İstanbul Cup | GALATASARAY 86-61 Zalgiris

Re: İstanbul Cup | GALATASARAY-Zalgiris Kaunas

caglarkeceli' Alıntı:
cibona zagrebten davor kus ve prkacin ayrıldı.sadece marin rozic hırvatistan milli takımında var.
zalgiris kaunasta ise Maciulis armani milanoya gitti yani kalnietisten başka milli takım oyuncusu yoktur.sene başında transfer ettiği oyunculardan hiçbiri milli takımda değil.
b takım anlayışınız gerçekten ilginçmiş. ayrıca bilgi eksikliğiniz olduğuda ortaya çıkmış oluyor. bu bilgi eksikliğinden dolayı forumdaki arkadaşları yanlış bilgilendirmeyin.
son olarakta B takım ile katılıyorlar diyip turnuvanın değerini azaltmaya çalıştığınızın farkındayım.

Basketbol bilgimi değerlendirmen için benle basketbol sohbeti yapman lazım geldiğini düşünüyorum.Davor ve nikola hangi takımla antlaşmışlar yazarsan sevinirim benim bilgime göre hala cibona takımında gözüküyorlar.

Re: İstanbul Cup | GALATASARAY-Zalgiris Kaunas

Mithat Duran' Alıntı:
caglarkeceli' Alıntı:
cibona zagrebten davor kus ve prkacin ayrıldı.sadece marin rozic hırvatistan milli takımında var.
zalgiris kaunasta ise Maciulis armani milanoya gitti yani kalnietisten başka milli takım oyuncusu yoktur.sene başında transfer ettiği oyunculardan hiçbiri milli takımda değil.
b takım anlayışınız gerçekten ilginçmiş. ayrıca bilgi eksikliğiniz olduğuda ortaya çıkmış oluyor. bu bilgi eksikliğinden dolayı forumdaki arkadaşları yanlış bilgilendirmeyin.
son olarakta B takım ile katılıyorlar diyip turnuvanın değerini azaltmaya çalıştığınızın farkındayım.

Basketbol bilgimi değerlendirmen için benle basketbol sohbeti yapman lazım geldiğini düşünüyorum.Davor ve nikola hangi takımla antlaşmışlar yazarsan sevinirim benim bilgime göre hala cibona takımında gözüküyorlar.

basketbol bilginiz ile ilgili büyük bir genelleme yapmadım ayrıca yapmamda yanlış olur sadece takımların yeni kadroları hakkında bilgi eksikliğiniz olduğunu söyledim.
Davor Kus Benetton takımıyla anlaştı. prkacin takımdan ayrıldı ama şu anda herhangi bir takımla anlaşmadı.

son olarak B takım anlayışınız nedir??takım sadece 3 oyuncu eksik olarak bu turnuvaya geliyorsa, bu takım B takımı mı oluyor???

Re: Galatasaray-Zalgiris Kaunas (Canlı)

İlk çeyrek

21-25 geride kapattık

İstatistikler üzerinden konuşacaz doğal olarak
ilk yarıyı önde bitirmemiz güzel bir olay
Ribaundlarda epey sıkıntı çekiyoruz
takımımız toplam 10 ribaund almış bunun sadece 1 tanesi hücum ribaundu
Ribaund sıkıntısı çekeceğimizi ön görmüştük bu ön görümüz tutuyor.
Rakibimiz 19 ribaund almış bunlardan 6 sı hücum ribaundu.Bu kötü işte pota altı oyuncularımız çok hücum ribaundu veriyor.
Buna rağmen önde olmamızın sebebi Can akın ile Tufanın ekstra oyunları.
Diğer sıkıntı ise hala çok fazla 3 lük atan bir takımız.15 3lük kullanmışız bunlardan 7 si isabetli olmuş.iyi bir yüzde yakalamışız ama bu 3 lüklerin ne kadar seçilerek atıldığı önemli.12 tane 2 sayılık atış kullanmışız bu kötü işte
Normal şartlarda 15 tane 3 lük kullandıysak 25 tane 2 lik atış kullanmamız gerekirdi.

Aslında garip bir maç oluyor. Jasaitis yok iken yüzdeli bir maç geçiyoruz bu güzel birşey ama pota altımız da tam kadro iken çok ribaund veriyoruz bu da kötü birşey. Tabi karşılaştırınca önde olduğumuzdan dolayı işler iyi gidiyor. Gece izleyip de yorum yapmakta fayda var.

Kerem SEÇER' Alıntı:
Aslında garip bir maç oluyor. Jasaitis yok iken yüzdeli bir maç geçiyoruz bu güzel birşey ama pota altımız da tam kadro iken çok ribaund veriyoruz bu da kötü birşey. Tabi karşılaştırınca önde olduğumuzdan dolayı işler iyi gidiyor. Gece izleyip de yorum yapmakta fayda var.

Kerem abi maçın kaçta yayınlanacağına dair bir bilgi var mıdır?