Haydi pankart çalışmaları yapalım, yeni besteler yazalım

Beste şöyledir ;

Bir tarif yok bu sevdaya,
Sevmek değil ibadet bu adeta,
Ne şampiyonluk ne kupa umrumda,
Şanlı Cimbom aşkın bir başka

[youtube:cdf28]http://www.youtube.com/watch?v=s3WMaT24qzw[/youtube:cdf28]

Re:

Cihat Cetin' Alıntı:
1986 yılında tam 14 sene süren hasretin bittiği sene tribünler inliyordu;
14 senelik bu çile
bitsin artık bu sene
sen şampiyon olacaksın
seni sevmeyen ölsün,ölsün!!!
tam 15 sene oldu şampiyonluk görmeyeli,klasik olmus bir tezahuratımız ama su an basketbola en uygunu ve en motive edicisi bu...!!!!
bu besteyi hala söylüyoruz nedense ben pek sevmiyorum

Re: Re:

Eyüp YILDIZ' Alıntı:
[quote="Mustafa Marangoz":0763c]10 kasımda mersin-Gs maçında Dee'ye bi pankart düşünüyorum.Önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim (ingilizce :pp)
SPEEDY DEE![/quote:0763c]

hmm Abi sağolda şöle biraz daha janjanlı bişi bekliyordum (:)

Fantastik bi fikrim var arkadaşlar ama inşallah umursanır =)

Speed kelimesi biliyosunuz hız anlamına geliyor ve bu adamın en önemli özelliği de hızı(dee brown'ın).

Bu yüzden şöyle bir şey düşündüm SPEED yazıcak pankartta fakat bakın speed kelimesinin son üç harfini tersten okursanız DEE çıkıyor. yani ; SPEED böyle ama işin olayı burda değil işte asıl olay şudur ki ; EED tersten DEE olduğu için harfler ters yazılcak yani bakın ben paintte ufak bi örnek yaptım tabi böyle aptalca gözükmez iyi bi pankart çalışmasıyla çok güzel bir şey olacağı fikrindeyim bkz. ;

speedmd2.png

Bunu şöyle de düzenleyebiliriz ki bence öylesi LOKUM olur LOKUM :D

WE NEED SPEED * meali ; Hıza İhtiyacımız Var . NEED ve SPEED kelimelerinin son üç harfi ters ve farklı renkte yazılıcak yani hem DEE'ye hem hıza ihtiyacımız var şekli bi pankart yani bence çok hoş olur..

Güzel düşünce.Eyüp abi hariç biri hazırlasın pankarttı. :D

Anladın sen onu abi. :D

Sağol Arda Abi ;)

Eyüp Abi'lerin bir pankart çalışması vardı..Hatta geçen maça getirecekti..Kartona mı yazmış ne yapmış..Ne oldu bilmiyorum...:D :D

Yapıcaklar bu sefer galiba...

Batuhan yazamamışlar.. :D
Benim az çok çok tecrübem var..Ayıptır söylemesi Sami Yene 30 metrelik Marmara pankartı yapmıştık :D
iHTİYAÇ OLURSA GELİRİZ ;)