İstanbul Cup | GALATASARAY 76-81 Cibona

Re: İstanbul Cup | GALATASARAY-Cibona

Bu sefer direticem anneme izin alıcam, gidicem.Her zaman göremeyiz Cibona'yı :).Ama bu maçda önemli.Bu maçıda yenersek oyunculara güven gelir.Sene öncesi büyük bir moral oluşur takımda.

Bir arkadaşım (Graves) bu sene Hırvatistan'a gitmişti. Tatile gelmiş, onu görmem lazım dersin Mehmet. :)

Kerem SEÇER' Alıntı:
Bir arkadaşım (Graves) bu sene Hırvatistan'a gitmişti. Tatile gelmiş, onu görmem lazım dersin Mehmet. :)
Valla abi zaten salon yakınımda ailem gıcıklık olsun diye göndermiyor :).Ama büyük ihtimal maçdayım.

Mehmet gel kardeşim gel :) Seninle de tanışmış oluruz =)

Bir de metrobüsten Şirinevler'de indikten sonra nasıl geleceğimi bir anlatırsan çok iyi olur =)

Anlatıyım hemen sana Reco :).Şirinevlerde indikten sonra üst geçitten Ataköye gireceksin.O yolu takip ediceksin.Ettikten sonra çevreyolunu göreceksin.Çevreyolundan sola dön az daha yürü Ahmet Cömert karşında :).

Yine fark olur bence.Takımımız bir havayı yakaladı işallah böyle devam eder.
Dipnot:Salsabasket'de Zalgris maç yazısında Darius Washingtonu Solomonun klonu sandım..Nasıl benziyor ya :)

Mehmet sağol kardeşim.Geliyorsun değil mi ? :)

Bir de az önce Gs Tv'de Cibona maçı 17:00 de yazdı ama şimdi resmi siteye baktım yarınki Erdemir maçı o saatte gözüküyor.Bu maç kesin 19:00 da değil mi ?

Gelicem inşallah Recep oturur izleriz maçı :).Üstümde de üç çubuklu forma olucak tanıyamazsın felan :).Ayrıca bu maçta Evren'den iyi bir performans bekliyorum.

Re: İstanbul Cup | GALATASARAY-Cibona (Canlı)

11 saniyede 3 faul yaptık .

Tufan ve Can her zaman ekstra katki veremeyecegine göre bu skor gayet normal
.
13-27 ilk ceyrek sonucu .

İstanbul Cup'ta garip maçlar oynanıyor. Bizim fark attığımız takım Erdemir'i yeniyor. Biz Erdemir'in yendiği takımdan fark yiyoruz.