Jamon Lucas Gordon

Nasıl biz maliyeti dolayısıyla Hawkins'den çekiniyorsak aynı şey Efes için de geçerli. Gerçi Gordon çok az bir paraya oynuyordu sanırım ve Efes'in bütçesi de bizimkinden baya hallice

Onca hayal kırıklığı yaşadık üstüne şurada 2 şey diliyorum; Gordon ve Tutku'nun takımda tutulmaları. Takviye yapılacaksa bunların üstüne yapılması.
Bari bu dileğim gerçekleşsin..

Yalnız ben anlamadım bu adamın kontatında çıkış maddesi olsa bile Türkiyede başka takıma gitmek için bize bir önceki sezonku ücret artı çıkış ücreti vermeleri gerekmez mi ? Adamın sözleşmesi bitmiş olsa bile bir önceki sezonki ücreti vermeleri gerek kaldı ki kontratı devam eden bir sporcudan bahsediyoruz

Yalnız ben anlamadım bu adamın kontatında çıkış maddesi olsa bile Türkiyede başka takıma gitmek için bize bir önceki sezonku ücret artı çıkış ücreti vermeleri gerekmez mi ? Adamın sözleşmesi bitmiş olsa bile bir önceki sezonki ücreti vermeleri gerek kaldı ki kontratı devam eden bir sporcudan bahsediyoruz

Efes'ten bahsediyoruz abi. Almak isterlerse hem bonservis hemde çıkış ücretini öderler.

Gordon'un sözleşmesinde "FB hariç tüm Türk takımlarına 150bin dolara gider" maddesi vardı. Madde olmasa kurala göre GS 750bin kazanabilirdi.diyor İsmail Şenol

NTVSPOR son dakika haberi olarak yazdı. GS Medical Park'tan ayrılan J. Gordon Anadolu Efes ile anlaştı şeklinde. Mahmuti umarım Shipp'i de kandırmaz.