Jamon Lucas Gordon

Sözleşmesinden kesin bir buy-out maddesi olduğundan emin miyiz yoksa sadece bir duyum yada tahmin mi ?

Euroleage olmadığı için ve de bu yıl çok ön plana çıkıp üst düzey takımlarında dikkatini çektiği için ben kalacağını sanmıyorum.

Gitmelidir.

Gordon vizyonu Galatasaray yönetimi kadar dar ve kısır bir oyuncu değildir. Euroleague takımına gitmelidir, bu gözler onu orada izlemelidir.

Yolu açık olsun. Kalacağına ihtimal dahi vermiyorum.. Bu kadar belirsizliğin ve yönetim fiyaskosunun olduğu bir yer için fazla kaliteli bir oyuncu zaten.. Muhtemelen kendisini seneye Euroleague'de görürüz..

gitmelidir diyenleri anlamıyorum. Eurocup ta şampiyon oluruz bizde ne olursa olsun bir yıl sonra A lisansı alacağımızı düşünüyorum. EL yönetimi de yapılan yatırımı görünce pişman olacaktır.

gitmelidir diyenleri anlamıyorum. Eurocup ta şampiyon oluruz bizde ne olursa olsun bir yıl sonra A lisansı alacağımızı düşünüyorum. EL yönetimi de yapılan yatırımı görünce pişman olacaktır.

Bu şubeyle ve bu koçla kazanılacak hiçbir başarı istemiyorum. Kendini vererek, canla başla oynayan karakterli oyuncularımızın da bu insanların elinde harcanmasına da gönlüm razı gelmiyor.

Öyle ya da böyle zaten gidecek o yöneticilerin hepsi, ama şubelerin de argo tabirle içine ederek. Bari kaçıp kurtarsın oyuncular kendini, arada kaynamasınlar.

Ben de anlamıyorum.Muhtemelen gidecektir bence de ama "Gitsin, inşallah gider." vs demek ayrı. Sanki Mahmuti gitti diye takımın başarısız olunması isteniyormuş gibi. Sıkıldım sürekli aynı şeyleri okumaktan.

Ben de anlamıyorum.Muhtemelen gidecektir bence de ama "Gitsin, inşallah gider." vs demek ayrı. Sanki Mahmuti gitti diye takımın başarısız olunması isteniyormuş gibi. Sıkıldım sürekli aynı şeyleri okumaktan.

Olay Mahmuti gitti diye değil, yöneticilerin saçmalamada ve saygısızlık yapmakta her geçen gün kendini aşması. Bu yöneticiler ile duygusal olarak yakınlık kuramayacağımız gibi, profesyonel anlamda da kulübe yarar değil zarar sağlayacaklarını düşünüyorum.

Her zamanki gibi kısa vadede kazanmayı, uzun vadede kaybetmeye tercih edenleri de ben anlayamıyorum.

CSKA maçında bana göre maçı getiren şutunu asla unutmayacağım aslan parçası.

Murat Kosova'nın şut sırasında "Jamoooooooooon Gordooooooooooooon" diye haykırması falan, kolay kolay unutulmaz.

Yolun açık olsun, hakkını helal et Lucas...