İstanbul Cup | GALATASARAY 93-81 Erdemirspor

Re: İstanbul Cup | GALATASARAY-Erdemirspor (Canlı)

biz ereni yedekte beklesin 2 3 dakika oynasın diye mi aldık gerçekten merak ediyorum bu adama çokca şans verilmesi lazım hazırlık maçlarında alisacana da öyle .

saat 17,55 yok mu sonuç ?

Onur Karakuzu' Alıntı:
biz ereni yedekte beklesin 2 3 dakika oynasın diye mi aldık gerçekten merak ediyorum bu adama çokca şans verilmesi lazım hazırlık maçlarında alisacana da öyle .

Şuan'a kadar yaklaşık 7 dakika süre almış Eren...Alican süre alamamış ilk yarıda.Şu anda 59 52 öndeyiz.Washington ve Tufan çift sayılarda.Kimse yok galiba forum da:D

76-71 son 5 dk.

İstatistiklere bakarsak Darius umut veriyor açıkçası.Ama maçı canlı izleyenlerin görüşlerini bekliyorum.

Galatasaray 93 Erdemir 81 kazandık.6 oyuncumuz çift hanelere ulaşmış.(Washington Tufan Murat Wilkınsonn Rancik ve Evren) Ribaundlarda kötüyüz sanırım 4 ribaunt almış en fazla Wilkınsonn) Ee şimdi şampiyonmu olduk burada da?

Sezon öncesi umut veriyoruz gerçekten bi de bu takima jasaitisin katilcagini düşünürsek geçtigimiz senelerden bi eksigmiz yok fazlamiz bile olabilir....

Gazanfer Tosun' Alıntı:
Darius'dan 7 top çalma.Ligimizin en çok top çalan oyuncusu şimdiden belli gibi.
O istatistiğe dikkat etmedim hiç.Gerçekten olağanüstü.Ligde bunun yarısını yaparsa zaten açık ara top çalma lideri olur ligde.