Gündeme Dair

Re: Gündeme dair!...

Okan BAKIR' Alıntı:
GALATASARAY'IN SABRI TAŞTI
DSC_0018.JPG

Erman Kunter transferinin gerçekleşmemesine kızan Sarı - Kırmızılı taraftarlar biraraya geldikleri forumlarda yönetimi topa tuttu.

Sezonun sona ermesiyle birlikte Murat Özyer'in sözleşmesini devam ettirmeyen ve Erman Kunter ile görüşmelere başlayarak taraftara, "Şampiyon takım yaratıyoruz" mesajı veren Galatasaray yönetimi, vaadlerini gerçekleştiremeyince Sarı - Kırmızılılar tarafından tepki aldı. Galatasaraylılar biraraya geldikleri forumlarda basketbol şube sorumlusu Ahmet Dedehayır'ı sertçe eleştirirken Kunter'e de Özyer'e de büyük haksızlık yapıldığını öne sürdüler.

Galatasaraylı taraftarların biraraya geldiği forumlarda yer alan ifadelerden bazıları şöyle:

"Şubeyi resmen babalarının çiftliğine çevirdiler.Her kafalarından geçen fanteziyi deniyorlar,işin garip tarafı başkan da olan biteni izliyor"

"Fenerbahçe, Efes ve Telekomu seyrederken başlarını kuma sokanlar kimler olacak acaba? Bu karaları verenler taraftara ne cevap verecek acaba?"

"Erman Hoca'ya yaptılar yine yapacaklarını..."

"Yönetimin geldiği günden beri sınıfta kaldıgı ilk konu erkek basketbol takımı oldu"

"Yazıklar olsun Galatasaray yönetimi"

"Bir yıl gitti hayırlı olsun. Bakalım bu sene ne kadar ve nasıl kombine satabilecekler merak ediyorum"

"Hem coach hem de sponsorluk konuları taraftarın kafasını allak bullak etti nerede çok konuşan Ahmet Dedehayır bir açıklama bekliyoruz"

"Ahmet Dedehayır ancak maçlarda hakeme küfür edip olay çıkarmaktan başka bişey yapmazmı ya yazıklar olsun"
basket dergisi
Bravo arkadaşlar , siz böyle yapmaya devam edin. :(

Cevdet Akay' Alıntı:
[quote="Okan BAKIR":3or8kxqe]GALATASARAY'IN SABRI TAŞTI
DSC_0018.JPG

Erman Kunter transferinin gerçekleşmemesine kızan Sarı - Kırmızılı taraftarlar biraraya geldikleri forumlarda yönetimi topa tuttu.

Sezonun sona ermesiyle birlikte Murat Özyer'in sözleşmesini devam ettirmeyen ve Erman Kunter ile görüşmelere başlayarak taraftara, "Şampiyon takım yaratıyoruz" mesajı veren Galatasaray yönetimi, vaadlerini gerçekleştiremeyince Sarı - Kırmızılılar tarafından tepki aldı. Galatasaraylılar biraraya geldikleri forumlarda basketbol şube sorumlusu Ahmet Dedehayır'ı sertçe eleştirirken Kunter'e de Özyer'e de büyük haksızlık yapıldığını öne sürdüler.

Galatasaraylı taraftarların biraraya geldiği forumlarda yer alan ifadelerden bazıları şöyle:

"Şubeyi resmen babalarının çiftliğine çevirdiler.Her kafalarından geçen fanteziyi deniyorlar,işin garip tarafı başkan da olan biteni izliyor"

"Fenerbahçe, Efes ve Telekomu seyrederken başlarını kuma sokanlar kimler olacak acaba? Bu karaları verenler taraftara ne cevap verecek acaba?"

"Yönetimin geldiği günden beri sınıfta kaldıgı ilk konu erkek basketbol takımı oldu"

"Bir yıl gitti hayırlı olsun. Bakalım bu sene ne kadar ve nasıl kombine satabilecekler merak ediyorum"

"Hem coach hem de sponsorluk konuları taraftarın kafasını allak bullak etti nerede çok konuşan Ahmet Dedehayır bir açıklama bekliyoruz"

"Ahmet Dedehayır ancak maçlarda hakeme küfür edip olay çıkarmaktan başka bişey yapmazmı ya yazıklar olsun"
basket dergisi
Bravo arkadaşlar , siz böyle yapmaya devam edin. :([/quote:3or8kxqe]

iiiide ben ne yaptım ya site nin haberini yayınladım özür dilerim isterseniz silin :(

Okan BAKIR' Alıntı:
[quote="Cevdet Akay":1tlgmqye][quote="Okan BAKIR":1tlgmqye]GALATASARAY'IN SABRI TAŞTI
DSC_0018.JPG

basket dergisi
Bravo arkadaşlar , siz böyle yapmaya devam edin. :([/quote:1tlgmqye]

iiiide ben ne yaptım ya site nin haberini yayınladım özür dilerim isterseniz silin :([/quote:1tlgmqye]
Okan kardeş ordaki yazılanlarla senin bir alakan varmı ? bunları sen yapmadıysan sana bir lafımız olamaz zaten. hatta bunu ortaya çıkartman iyi odu bazıları anlasın ne olduğunu. düşünmeden yazmanın sonu budur işte

@Cevdet Akay

Abi,Ben o yazdıklarımda şuurum yerindeydi ve bilinçle yazdım!!

Ve yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım!

Böyle bir amatör yönetim var mı???

Böyle sponsor'a teslim olmak var mı?

Böyle bir itibar kaybı var mı?

Herkez transfer yaparken bizden başka koçu olmayan,yerinde sayan başka bir İddialı takım var mı?

Ali Demirci' Alıntı:
@Cevdet Akay

Abi,Ben o yazdıklarımda şuurum yerindeydi ve bilinçle yazdım!!

Ve yazdıklarımın sonuna kadar arkasındayım!

Böyle bir amatör yönetim var mı???

Böyle sponsor'a teslim olmak var mı?

Böyle bir itibar kaybı var mı?

Herkez transfer yaparken bizden başka koçu olmayan,yerinde sayan başka bir İddialı takım var mı?
Ali kardeşim yazdıklarında haklı olabilirsin ama daha netleşmiş bir durum yok bekleyip göreceğiz. fener medyasının gazınla hareket edersek halimiz duman olur. O yüzden sakin olalım ve bir şeyler kesinleşmeden yorum yapmayalım. burda üzülen çok kişi var :( o yüzden sakin olmakta yarar var

Tamam Abi,haklısın...

Ama bu kadar olmayan senaryodan sonra,inanın çıldırmamak elde değil...

İyi akşamlar..