Hazırlık Maçları

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Ulaşamadım açıkcası kimseye.Görevli açıyor kapı görevlisi. :)

Kulube bak be. :) Batuhan sen bir arayabilirsen ara telefon bulabilirsen yaz.Saati öğrenirsek belki bende gelirim. :)

turkbasket sitesine göre dün bjk nin yaptığı takımla yani dinamo moskova regionla yapcaz.bu takımda çok kaliteli bir ekip. en son uros slokarı almışlar. iyi bir hazırlık maçı olacaktır.

Slokar bizi Sovenya maçında yakan adamların başında geliyor. Dış şutu iyi ama savunması zayıf. Smodis bir iki gömlek küçük versiyonu... Ama bu Dinamo'da iyi bir takım...

eski adıyla D.Moscow Region? yeni adıyla Triumph Lyubertsy Moscow Region takımı ile oynayacak gs sanırım.... çok güçlü bir takım iyi bir hazırlık maçı olacağı kanısnıdayım farklı bir ağlubiyet gelirse şaşırmamak lazım....

Bencede farklı yenilebileceğimiz bir maç... Takım artık yavaş yavaş forma girmeli. Tufan ve Cüneyt yok acaba Dee oynar mı ve oynarsa Avery'nin performansı ne olur? Umarım iyi bir hazırlık maçı olur?

Arda Abi doğru söylüyorsun ama böyle skor dağılımı iyi olunca veya rakiple başabaş oynayınca daha bir güzel oynuyor bizde daha bir ümitleniyoruz...

Beşiktaş'ı farklı yenmiş bir takımla başa baş oynarsak bu çok iyi olur.Bakalım Dee nin istatistikleri nasıl olcak (nasıl oynayacak demek isterdim ama izleyemeyeceğimden) , inşallah güsel bir hava getirir Dee.Bu arada yeri değil ama yeni transfer noldu?

Re:

Sercan Özbek' Alıntı:
Beşiktaş'ı farklı yenmiş bir takımla başa baş oynarsak bu çok iyi olur.Bakalım Dee nin istatistikleri nasıl olcak (nasıl oynayacak demek isterdim ama izleyemeyeceğimden) , inşallah güsel bir hava getirir Dee.Bu arada yeri değil ama yeni transfer noldu?
Bizde bekliyoruz. Ama umarım en kısa sürede bize yakışır bir oyuncu gelecektir...

Gökçe Abi , Eyüp Abi nerdesiniz ? :)

Ayhan Şahenk Spor Salonu'nun numarasını aradım.Çıkan kişiyle konuştum.Maç 5 buçukta başlamış.

Rica ediyorum maçı gidip izleyebilir miyim dedim :) :) Şu an çok yoğunuz , bilemiyorum dedi.

:) :)

Giden yok mu ?

Önder'in aldığı habere göre 20-25 civarı bir farkla yenilmişiz.