Halil Üner'in İstifa Etmesi için Ne Yapılabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir beyin fırtınası yapalım... yönetim mevcut durumdan memnun ki halil üner için herhangi bir yaptırımda bulunmuyor... açıklama bile yapmıyorlar... nasıl bir yönetimse... o ayrı bir konu... bari bizler ne yapabiliriz, onu düşünelim... aklıma cafe crown'a dilekçe ile başvurmak geliyor.. markanız halil ünerin galatasarayı nasıl küme düşürürüm hobisi sayesinde ayaklar altına alınıyor diye başvurabiliriz...

ya da galatasaraya noter kanalı ile ihtarname çekebiliriz...

biz müşteri değil miyiz? başkan tarafından açıkça böyle adlandırılıyoruz... (burada yazan galatasaray liseli olan ve camiadan sayılan arkadaşları tenzih ederim...) 4077 sayılı tüketici kanununa göre bizlerin hakları olması lazım...

deyin bakalım, sözleşmesinde "sözleşmenin feshi halinde 300.000 dolar tazminat ödeneceği" yazan galatasaray düşmanı halil üner, nasıl bu takımdan yollanabilir?

elimiz değmişken, ne yaptığını ve ne işe yaradığını bir türlü çözemediğim, kız takımını küme düşüren müge teyzeye de bir şeyler düşünelim...

şaka gibi yahu!...

biri kız takımını, öteki erkek takımını düşürdü... ertesi sene ikisini de güç bela geri lige dönen erkek takımının başında gördük...

haydi... çalıştırın saksıları...

yucel basara' Alıntı:
deyin bakalım, sözleşmesinde "sözleşmenin feshi halinde 300.000 dolar tazminat ödeneceği" yazan galatasaray düşmanı halil üner, nasıl bu takımdan yollanabilir?

Bu doğru mudur ya? Doğruysa boşa konuşuyoruz demektir. Halil Üner ilelebet kalır.

Ben de NTV'ye ve Ülker'e faks, elektronik mektup filan yollamayı düşündüm. NTV bizim maçları yayınlamayı bırakırsa Ülker'dekiler ancak harekete geçer; çünkü reklamı yapılmamış olur. Yoksa Ülker umursamaz öyle biz başarılı bir imaj kazandırmışız, kazandırmamışız durumlarını.

En iyisi Tekel maçına beyaz mendilleri hazırlamak. Belki utanır sahadakiler.

Halil GS ı küme düşürmeden biryere gitmez...Yönetim diye birşey olmadığı için görevden almada sözkonusu değil...Haftaya İTÜ'yü yeneriz ve böylece hocamız düzlüğe çıkar....Ama bize de müstehak...Salonda adam gibi tepki koyamadığımız için adam istediği gibi at koşturuyor...

valla bu adam takımı play out a yolladı ıstıfa etmedı bu kadr tepkı alıo ıstıfa etmıo super kadro kuruyorlar ona ıstıfa etmıo artık napalım bız ıstıfa edelım barı bu adamdan baska kurtulus yok

Bir teklifim daha var: İTÜ maçı için başlık açmayalım, forumda İTÜ maçını konuşmayalım. Ciddiye alınacak bir maç değil, Halil Üner de görsün o maçta alınacak galibiyetin hiçbir önemi olmadığını. Esas ancak ondan sonraki iki maç, Banvit ve Tekel maçları kendisine fayda sağlayabilir. Bunu gösterelim İTÜ maçı için başlık açmayarak.

coolidge' Alıntı:
Bir teklifim daha var: İTÜ maçı için başlık açmayalım, forumda İTÜ maçını konuşmayalım. Ciddiye alınacak bir maç değil, Halil Üner de görsün o maçta alınacak galibiyetin hiçbir önemi olmadığını. Esas ancak ondan sonraki iki maç, Banvit ve Tekel maçları kendisine fayda sağlayabilir. Bunu gösterelim İTÜ maçı için başlık açmayarak.

güzel bi fikir bencede
en azından maçtan sonra yenipte menajerimizin iyiye gidiyoruz gibi laflarını duymak istemiyorum ben

ayrıca Üner ne zmnı bırakır görevi?
2. lige düşünce belki bırakır ama oda belki hala devam edebilir
hırslı bi yapısı var kendisinin :D

bi adamı kimse istemediği halde o hala inatla kalıyosa
bu adamı göndermek imkansızdır bence
kamp kurmuş adam kulube

walla ALİ SAMİ YEN de yönetimi nası alkışlıyarak protesto ediyorsak aynısına salaonda halil ünerin istifası için yapabiliriz

chooper' Alıntı:
bi pankart acılsa bnce yeterli, pankart da su olabilir,
'Onurlu insan istenmediği yerde durmaz..!'

Halil'in istenmediğini nereden çıkartıyorsunuz arkadaşlar. Halil'i biz istemiyoruz. Biz kimiz ki?

ITU maç topici iyi fikir. Ancak ITU'yu bakalım yenebilecekmiyiz.

300.000 dolar meselesi eger gercekse ve o yuzden adamı gonderemiyorsak arkadaşlar şu kombine için 100 dolar vermeyen bendeniz; Halil'in gitmesi için 100 dolar memnuniyetle veririm. Benim gibi 3000 arkadaş daha bulabilirsek bu işi hallederiz. Hatta halil hoca taksit kabul ederse odeme gucumuz artacağından belki 3000 kişiye bile gerek kalmaz.

Eger bir tepki ortaya konacaksa, tepkinin halil'e yonelik oldugunun altını çizmemiz gerek. Yoksa uzerine alınmaya bilir. Ve bence koyduğumuz tepki kamuya açık olmalı. halil'i istemediğimizi herkes'n anlayaca[i b'r pankart olab'l'r/

Tüm bu yazılanlar hikaye.. Cünkü 1 sonraki macta adım gibi eminim ki halil üner'e karsi en ufak bir tepki olmayacak.. Tıpkı Ülker macında oldugu gibi.. Haa 1 macta mac öncesi baslamak kaydıysa halil istifa tezahuratları yapılsa neler olacagını hepimiz görürüz.. Beykoz macının son saniyelerinde bu tezahurat yapıldıgında bizim benchin orasının nasıl tepki verdigini eminim görmüstür bircok kisi.. Ahh bir macta tüm salon halili organize olarak istifaya cagırsa keske..
İstenmedigi yerde durmamalı diyorsunuzda adam istenmediginin farkında bile degildir ki, tepki yok cünkü salonda.. Tepkinin gösterilmesi gereken yerin burası degil, A.İpekci oldugunu düsünüyorum!

Saygilar,

Bizim taraftarın tepkisi günlük tepki. Her hafta yön değiştiriyor. Bu hafta İTÜ yü yenelim yine "Takım iyi yolda" lafları duymaya başlarız.2 senedir protesto lafları duyuluyor ama protesto namına birşey göremedik şimdiye kadar...

Bir de Halil Üner'in tepkiden ya da taraftarın hoşnutsuzluğundan bihaber olduğunu düşünmüyorum. Herşeyden haberdardır kendisi.

Bişi olmaz, bütün lig böyle gider, ligi İtü-Erdemir- Beykoz üçlüsünün bir üstünde bitiririz. halil Üner " ahh , play-off u son anda kaçırdık, siz bizi seneye görün " der. Biz de böyle Özhandersen'den masallar olarka devam ederiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...