Halil Üner'in İstifa Etmesi için Ne Yapılabilir?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SAYGIN AKEL' Alıntı:
Sayın Halil Üner istifa ederde takım düzelmezse bu kimin suçu olur hiç düşündünüz mü ????
Birede buradan bakın olaya !!!!
bu hale gelmemizin belki tek sorumlusu o değil ama en büyük pay ona ait..ondan bi kurtulalım sonrası Allah kerim..

Bu şekide bir başlık açılması samimi olarak soyluyorum beni çok gülfdrdü!

Bir Galatasaray Hocası her ne kosulda olursa olsun bu şekilde gitmez bir diğer neden ise bu iş salona maça gelerek halledilir..

zaten bu forumda üye olan ve istanbulda yaşayan büyük çogunluk her hafta maçlara gidiolar takımı salonda destekliolar.. sehir dışında olanlarda takımın halini tv den takip ediolar.. ynai hersey gözler önünde fazla söze gerek yok bence bu konuda

Canaydını göndermek için herşeyi yaptık Sonuç?

İnsanı göndermek için bizim daha fazla birşey yapmamıza gerek yok!

Anlamıyor uğraşmayalım..

Yazını editledim. Bu forum şu forum mu var. Düşüncelerini seviyeyi düşürmeden yaparsan, o kadar fazla etkili olur.

Arda

-

Sinan Kalpakçıoğlu ile ailevi dostluğu bitirilmeli...

Biraz da onur genin de eklenmeli elbette.

Halil Hoca'nın devam etmesinden yanayım. Basketbol zekasına ve bilgisine güveniyorum.
Tek dezavantajı bu seneye kadar yönetimden basketbol için yeteri kadar destek gelmemesiydi.
Bence zaman 3 haftadır üstüste galip gelen takımı ve başındaki hocayı destekleme zamanıdır.
"Hocayı göndermek için ne yapmalıyız?" konusuna gelince takım iyi giderken bu tür polemiklere girmek takıma zarar getirmekten başka bir işe yaramaz bence.Tabi ki eleştiri yapacağız ama dozunu kaçırmadan. Mesela Sinan Kalpakçıoğlu gibi Galatasaray'a hepimizden çok daha fazla faydası dokunmuş bir insanı itham altında bırakmadan.

Değil mi yahu? 3 senedir kaybediyor, biraz daha destek, 3 maç kazandı e artık destekleme zamanıdır tabi. Destekleyelim hep beraber. Arkandayız!

1-2 kişi var Ünerin arkasında olmayan ztn
onun dışında destek heryerden geliyo çığ gibi büyüyo destek

forza Halil hoca sonuna kdr destek :muhaha

üst üste birkaç maç kazandık diye ünere iyi coach diyemeyiz.kskyı dixonın one man playiyleyendik.pota altında whisby gibi loew post oyunu olan bir oyuncuyu bile kullanmayacak kadar bilinçsizce hücum ediyor takım.sürekli dış oyuncuların üzerinden oynuyoruz.halil üner istifa etmeli.

Protesto etsen ne olacak ? Trıbunlerı doldurup,ıstıfaya davet etsen, ''amma populer oldum'' dıye havaya gırer ve hıc bırakmaz.Basketbol kokenlı bır baskanın boylesıne bır basketbol dahısını kovmasıda beklenemez.
Kacırsak mı acaba ?

Oyuncunu seyircinin önünde bağırarak rencide edeceksin, şerefsiz diyeceksin sonra da onu oyuna sürüp takıma katkıda bulunmasını bekleyeceksin. Basketbolu bilip bilmemesinin önemi yok oyuncu psikolojisini/insanlığı bilmedikten sonra ...

bana göre halil üner coach falan değil.türkiye kupası finali dışında başarısı yok.ayrıca kolej maçını izleme fırsatı bulan arkadaşların söylediklerine göre buraka hakaret etmiş.hemen yönetim tarafından takımın başından uzaklaştırılmalı.

koch' Alıntı:
Burak'a mı şerefsiz dedi?

evet hatta bi ara kendi kendine söyleniyordu ahlaksız herif falan diye...İçimden geldi hoca sen kimi azarlıyosun demek hem de dibindeydim benchin ama neyse dedim....

takım bu kadar iyi gidiyor hersey yoluna girmeye başladı siz yine bu topikleri üstlere çıkarmak için abuk subuk nedenler arama peşindesiniz...

Sen Burak Sezgin ile Halil Üner arasında baba oğul dan yakın bir ilişki olduğunu biliyormusun arkadaşım ??? oyle bir laf etmiş olsa bile buna burakın hiç alınmayacağını biliyormusun güzel kardeşim ???

yeter artık ya destek olun yada kapatın çenenizi ayıptır ya ...

başarı diyorduk alın size başarı şu an gayet iyi gidiyor takım biraz destek olmayı deneyın

Admin Not: * Forum üyelerine,3.şahıslara,ve kurumlara yönelik aşağılama,hakaret,tehdit yasaktır...
Forum üyelerine karşı bu konuşmaların tekrarı halinde nopost cezası alcaktır mremre.

Çenenizi kapatın ha Emre.
Herkes eleştiri yapıyor kendine dokunanı söylüyor seni bu kadar rahatsız eden ne ?

İsterse oğlu Berk e saha içinde bağırsın yine aynı tepki verilmesi gerektiği tarafındayım.
Daha önce Muratcan a sonra Tufana sonrada Cihada (Hatta fiziki tepkiyle birlikte) şimdide Buraka yapılan hareketi ben tasvip etmiyorum.
İsterse şampiyon olsun yine tepki verilmesi gerekiyor.
Çünkü o adamda Galatasaray forması var kardeşim.Burası onun bunun klubü değil.Kimseyede bunu eleştirdiği için çenenizi kapatın diyemezsin.

Emre biraz daha sakin kimse hocaya kötü birşey dememiş şurda
insanlar tabiki eleştircek bunları susturucak kişi ayrıca bu tarzda sen değilsin.

olayla ilgili olarakta bu bir değil iki değil üçte değil
bgn küfreder yrn molada tokatlar tarzı bu bu yaştan sonrada değiştirilemez, daha öncede bu olayları tekrarladığı için ilk gün Galatasaraya getirilirken düşünülmesi gereken konulardı .

uslubum konusunda haklisiniz yanlis konusmusum herhalde kafam doluydu bilemiyorum normalde bu tarz postlar atmadigimi hepiniz bilirsiniz...

tepki verdigim tek sey takim iyi giderken yeniden HALIL UNERIN ISTIFA ETMESI ICIN NE YAPILMALI isimli bir topicin altlardan yukariya tasinmasi idi... uslubum icin gercekten ozur dilerim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...