Hazırlık Maçları

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
İyi bir başlangıç yapmışız yenilsek te.. avery ve greene yok daha kalan diğer transfer gerçekleşmedi.. ayrıca oynadığımız takımlar gerçekten iyi takımlar avrupa da yer almışlar.. 3-5 sayı farkla yenilmişiz önemli değil kadromuz daha tam oturmadı oyunlar birbirini tam tanımadı... eminim ki 3.numara oyuncumuz gelsin(beklediğimiz şekilde) avery ve greene de kadroda yer alsın ... ilerde aynı takımlarla maç yapalım maçları kesinlikle kazanacağımızdan eminim!!

http://www.ulebcup.com/ulebcup/competit ... ubcode=AZO

azonmash'da reese, liadellis ve thus edney gibi guardları van de hare-archibald gibi pivotları.

fena takım değiller. gerçi tam kadrolarını bilmiyorum ama iyi yabancı oyuncuları var. bu arada avzomash'in sistesinin ingilizce versiyonu da var ama son güncellenme şubatta yapılmış :)

istatistikleri bulsak da hem rakibi hem de kendi oyuncularımızı şöyle bir değerlendirsek

ikinci maç bugün saat 18.00 de sibenik le bakalım bu maçtan nasıl bir sonuç gelecek
istatistikleri öğrenememek te çok kötü bir şey

Takım yeni bir oluşum içerisinde o yüzden sonuç normal. Yabacı oyuncuların ikisi oynamamış herhalde onlarla birlikte beklenen 3 numarada takıma katılırsa bu sene çok iyi bir Galatasaray izleyeceğiz. Bence Murat Özyer'e güvenmek gerekiyor, inşallah çok iyi bir takım olacağız.

Son düzenleme:
daaha gelmedı ama duser bakalım yabancılardan avery ve greene de oynarsa bu kez daha net seylerı gorme sansımız olur

Galatasaray Cafe Crown: 71 - Sibenik: 68

Galatasaray Cafe Crown, İtalya'da ikinci hazırlık maçını Adriyatik Ligi'nde de mücadele eden Hırvatistan ekibi Sibenik ile yaptı.

William Avery'nin de kampa katılmasıyla 3 yabanci oyuncusuyla sahaya çıktığı maçta Galatasaray Cafe Crown, Sibenik'i 71-68 mağlup etti. Cemal Nalga hastalığından dolayı karşılaşmada forma giyemedi.

Galatasaray Cafe Crown skor dağılımı:
Erdem Türetken 12, William Avery 9, Tufan Ersöz 2, Brian Greene 10, Murat Kaya 8, Fatih Solak 4, Hüseyin Beşok 2, Charles Gaines 20, Cuneyt Erden 4.

Gaines coşmuş.Kazandık kaybettik pek farketmez.Hüseyin,Cüneytten beklediğim performanslar.Hazırlık kampında kasmıcak iki adam. :) Brian de daha yeni gelmesine rağmen skor bulmuş..Erdem de iyi savaşmış gibi gözüküyor.

Güzel bir galibiyet. :)

takım yavaş yavaş birbirini tanımaya başlıyor ... sibenik'i devirmişiz çok güzel oldu fakat Hüseyin Heşok ve Tufan Ersöz neden bu kadar az sayı üretmiş ? göründüğü gibi bakılırsa Erdem Türetken bu sene Galatasaray'a çok büyük katkılar yapacak gibi gözüküyor! yapılan transferler çok iyi olduğunu şimdiden göstermeye başladı diyebiliriz! bir an önce artık 3 numara oyuncu gelmeli... lig başlamadan takımın birbirine alışması ve takım olması için önemli... takıma güvenim sonsuz ve herkesinde böle olması gerekir.. bu sene çok büyük işler yapacağız.. ya ben abartıyorum yada gerçekten öyle !!

oh be gaınes cok ıyı bır transfer oldugunu kanıtladı 4 numarada problem yok sımdı 3 numarada hadı bakalım alalım su 3 numarayı hazır gırelım lıge

Burak Ceyhan' Alıntı:
takım yavaş yavaş birbirini tanımaya başlıyor ... sibenik'i devirmişiz çok güzel oldu fakat Hüseyin Heşok ve Tufan Ersöz neden bu kadar az sayı üretmiş ? göründüğü gibi bakılırsa Erdem Türetken bu sene Galatasaray'a çok büyük katkılar yapacak gibi gözüküyor! yapılan transferler çok iyi olduğunu şimdiden göstermeye başladı diyebiliriz! bir an önce artık 3 numara oyuncu gelmeli... lig başlamadan takımın birbirine alışması ve takım olması için önemli... takıma güvenim sonsuz ve herkesinde böle olması gerekir.. bu sene çok büyük işler yapacağız.. ya ben abartıyorum yada gerçekten öyle !!

