Hazırlık Maçları

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Artık bu kadar fark yemek beni cok uzuyo. bu takımdan cok sey beklıyoruz ama devamlı kaybedıyolar. bılıyorum yolun basındayız ama bıraz daha dırenclı cıkmalarını beklerdım

Re:

Emin Doğanca' Alıntı:
bizene kardesim fb nin hazırlık macından

Ali Bulut' Alıntı:
bjk, dinamo'ya 86-56 yenilmiş.
yarın dinamo ile oynayacağımız maç takım uyumunu sağlamamız için umarım faydalı bir hazırlık olur.

senin gibi bir kardeşim olduğunu hatırlamıyorum nerden bu samimiyet merak ettim doğrusu.....
size ne bjk nin maçından da o zaman...kendi maçların kadar rakiplerinin maçlarını da bilip takip edeceksin ki ne durumda olduklarını anlayasın

bana kardeşim diyen rakip olarak kendi takımını gören genç kardeşlerim ikiniznde yaşı kadar basketbol oynamışlığım var. bu durumda şu bir gerçektir ki bir yarışta önünü arkanı kollamazsan başarılı olamazsın , o yüzden önündeki arkandaki yanındaki ne yapmışsa onu da bileceksin ki sen de ona göre kendi takımını değerlendirebilesin...... rakiplerin hazırlık maçında aldığı sonuçlar ölçü değildir dense de, dinamo moskova ya yenilmek ile kk bosnaya yenilmek arasında ciddi fark vardır. rakibiniz böylesdi bir rakibe yeniliyorsa bu durumda bu sizin yararınıza bir gelişmedir, şurada türkiye kupası maçlarına birşey kalmadı.

o yüzden bize ne yahu onların maçından diyeceğinize yahu biz kaybettik ama adamlar adı sanı duyulmamış takıma kaybettiler demek ki orada da işler iyi gitmiyor ne güzel demeniz gerekir.....

Re: Re:

Furkan Z.' Alıntı:
[quote="Emin Doğanca":bd965]bizene kardesim fb nin hazırlık macından

Ali Bulut' Alıntı:
bjk, dinamo'ya 86-56 yenilmiş.
yarın dinamo ile oynayacağımız maç takım uyumunu sağlamamız için umarım faydalı bir hazırlık olur.

senin gibi bir kardeşim olduğunu hatırlamıyorum nerden bu samimiyet merak ettim doğrusu.....
size ne bjk nin maçından da o zaman...kendi maçların kadar rakiplerinin maçlarını da bilip takip edeceksin ki ne durumda olduklarını anlayasın[/quote:bd965]

Yanlış anlaşılmasın iletim konu olduğu için yazıyorum. sizin fb maçının skorunu vermenize karışmam veya yadırgamam fakat ben o maçın skorunu ertesi gün dinamo bizim rakibimiz olduğu için yazmıştım. neyse zaten önemli bişi değil ama dediğim gibi iletim geçtiği için söylüyorum.

Re: Re:

Ali Bulut' Alıntı:
Yanlış anlaşılmasın iletim konu olduğu için yazıyorum. sizin fb maçının skorunu vermenize karışmam veya yadırgamam fakat ben o maçın skorunu ertesi gün dinamo bizim rakibimiz olduğu için yazmıştım. neyse zaten önemli bişi değil ama dediğim gibi iletim geçtiği için söylüyorum.
bende bu tarz iletilerin daha çok burda olması gerektiğinin gerekçelerini yazdım genç kardeşlerime, ki bunun yanlış olduğu söylenemez.... senin iletinle ilgili bir sıkıntı dert yok zaten 8)

Beyler , abiler sakin . . .

Saat de kaç oldu sabah okul var kalk 7'de okula git . Off :)

Neyse tartışmanın daha da uzamaması dileğiyle . . .

Sağlıcakla kalın . . .

Öncelikle Fenerli Beyfendi önümüzü arkamızı daha iyi görmemiz için viewtopic.php?f=1&t=4116 şu konuya değerli yorumlarınızı bekliyorum . Bizim yaşımız kadar basket oynadınız ya bakalım böyle bir olayla daha önce karşılaştınız mı ? Merak ediyorum.İki takımda bizim rakip tanıyalım çevremizi.Bide Will Solomon Veli Süleyman adıyla nasıl olur güzel olur mu yılların birikimiyle bunlara cevap vermenizi çok isterim.Ayrıca yabancı sayısı hakkında da bir kaç sorum olmayacak değil fakat konu Hazırlık Mücadeleleri.Fb Ülker kendisi hazırlık maçı mı yapıyor yoksa Alpella'yla eksik olan yerleri mi dolduruyor bunlar hep soru tabi.Ama siz daha çok oynamışsınız ya sizin yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

Kuyuya bir taş atılır 40 akıllı çıkarmaya çalışır. Bu atasözünü nedense yine hatırlatma ihtiyacı hissettim.

Birbirimize karşı daha hoşgörülü olalım ve konuyu amacından saptırmayalım.

Rakip güçlü, ama bu kadar farklı skorla yenilmek hâlâ ciddi eksiklikler olduğunu gösteriyor. Her maç 80 sayıdan fazla yiyoruz... Savunma çok zayıf!