Hosley ve Tolliver Galatasaray'da!

Sitenin video bölümündeki sorun nedeniyle gecikmiş röportajlar. TV'den izlemek gerekecek sanırım siteye koyulana dek.

Tolliver ne demiş ''taraftarın çılgın olduğunu duydum, gerçekten çok etkililermiş onların önünde oynayacağım için heyecanlıyım'' :)

Tolliver'ı sabahtan beridir araştırıyorum..Almanyada oynadığı yıllarda çogu mactaki istatistiği 20 sayı 10-11 de rebound alan bir oyuncuymuş...Kotası sınırsız olan arkadaşlar Antony Tolliver Germany yazsın google ve 4-5 maçını izlesin inanılmaz katkı veriyor..

gs.org daki röportajları izleyemiyorum, üyeliğim aktif hale gelemediği için, izleyen biri yazsa ne diyor yeni transferlerimiz??

sırf sabah röportajları izleyebilmek için üye olmaya çalıştım onay maili gelmedi 8-10 defa istedim sonunda yolladılar bu konuda sitede sıkıntı var..

Mert Ünal' Alıntı:
sırf sabah röportajları izleyebilmek için üye olmaya çalıştım onay maili gelmedi 8-10 defa istedim sonunda yolladılar bu konuda sitede sıkıntı var..
Röportajları izledikten sonra foruma bir özet yazarmısın?

Abi Hosley Türkiye'ye yeniden geldiğine sevinmiş.Takım şuanda 2. sıra bende bu takım içindeki düzeni bozmadan takıma katkı vermeye çalışacağım diyor.

Tolliver ise; Biraz kendini tanıttıktan sonra ''taraftarın çılgın olduğunu duydum, gerçekten çok etkililermiş onların önünde oynayacağım için heyecanlıyım'' dedi.Benim aklımda kalanlar bunlar :)

Mustafa Yanar' Alıntı:
Abi Hosley Türkiye'ye yeniden geldiğine sevinmiş.Takım şuanda 2. sıra bende bu takım içindeki düzeni bozmadan takıma katkı vermeye çalışacağım diyor.

Tolliver ise; Biraz kendini tanıttıktan sonra ''taraftarın çılgın olduğunu duydum, gerçekten çok etkililermiş onların önünde oynayacağım için heyecanlıyım'' dedi.Benim aklımda kalanlar bunlar :)
Teşekkür ederim

[youtube:ippyghfk]http://www.youtube.com/watch?v=at7XYmU15iY[/youtube:ippyghfk]

Tolliver için bulduğum tek video ama gayet açıklayıcı bence :)

ben röportajda hosley'i çok olgun gördüm. bir cümlesinde takım içindeki düzeni bozmadan takıma katkı yapmaktan söz etti. bence bu çok iyiye işaret.
tolliver'ınsa taraftarlar için söyledikleri harikaydı. bu adam çok faydalı olacak.

ayrıca göz ardı edilmesi gereken hatalar var ama yine de söylemeden geçemeyeceğim. gstv de sanırım artık sporsoru pek kabullenemiyor. hosley röportajı sırasında takımın adı "galatasaray cafe crowni" olarak geçiyor. tolliver'a da olliver dendiğini duyduk.