İstifa Etmek de Bir Erdemdir

Bu yonetım bıraz sahsıyetlı olsaydı şuan basımızda Erman Kunter olurdu,getıreceği oyuncular bıle hazırken ulkerın dıretmesıyle basımıza Murat Ozyer geldi.Ben Galatasarayın oynadığı basketboldan bır sezon bıtıyor hıc zevk almadım,Efesten 25,Fenerden 40 sayı fark ye sadece bır kere Besıktası yen,Telekoma 2 kere yenıl,eğer basarı beykozu, alpellayı ,mersını yenmekse evet Murat hoca basarılı!

Snndrn' Alıntı:
Bu yonetım bıraz sahsıyetlı olsaydı şuan basımızda Erman Kunter olurdu,getıreceği oyuncular bıle hazırken ulkerın dıretmesıyle basımıza Murat Ozyer geldi.Ben Galatasarayın oynadığı basketboldan bır sezon bıtıyor hıc zevk almadım,Efesten 25,Fenerden 40 sayı fark ye sadece bır kere Besıktası yen,Telekoma 2 kere yenıl,eğer basarı beykozu, alpellayı ,mersını yenmekse evet Murat hoca basarılı!
yav abi öyle diyorsun da bi fb ile Galatasaray'ın kadrosu birmi? fb de oyun oynuyorsun hepside as oyuncular birini birini al..fenerbahçenin başına murat özyer alınsa fb harika maçlar çıkarır en fazla 3 yenilgi alarak ligi kapatır...madem ligi begenmedin takıma o zmn marcus haislip gibi 4 numara 1 numara solomon gibi oyuncu gelsin o zaman bu takımı gör sen murat özyer başta olmak üzere..şunuda unutmamak gerekir beğenmediniz. bu takım yeni kuruldu iyi de top oynuyor ama tecrübe oluşmadı..Bu takım iyi takım..böyle konuşarak hata yapıyorsunuz.. :atki

ülker-efes-telekom ile galatasaray arasındaki kadro farkı malum, ama bu kadro farkı skora bu kadar yansımamalıydı ki ekstradan alınan malubiyetler de cabası. murat hocayı savunuyorum (sanırım biraz duygusal nedenlerle) ama başarılı da diyemiyorum.

Snndrn' Alıntı:

ya hala erman kunter demiyiz türkiyenin şampiyon hocası başmzda
erman hocaya saygım sonsuz ama ortada murat özyerin harcadığı bir emek var ve bu emekte sonuna kadar saygıyı hakediyor ben sonuna kadar murat özyer leyim yaptığım bir fanlık değil saygı
kimse onun kadar cesaret gösterip böle bi kadro kurmzdı
tuborgda 10 dk oynayan cemali rotasyona attı
saatli bomba fatihle yola çıktı
ne yapacağı belirsiz bi tufana büyük sorumluluk verdi
muratın oyun kuruculuk özelliğini ortaya çıkardı
sürekli eleştirln tolgayı takıma koydu 2 haftadır kritik şutlara imzasını atıyor
daha bir çok şey sonuçta elinde bi basketbol külübünün takımı değil bi spor klübünün takımı var
diyceksinizki fenerbahcede bi spor klübü ee ordada suçuı yönetmde arayacaz...

Arda Öztürk' Alıntı:
ya hala erman kunter demiyiz türkiyenin şampiyon hocası başmzda
erman hocaya saygım sonsuz ama ortada murat özyerin harcadığı bir emek var ve bu emekte sonuna kadar saygıyı hakediyor ben sonuna kadar murat özyer leyim yaptığım bir fanlık değil saygı
kimse onun kadar cesaret gösterip böle bi kadro kurmzdı
tuborgda 10 dk oynayan cemali rotasyona attı
saatli bomba fatihle yola çıktı
ne yapacağı belirsiz bi tufana büyük sorumluluk verdi
muratın oyun kuruculuk özelliğini ortaya çıkardı
sürekli eleştirln tolgayı takıma koydu 2 haftadır kritik şutlara imzasını atıyor
daha bir çok şey sonuçta elinde bi basketbol külübünün takımı değil bi spor klübünün takımı var
diyceksinizki fenerbahcede bi spor klübü ee ordada suçuı yönetmde arayacaz...

İşte bu kadar. Sonuna kadar katılıyorum Arda'ya...

