

Bu olan olaylardan sonra bu şubedeki kimseye güven kalmamıştır.Resmen sponsorun kuklaları olmuşlardır.

Bizlere karşı büyük bir sorumsuzluk içerisindedirler.

Yazıklar olsun, hemde 100.000 kere!!!

Neler oluyor???

Neler dönüyor???

Hiç anlayamıyorum, ama ortaya bir rezalet çıkarsa herkesle salonda görüşeceğiz!!!

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
Yazıklar olsun, hemde 100.000 kere!!!

Neler oluyor???

Neler dönüyor???

Hiç anlayamıyorum, ama ortaya bir rezalet çıkarsa herkesle salonda görüşeceğiz!!!
ahmet dedehayırla görüş ilk önce :oops: maçlarda rezalet çıkarmaktan başka bişey yapmıyor

Alper Gülgen' Alıntı:
[quote="Eyüp YILDIZ":3sosiu82]Yazıklar olsun, hemde 100.000 kere!!!

Neler oluyor???

Neler dönüyor???

ahmet dedehayırla görüş ilk önce :oops: maçlarda rezalet çıkarmaktan başka bişey yapmıyor[/quote:3sosiu82]
Alper kardeş yazdığın kişi senden kaç yaş büyük ? lütfen yazı tarzına dikkat et.

ortalık yangın yerine döndü herkes birbirine sallıyor millet birbirine giriyor her yer çalkalanıyor ama yönetimdeki kişilerden çıt ses çıkmıyor ortalığa bir sürü iddia atıp geri çekiliyorlar bu nasıl iş.........

Semih Ural' Alıntı:
Bu saatten sonra ne Murat Hoca ne de Erman Hoca gelmeli artık bence. Eger kaldıysa geride kalan alternatiflerden birisi tercih edilmeli. Zaten cok cok gec kalınmıstı bazı seyler için ve bu kararla bu sezon da daha başlamadan bitmiş oldu bizim için.

Yönetimin geldiği günden beri sınıfta kaldıgı ilk konu erkek basketbol takımı oldu.

İlk konu mu ? :)

serdarmengi' Alıntı:
Semih Ural' Alıntı:
Bu saatten sonra ne Murat Hoca ne de Erman Hoca gelmeli artık bence. Eger kaldıysa geride kalan alternatiflerden birisi tercih edilmeli. Zaten cok cok gec kalınmıstı bazı seyler için ve bu kararla bu sezon da daha başlamadan bitmiş oldu bizim için.

Yönetimin geldiği günden beri sınıfta kaldıgı ilk konu erkek basketbol takımı oldu.

İlk konu voleybol :(

serdarmengi' Alıntı:
Semih Ural' Alıntı:

Voleybol yetkilisi uyuyor , Baskettekiler uyuyor.Uyuyun bakalım ne zaman bitecek bu kabus !