Hazırlık Maçları

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
yani arkadaşlar cüneyt in kendini bulucağından bahsediyorsunuz ancak aynı görüşleri avery için yansıtmıyorsunuz.avery ilk kez türkiye de oynuyor ne kadar çok prosfelyonel bir kişi de olsa alışması cüneytten daha uzun zaman alacaktır.hemen bir kanıda bulunmak yanlış

Darrel Mitchell sezon içerisinde 14 sayı ortalaması ile oynamış.Play-Off maçlarındada 13 sayı ortalaması var.Geçen yıl Gerald Fitch'ten sonra en skorer oyuncumuz.Daha birşey söylemeye gerek yok bence :)

Re:

Tugay Aktepe' Alıntı:
Darrel Mitchell sezon içerisinde 14 sayı ortalaması ile oynamış.Play-Off maçlarındada 13 sayı ortalaması var.Geçen yıl Gerald Fitch'ten sonra en skorer oyuncumuz.Daha birşey söylemeye gerek yok bence :)
Benimde Avery'i daha lig yada playoff maçlarında görmediğimizi söylememe gerek var mı ? ;)

Re: Re:

Tugay Aktepe' Alıntı:

Çok saçma laf bunlar Mitchell ve Avery'i kıyaslamak çok yanlış olur .
Avery, Ulebcup'ta Alba Berlin forması ile 15 sayı ? 5 ribaunt ? 4 asistlik gibi bir perfonmans yakalamıştı.Bu herşeyi anlatıyordur umarım.Adaptasyon sorunu elbet bir şeyi vardır.Avery kurtarıcı olmaya gelmedi bu takıma her maç 20 sayı atmıcak elbet çünkü bu sene skorlar eşit dağılcak Avery'e asist yapmak kalcak.

Gökçe arkadaşım inşallah ben yanılırım sen haklı çıkarsın ve Avery Mitchell'ın iki katı bir performans gösterir.Biz burada Avery'i eleştirirken ondan beklentilerimizin fazlalığını göz önünde bulundurarak yazıyoruz.Ama Mitchell da bu takımda guard oynayacak kapasitede bunu kimse inkar etmesin lütfen.. :)

Re:

Tugay Aktepe' Alıntı:
Gökçe arkadaşım inşallah ben yanılırım sen haklı çıkarsın ve Avery Mitchell'ın iki katı bir performans gösterir.Biz burada Avery'i eleştirirken ondan beklentilerimizin fazlalığını göz önünde bulundurarak yazıyoruz.Ama Mitchell da bu takımda guard oynayacak kapasitede bunu kimse inkar etmesin lütfen.. :)
Yanlış anlamayın eminim burada kimse Avery'den her maç 20 atıp,8 asist,6 ribaunt almasını filan beklemesin.Belki Mitchell'dan az daha iyi istatistikleri olur ama başka yönleri ile öne çıkacaktır.Basket bilgisi,takımı yönetme,sorumluluk gibi...

gökçeye katılıyorum.
mitchellın telekom maçında 16 da 1 le oynadığını hatırlıyorum.bu adam asla böyle bişey yapmaz.herşey sayı demek değil önemli olan beynini kullanmak sahada

Sakin beyler,gerçek takımı Türkiye Kupası'nda canlı canlı izleyince anlayacağız.Mitchell ve Avery'in tecrübesini kıyaslama gerek yok.Brian Greene,Charles Gaines dikkatimi çekiyor da istatistikleri çok iyi.Hüseyin Beşok'un gerek rebound gerek sayı ve asistlerde daha da iyi olacağı kesin.Oynadığı dakikaları da görmek isterdim.Bir de çok öğrenmek istediğim çok önemli bir şey daha var o da ;Murat Kaya'nın performansı...Bu sene,Brian Greene ve Charles Gaines 'den çok Murat Kaya'yı konuşacağız gibi geliyor bana.Bu sene,umarım Murat Kaya'nın yılı olur...

