Halil Üner'in İstifa Etmesi için Ne Yapılabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu adamlar gidecek olsa bu kadar beklemezlerdi... Kimse sizi istemiyorr ve siz hala takimin basindasiniz. Amaciniz ne olabilirkiii...İsinizi iyi yapsaniz kimse sizi istemese durumusunuzzz takimin basindaa(dursaniz nereye kadar durursunuzz..) ama halil ve canaydin duruyolarrr (demekki iyi birrseyler yapmiyolarrr.( iki amaclari olabilirr ya bir gun duzeltip taraftari bozmakk bakin yapabiliyoruz siz bosa konusyorsunuzz demek (insallah durma sebepleri budur) 2 . biri baskan olarak olmek digeri is bulamama korkusu.halili bizden baska hic kimse koc diye takimin basina getirmezz3 . sunu dusunmek bile istemiyorummm

halil hocanın yardımcı hocalıgına barıs hoca getırılmıs
gecen sene tekelde yardımcı hocaydı ordan yıldırımspora geldi
sene basında tekrar tekele dondu su anda duyduguma gore yardımcı hoca olarak gelmıs galatasaraya

hayırlısı belkı halıl hoca gıdınce takımı ona emanet ederler
yanınada daha dogrusu ustunede erman kunter veya ekrem memnun orhun ene olursa ıyı olur.
kendısı oldukca hırslı bır antronor az cekmedık kendısınden:)

halıl hocadan daha ıyı olma sansı var bence en azından taze kan

alpgs' Alıntı:
halil hocanın yardımcı hocalıgına barıs hoca getırılmıs
gecen sene tekelde yardımcı hocaydı ordan yıldırımspora geldi
sene basında tekrar tekele dondu su anda duyduguma gore yardımcı hoca olarak gelmıs galatasaraya

hayırlısı belkı halıl hoca gıdınce takımı ona emanet ederler
yanınada daha dogrusu ustunede erman kunter veya ekrem memnun orhun ene olursa ıyı olur.
kendısı oldukca hırslı bır antronor az cekmedık kendısınden:)

halıl hocadan daha ıyı olma sansı var bence en azından taze kan

allahım sen soktun sen çıkar

hala adamın yerine değil yanına adam alıyorlar

sonumuz hayır olsun

Bu konuda dikkat çekici bir tepki koymamız lazım."Taraftarız biz,çekeriz cefa" türü tezahüratlar yapacaksak hikaye.
Bence pankartlı tepki güzel olur."Onurlu insan istenmediği yerde durmaz" cidden cuk oturur.Ayrıca yine bu türde 1-2 pankart daha açılabilir.
En olmadı beyaz mendil sallayalım.

yalnız adam ciddi ciddi gitmeyi düşünmüyo ya

hani ben nası bu takımı 2. kümeye düşürürüm onun planlarını yapıo sanırsam ilk 2 sene yapamadım diyo

ama bu sene koymuş kafaya kesin ve ciddi

illa düşürcem diyo ben bu takımı 2. kümeye :D

eskilerden ünlü bir koç şöyle der:"eğer taraftar sizin için beyaz mendil sallıyorsa o kadar çok üzülmenize gerek yok çünkü başkanınız size sahip çıkabilir; ama başkanınınz için beyaz mendil sallanıyorsa o zaman üzülebilirsiniz çünkü o giderse siz de gidersiniz..."

yani asıl Canaydın 'ın gitmesi lazım.(şunun şurasında marta ne kaldı).

kozum' Alıntı:
iki amaclari olabilirr ya bir gun duzeltip taraftari bozmakk bakin yapabiliyoruz siz bosa konusyorsunuzz demek
ben halil ünerin bu kadar büyük düşünebilecegine inanmıorum .. hatta düşünebildiğine bile inanmıorum..istenmediğini hala anlamamış olması gibi bişi söz konusu deil bence..taraftarın tepkisini anlamayan yönetimede kızıyorum herseferinde ama bu sözleşmedeki meblag dogruysa onların elinden de bişi gelmez.. ya da geldiğini biz görmeyiz.. kurtuluşumuz yok gibi..

biribizi bunlarda kurtarsinnnnn................

roberto baggio nun dedigi gibi Allahim al bunlari basimizdaann...

taraftar olarak cok cok daha sert bi tepki lazimmm bunlara pankart yetmez gibi geliyo banaa

findux' Alıntı:
walla ALİ SAMİ YEN de yönetimi nası alkışlıyarak protesto ediyorsak aynısına salaonda halil ünerin istifası için yapabiliriz
Ancak bunu yapabiliriz ama bunu da maçtan önce değilde muhtemelen kazanacağımızı düşündüğümüz İ.T.Ü maçı bitiminde yapmalıyız diye düşünüyorum.
Bunun ışında ne yapabiliriz?Şayet 300.000 doları alıp gidecekse Galatasarayımızın sevdalısı plaatformlarda toplayabildiğimiz kadar dolar toplayıp Ülker üst yönetimiyle görüşüp kalanı onlara tedark ettirebiliriz nede olsa adamların reklamını yapıyoruz...Herhalde iyi bir Galatasaray görmek ister onlarda...İrregüler bir yaklaşım oldu ama bir an içimden geldi yazmak...
Sanırım Halil ÜNER'in amacı şampiyonluk görmek bunuda ancak 2. ligde yapabileceğini düşünüyor olsa gerek...
Saygılarımla...

2. lig kelimesini duydukça sinirlerim tepeme çıkıo.. bu insan olayın bu kadar işçindeyken hala nasıl bu kadar rahat..etrafına gülücükler dagıtabilio..bence daha fazla ses getirecek bi tepki bulmalıyız..yani yine söylüyorum ne yönetimin nede halil ünerin bu tepkiyi üzerine alacagına inancım sıfır..

edit...

Tequila : 1 aylık cezan sanırım az geldi. Post atarken 2 defa düşün ve öle yolla bu son uyarı bir daha bu tarz bi yazıda ceza olmadan atılcaksın.

Bilen bir arkadaş açıklama yapılmadan neden maç topicinin kitlendiğini
söyleyebilir mi?

.

Tequila' Alıntı:
maç öncesi maçı konuşmuycağmızı söledik forumda ama maç sonrasına gerek yok

açıldı topic.

hee tamam o zaman...

ben sadece maça giden arkadaşların takım hakkındaki yorumunu merak etmiştim... ama doğru İTÜ maçının ne kadar yorumu yapılabilir...

bence en guzeli bugune kaadr ki gecmısıyle ilgili bir kaset hazırlanır
abdi ipekcidedki skorboardda yayınlanır o kaset vee

o da herhalde utanır ve ayrılır.:)

okuma yazması varsa kocaman bir pankart yapılıp bench'in tam karşısına asılır, bütün maç o pankartı izler, maçı izlediği yok zaten...

Sayın Halil Üner istifa ederde takım düzelmezse bu kimin suçu olur hiç düşündünüz mü ????
Birede buradan bakın olaya !!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...