Elindeki malzemeyi en iyi kullanmasını bilen antrenörlerden biri Murat
Hoca. Yabancı seçimlerindeki bir kaç hata her ne kadar kadromuzda istikrarsızlık yaratsa da, bu olayın transfer bütçesi ile de alakalı olduğunu düşünüyorum. Sonuçta 2 milyon dolar verip Solomon'u, 1.5 milyon dolar verip Kambala'yı alacak gücümüz yok.

Gerçekçi düşünelim. Bana göre Murat Hoca başarılıdır.

Evet Harika...

Mitchell ve Fitchten sonra tartışılacak kişi kim diye düşünürken çıtayı biraz daha yükseltip eleştirilecek son insan olan hocamız Murat Özyere geldi sıra galiba

son bir kaç gündür bir tuaflık yaşanıyor bu forumda kendimize gelmemiz lazım

Alen Hekimbas' Alıntı:
Evet Harika...

Mitchell ve Fitchten sonra tartışılacak kişi kim diye düşünürken çıtayı biraz daha yükseltip eleştirilecek son insan olan hocamız Murat Özyere geldi sıra galiba

son bir kaç gündür bir tuaflık yaşanıyor bu forumda kendimize gelmemiz lazım
Takım iyi gitmeyince eleştirmek kolay işte abi. Böyle taraftarlar var içimizde. Yazık...

Takım iyi oynayınca herzaman herkesin arkasında oluruz, konu yenilip yenmekte değil, FB ye 35 sayı ile kaybettiğimiz maçta bir tane olumsuz yazımı göremezsiniz zira son seyredebildiğim Mutlu Akü maçında takımın oyunu bana çok keyif verdi, buunuda hemen foruma yazdım. Umarım bundan sonra takımımız keyif veren oyununu sürdürür.

Şampiyon hoca basımızda tamam doğru, benım sadece bir ornekle bu meseleyı ozetleyeyım.Tolga Ongeren Tofası sampıyon yaptı suan nerede, ve sızce basarılı bır hocamı? Fenerın kadrosuyla tabı asık atamayız ama Telekom orneği var onumuzde bırde telekomla kıyaslayın Galatasarayı arada dağlar kadar fark var onlar bır takım olmus sıstemı olan bır ekıp.Galatasarayda sıstem ve oyun kurgusu nasıl bunu tartısalım,Murat Kaya,Tufan Ersoz,Fatıh Solak,Burak Sezgın cok onemlı oyuncular ama takım alamadık bence.........................

herkes gidince rahatlayacak arkadaslar var galiba.. ne bu arkadaslar. ne cabuk unuttuk küme düşme gunlerimizi... murat özyer gecen seneki sampiyon takımın kocu.. hem de efesi süpürerek aldı kupayı.. anlamak zor geliyo galiba kim gelcek. p.jackson j.sloan ya avrupadan p.gerson falan mı gelcek.. yoksa bizi euroleague sampiyonu falan mı yapcaklar..

Snndrn' Alıntı:
Fenerın kadrosuyla tabı asık atamayız ama Telekom orneği var onumuzde bırde telekomla kıyaslayın Galatasarayı arada dağlar kadar fark var onlar bır takım olmus sıstemı olan bır ekıp.Galatasarayda sıstem ve oyun kurgusu nasıl bunu tartısalım,Murat Kaya,Tufan Ersoz,Fatıh Solak,Burak Sezgın cok onemlı oyuncular ama takım alamadık bence.........................

Telekom yıllardan beri belli bir çizgide devam ediyor yatırımlarıyla. Peki bizim basketbol şubesine olan yatırımlarımızın geçmişi kaç sene pardon kaç ay?

Not: Sanırım dikkatinizi çekmedi, artık tüm kullanıcılar ad soyad kullanıyor.

Ufuk Fırtına' Alıntı:
herkes gidince rahatlayacak arkadaslar var galiba.. ne bu arkadaslar. ne cabuk unuttuk küme düşme gunlerimizi... murat özyer gecen seneki sampiyon takımın kocu.. hem de efesi süpürerek aldı kupayı.. anlamak zor geliyo galiba kim gelcek. p.jackson j.sloan ya avrupadan p.gerson falan mı gelcek.. yoksa bizi euroleague sampiyonu falan mı yapcaklar..
En çok anlamadığım şeyde Halil Üner gidip yerine Murat Özyer geldiğinde bayram yapanların şimdi Murat hocayı idama götürmeleri... Ufuk abi içimizde öyle taraftarlar varki takımın başına P.Jackson'da gelse, J.Sloan'da gelse iki maç kaybettikten sonra eminim onları da idama götürürler...