Murat Kaya dedinde aklıma birden Play-Off'lardaki Fülker maçı ve Murat Kaya'nın o müthiş hırsı,çabası geldi.İşte Murat Kaya o günkü gibi olursa bu sezon onun yılı olacağından şüphem yok.Gerçekten çok yetenekli bir oyuncu..O maçı hatırlayan var değil mi arkadaşlar :):)

arkadaşlar heralde fmp zeleznik e de yenilmişiz 83-77.site sırpça olduğundan çat pat bişe çıkarmaya çalışıyorum.detaylı bişey olursa aktarırım

Re: Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
[quote="Tugay Aktepe":8f2e2]Gökçe arkadaşım inşallah ben yanılırım sen haklı çıkarsın ve Avery Mitchell'ın iki katı bir performans gösterir.Biz burada Avery'i eleştirirken ondan beklentilerimizin fazlalığını göz önünde bulundurarak yazıyoruz.Ama Mitchell da bu takımda guard oynayacak kapasitede bunu kimse inkar etmesin lütfen.. :)
Yanlış anlamayın eminim burada kimse Avery'den her maç 20 atıp,8 asist,6 ribaunt almasını filan beklemesin.Belki Mitchell'dan az daha iyi istatistikleri olur ama başka yönleri ile öne çıkacaktır.Basket bilgisi,takımı yönetme,sorumluluk gibi...[/quote:8f2e2]

Peki Gökçecim Cünety'te o bahsettiğin tarzda bir oyuncu değil mi ? Ee bir takıma iki yönetmen fazla değil mi ? Skorer Guard'a ihtiyacımız var.20 sayı atması şart anlayacağın ;)

Yok değil Burak.Bak 2. yönetmenimizde benchten gelir.Fena mı işte.Bir takımda 1 yönetmen bulmak zorken bizde 2 tane var.

Ne istiyorsun başka. :)

evet 83-77 yenildik . Marko ?erasimovic 23 sayı ile en skorer oyuncuları olmuş
henüz bizim istatistiklerimiz hakkında güncel bi bilgi yok. Neden bizim resmi sitemiz bu konularda aşırı ilgisiz :roll:

nerde okudun nerede yazıyor 83-77 ise fena değil ama tam bilmiorum hakikaten iyi bir takım mı

Re:

Gökce Başaran' Alıntı:
Yok değil Burak.Bak 2. yönetmenimizde benchten gelir.Fena mı işte.Bir takımda 1 yönetmen bulmak zorken bizde 2 tane var.

Ne istiyorsun başka. :)

Başrol oyuncusunu istiyorum desem ;)
Ayrıca Yenildiğimiz maçtan sonra çok iyi sonuç demek aşırı mantıksız geldi ama neyse :?

Daha ciddi bir rakibe daha az farkla yenilmişiz.Hadi sevinelim şimdi de. :)

Peh,peh.Hiç üzülmüyor yada sevinmiyorum.Türkiye kupasına kadar her takımdan 15 sayı fark yiyelim.Bunlar son yenilgilerimiz olur belki.Oh canımıza minnet. :)

Evet başrol önemli tabi. :) Haklısın Burak.

inşallah takım iyi olacak bi de şöle bir düşünce olabilir mi hazırlık die mesela pota altından çok fazla oynama isteği olabir murat hocada o yüzden avery tufan cüneyt fazla sayı atmıyordur belki bu dediğim bana mantıklı geldi uzunları kullanmak çok önemli. Çok sayı yiyoruz esas sorun bu bence bunun nedeni de hazırlık maçının getirdiği defans yapmama isteğidir. İnşallah bu olaylar böledir

ttneti skyturk mu veriyor cevap yazarsanız sevinirim

Re:

Alp Erdem' Alıntı:
...site sırpça olduğundan çat pat bişe çıkarmaya çalışıyorum.detaylı bişey olursa aktarırım
Resmi sitemizin hazırlık maçlarına ilgisiz kalması nedeniyle taraftar olarak yabancı dillerde büyük aşama kaydettik :)

Sadece rakamlara göre yorum yapıp üzülmeyi ya da sevinmeyi mantığım almıyor bir türlü. İstatistikler maçtaki izlenimler ile birlikte değerlendirildiğinde önemlidir. Çetin Altan´ın deyişiyle "enseyi karartmayalım."