Arkadaşım devirmişiz dediğin Sibenik Hırvatların küme düşmekten son anda kurtulmuş takımı...Ve bu takımı bir kaç gün önce Alpella ağırlıklı F.Ülker 99-74 yendi :roll: ...Bu takımla yapılan maçla hiçbir oyuncumuzun iyi olup olmadığına karar veremeyiz...Neticede hazırlık maç ama rakip çok zayıf bir ekip onu belirtmek isterim ;) Tabi Gaines in bu kadar skor bulabilecek potansiyeli olduğunu göstermesi yine de güzel olmuş :) ULEB Cup için şu an bişey diyemeyiz ama bu TBL de çok iş yapacağını gösterebilir bize...

ama hazırlık maçları sezon hakkında az çok bilgi veriyo geçen yıl hazırlık maçlarında en çok skor üreten mitchell'de ve sezon başlayıncada bu devam etti.Bu maçta oyuncuların istatistiklerine baktığımda anladım ki ne tufan nede murat takımın skor yükünü çekebilecek oyuncular değil skorer bir 3 numaraya gerçekten ihtiyaç var.Takımda Skor'a katkı yapabilecek oyuncular Avery,yeni gelecek oyuncu ve gaines olacak diye düşünüyorum diğer oyuncularda 8-10 sayı gibi katkılar yapabilir ama 20 li sayıları bulabilecek oyuncular avery,yeni gelecek oyuncu ve gaines gibi görünüyor.Bazen iyi gününde olduğunda green'de yüksek skorlar bulabilir.Hüseyin 2 sayıda kalmış ama sezon başladığında 15-20 sayı civarlarına oda gelecektir çünkü avrupada zaten 10-15 sayı kolaylıkla bulabiliyodu.Yani bu maçı göz önünde bulunduracak olursak takımımız daha %55 iyle falan oynuyo.

ben hüseyin'in oynatıldığını bile zannetmiyorum
gaines hakkında Gökçe ile konuşmuştuk yorumlarımda yanılmadığımı görmek sevindirici
yeni katılan green pas silkülasyonunu bilmeden bukadar sayı bulması şutunun iyi olmasından kaynaklıyor olmalı.
cüney ise tahminimce takımı oynatmaya çalışmıştır kendinden ziyade
Erdem,şu skora baktığımda yeni sezonda iyi bir görev adamı olacağını hissettirdi bana.
tabi takımı çıplak gözle 1kez izlemek lazım bunlar varsayımlar ve attıkları sayılara göre yaptığım yorum ve edindiğim izlenimler.

Skor dağılışı gayet umutlandırıcı.Hüseyin,Cüneyt,Tufan gibi oyunculardan ne alabileceğimizi biliyoruz.Gerek olduğu zaman beklediğimiz katkıyı vereceklerdir.Yabancıların ayaklarının tozuyla oyuna bu kadar katkı yapmalarını beklemezdim.Erken gaza gelmek istemiyorum,rakibimiz kötüydü ama uyum sorunu yaşarken skoru sürüklemeleri önemli.3 numaraya yıldız bir isim gelince yedeğe çekilecek olan Erdem de iyi katkı yapmış.
3 numara da en kısa sürede kampa katılmalı.Bu maçlar çok önemli zorlu sezon öncesinde.

İlk beşimiz hiçte fena değil aslında 2-3-4 te 3 yabancımız 1de Cüneyt Erden ve 5te Hüseyin Beşok...Erdem,Tufan;Murat Kaya,Fatih Solak ve 4.-5. yabancılarımızla bench te hiç fena değil...Şaka maka oyuncularımız birbirine alışsın, yabancılarımızda bekleneni verirse sağlam takım oluruz :)

Fatih Erdem' Alıntı:
[quote="Arda Öztürk":0b216]adamların sitesine yazacağımıza kendi sitemize yazalım ana sayfanın en altında sağ köşede bize yazın diye bir bölüm var arkadaşlar

sevgili kardeşim bilmediklerine eminim neden dersen skoru bile yanlış yazmışlar.
azovmashın siteye göre 78-69 bitmiş maç, bizimkilere göre de 79-68 bitmiş. hangisi doğru sence?
bence adamların ki doğru o yüzden oraya mail attım.[/quote:0b216]

arkadaşım sibenek maçının sonucunu nerden öğrendik?
bu arada skorda doğru bugun tüm gazetelerde aynısını yazdı.

saygılar

Arda Öztürk' Alıntı:
[quote="Fatih Erdem":ae998][quote="Arda Öztürk":ae998]adamların sitesine yazacağımıza kendi sitemize yazalım ana sayfanın en altında sağ köşede bize yazın diye bir bölüm var arkadaşlar

sevgili kardeşim bilmediklerine eminim neden dersen skoru bile yanlış yazmışlar.
azovmashın siteye göre 78-69 bitmiş maç, bizimkilere göre de 79-68 bitmiş. hangisi doğru sence?
bence adamların ki doğru o yüzden oraya mail attım.[/quote:ae998]

arkadaşım sibenek maçının sonucunu nerden öğrendik?
bu arada skorda doğru bugun tüm gazetelerde aynısını yazdı.

saygılar[/quote:ae998]

kardeşim tartışma çıkarmayamı çalışıyorsun? nedir bu ben bilirim havaları?

cevap verdiğin, benim mesajımın zamanına bak bakalım neymiş? sibenik maçından önceydi.
ve azovmash maçının çelişkili skorundan başka bir bilgimiz yoktu. ya da resmi sitemiz yayınladı da benmi görmedim. sibenik maçının skorunu verdiler diye ben haksızmı oldum? nerde azovmash maçının istatistikleri sorarım sana.