Snndrn' Alıntı:
Şampiyon hoca basımızda tamam doğru, benım sadece bir ornekle bu meseleyı ozetleyeyım.Tolga Ongeren Tofası sampıyon yaptı suan nerede, ve sızce basarılı bır hocamı? Fenerın kadrosuyla tabı asık atamayız ama Telekom orneği var onumuzde bırde telekomla kıyaslayın Galatasarayı arada dağlar kadar fark var onlar bır takım olmus sıstemı olan bır ekıp.Galatasarayda sıstem ve oyun kurgusu nasıl bunu tartısalım,Murat Kaya,Tufan Ersoz,Fatıh Solak,Burak Sezgın cok onemlı oyuncular ama takım alamadık bence.........................

keşke bunları söylerken ercüment sunterin kaç yıldır telekomun başında olduğunu düşünerek söyleseydinde bizide güldürmesydin
ülkerde geçen sene sistem takımıydı murat hoca o sistemin kurucularındandı ve o takımı şampiyon yaptı
sistemin 7 ayda 11 yeni oyuncuyla kurulmasını beklemek hayalcilikten öte bişey olamaz
armayı taşıyan her sporcunun ve hocanın sonuna kadar yanındayım.

Bence bu topicte kilitlenmeli nedir buya salona gelmeyen alakası olamayanlarda yazıyor bilenlerde herkes herşeyden çok anlarmışçasına valla bizim forum takımın başında P. Jackson olsa aynı yazıları görürüz bu sebeple ben artık bu topiğe bakmayı bile düşünmüyorum herkese iyi eğlenceler...

Fırat UZUN' Alıntı:
Bence bu topicte kilitlenmeli nedir buya salona gelmeyen alakası olamayanlarda yazıyor bilenlerde herkes herşeyden çok anlarmışçasına

ozmn site sadece maça gelenlere açık olsun.. böyle bir fikirde çok mantıklı olur dimi? neden insanların yorumlarını benimsemekte zorluk çekiyoruz anlamıyorum... Salona her zmn gidilir ama görüyorum ki destek her zmn vermeyenler var yazılanlar onlara... kabul etmiyorsan saygı çercevesinde karşı oldugunu yazabilirsin bilip bilmediğimizi salona gelip gelmediğimizi nerden biliyorsun?

Bazı içsel mevzular salona gelerek, görerek, mümkünse ilgili kişilerle konuşularak öğrenilir ve bu konular burada bahsedilir. Kastetmek istediği bu idi.

Murat Özyer'in son yıllarda Galatasaray'a gelen en başarılı koç olduğuna inanıyorum. Ondaki başarının esas kaynağı Galatasaray'lı olması, başarıya inanmasıdır. Daha önceki koçlarımız kendi takımlarına güvenmiyordu. Biz de ise inanıyorum ki Murat Hoca şampiyonluğa en çok inananan isimlerden. Şampiyonluğumuz için anahtar olan 3 madde şudur:

1. Koşulsuz taraftar desteği. Heryerde her şekilde...

2. Yönetim Kurulu üyelerinden Sayın Ahmet Dedehayır dışında da yöneticilerin maçlara gelmesi ve takımı desteklemeleri.

3. Hakkımızın yenmesini engellenmesi...

Bizim payımıza düşen ilik madde olduğuna göre esas sorumluluk ve görev yönetime düşüyor. Yoksa klübümüzün büyüklüğü, teknk kadro ve takım kadrosu olarak özlediğimiz şampiyonluğu hak ediyoruz.

Murat özyer kesinlikle uzun süre takımın basında kalmalıdır,bence gayet basarılı su an itibariyle.Olaya geniş acıdan bakarsak murat hoca neredeyse sezon boyunca(graves gelene kadar)iki uzun amerikalısından hiç faydalanamadı ve fitchin oynayamadığı bir sürü macıda unutmamak lazım,kısaca zaten efes ve ülkeri kadro yapısı yüzünden bir kenara koyarsak bizi gecen tek takım telekom onlarında bize gore oturmus takım olma avantajları var.Eger play offlarda sakatlık problemi yasamassak murat hocanın kalitesi ve kadro rotasyonunu dogru uygulaması goze batacaktır.Ben murat hocaya kesinlikle güveniyorum ve ileriki senelerde cok iyi ve zevk veren bir takım yaratacağına yürekten inanıyorum...