Hazırlık Maçları

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Galatasaray Cafe Crown Hazırlıklarına Devam Ediyor
Galatasaray Cafe Crown: 68 ? Maripol: 79

Yeni sezon hazırlıklarını İtalya?nın Bormio kentinde sürdüren Galatasaray Cafe Crown Basketbol Takımı, ilk hazırlık maçında ULEB takımlarından Mariupol (Ukrayna) ile karşılaştı.

Galatasaray Cafe Crown, karşılaşmadan 79-68 mağlup ayrıldı.

Galatasaray Cafe Crown Basketbol takımı menajeri Recep Şen, hazırlık maçlarında skorun önemli olmadığını belirterek sözlerini şöyle sürdürdü, ?Yeni bir takımız ve tam anlamıyla takımı olmaya çalışıyoruz. Yeni transferimiz Brian Greene ve çocuğunun doğumu nedeniyle ülkesinde olan William Avery de kampa katıldı. Yabancı oyuncu arayışımız devam ediyor. İyi bir takım olma yolundayız?

Galatasaray Cafe Crown, ikinci hazırlık maçında bugün saat 18:00?da Hırvatistan ekibi Sibenik ile karşılaşacak.

gs.org

Bence Avery ve Greene az şans buldu gibi geliyor kampa katıldı dediğine öre ne zaman gitti geldi greenin bu maçta oynucağını sanmam Avery'de yol yorgunudur :roll: olamaz mı?

avery 3 haftadır takımla beraber ama gittiği için oynamamış olabilir hüseyinde 10 gündür yabancılardan bir tek gaines verimli olmuş olabilir
bu arada fatihte italyayı memleketi belledi milli takımla filanda gitti adam alıştı artık:)

evet beykozun 100.yıl turnuvasına katılacaz beşiktaşta orda olacak tarihi bilmiyorum bakıp bulmaya çalışacam

valla kardeşler uçuk belki ama azovmash'ın sitesine mail attım ellerinde maçın tüm istatistikleri varsa yollayabilirlermi diye(çünkü maçın skorunu ve kendi oyuncularından bazılarının sayılarını yazmışlar siteye) hemde rusça bilmediğim için çat-pat ingilizcemle. eğer kaale alıpta, varsa birşeyler gönderirlerse oda büyük başarı olur hemde bizim basının ve kulübümüzün ayıbı olur. (sinirliyim.)

valla herşey sizin için (bende çok merak ediyorum)

Fatih Erdem çok sağol.Sende büyük çaba sarfediyorsun.Teşekkürler.

---

Resmi siteye skoru ve Recep Şen'in açıklamlarına yer vermişler.Sadece bu kadar.Ayrıntıya girmemişler.

Elbet ulaşırız ya.Bakalım

adamların sitesine yazacağımıza kendi sitemize yazalım ana sayfanın en altında sağ köşede bize yazın diye bir bölüm var arkadaşlar

rusça olması çok zorlaştırıo yoksa kesin bulurdukta çünkü rus basket siteleri mutlaka yazmıştır ama rusçaya bulamayabiliriiz

ben çok yazdım oraya storeları fln voleybolla ilgili ali çayırı fln ama ne teşekkür ne de cevap geldi

Arda Öztürk' Alıntı:
adamların sitesine yazacağımıza kendi sitemize yazalım ana sayfanın en altında sağ köşede bize yazın diye bir bölüm var arkadaşlar

sevgili kardeşim bilmediklerine eminim neden dersen skoru bile yanlış yazmışlar.
azovmashın siteye göre 78-69 bitmiş maç, bizimkilere göre de 79-68 bitmiş. hangisi doğru sence?
bence adamların ki doğru o yüzden oraya mail attım.

:) Bildiğim birşey varsa o da Fatih'in erken faul problemine girdiği. :)

Yediğimiz sayı biraz fazla olsada henüz tam kadro değiliz. Greene ve Avery'de kampa katıldı dendiğine göre maçta büyük ihtimal oynamamışlardır. Güçlü bir rakiple oynadık daha ilk maç ileride daha iyi oluruz... Bu maçlar bize çok şey katacak...