Kadro Yapısı ve Teknik Taktik Konular

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
Re: 2010/2011 Sezonu Kadro Yapısı ve Teknik Taktik Konular

abi ben yeterince olmaz diyorum göksenin bir ihtimal ama hayırlısı dışarda kalacak 2oyuncu kim olacak bakalım

Her parlama yapan genç gelip takımda süre alacak, rotasyonda yer bulacak diye birşey yok. Eğer bu oyunculardan 2 tanesinin bile gerçek anlamda takım kimyasına uyum sağlayıp, kendilerini geliştirmesini sağlayabilirsek yeterlidir. Oktay Hoca da bunu yapabilecek bir koçtur. Atıyorum bu sene Sertaç ve Göksenin rotasyonda görev alıp, kendilerini geliştirseler, öyle yada böyle yerli rotasyonunda verim alabileceğimiz Sertaç ve Göksenin var diyebileceğimiz hale gelseler benim açımdan memnun edici bir gelişme olur.

Tutku
Taylor
Göksenin
Melih
Shipp
Caner
Haluk
Shumpert
Andric
Sertaç
Rancik
Ermal

İlk 5: Tutku-Shipp-Shumpert(TC)-Rancik-Andric

Muhammed ve Doğukan Sönmez zaman zaman A takım antrenmanlarına çıkarılacaktır. As oyuncularda sakatlık vb gibi problemler olursa anca o zaman maç kadrosuna girebilirler. Muhammed 92 doğumlu olduğu için bu yıl genç takım kadrosunda kontenjan oyuncusu olarak oynayacaktır. Doğukan Sönmez'in akıbetini belli olmaz.

Güngör CAN' Alıntı:
Tutku
Taylor
Göksenin
Melih
Shipp
Caner
Haluk
Shumpert
Andric
Sertaç
Rancik
Ermal

İlk 5: Tutku-Shipp-Shumpert(TC)-Rancik-Andric

Muhammed ve Doğukan Sönmez zaman zaman A takım antrenmanlarına çıkarılacaktır. As oyuncularda sakatlık vb gibi problemler olursa anca o zaman maç kadrosuna girebilirler. Muhammed 92 doğumlu olduğu için bu yıl genç takım kadrosunda kontenjan oyuncusu olarak oynayacaktır. Doğukan Sönmez'in akıbetini belli olmaz.
Bu kadroya 1 yabancı daha lazım.Mümkünse sezon başı.4 numaraya.

Oksijen Tüketimi testinde Muhammed Baygül en dayanıklı oyuncu oldu.Sıçrama ve sprint de Caner Topaloğlu oldukça başarılıydı.

Taylor Rochestie de geldi İstanbul'a.Florya'da tanıştım,bir süre muhabbet ettim kendisiyle.Oldukça sıcak ve sempatik bir oyuncu :))

Kondisyoner Semih Eroğlu oyunculara oksijen tüketimi, sprint ölçümü, sıçrama testiyle anaeorobik güç üretimi testlerini uyguladı

Veli Yiğit in twitter ından........

Mor şortun mantığını çözemedim pek erkek basketbol bir sene geriden gidiyor mu denmek istenilmiş acaba :p

Galatasaray CC 23 Ağustos'ta İtalya'ya gidecek.İki ayrı şehirde 12 gün çalışacak.Sonra Slovenya'ya gidecek ve 3 hazırlık maçı oynayacak.

Veli Yiğit

Saim İşlemleri bitmeden açıklayıp zor durumda kalmak istemiyorlar işte,birşeyleri daha kolay halletmek istiyorlar,sorun çıksın istemiyorlar...

Futbol başlığında sabırdan bahsedip daha ligin başlamasına bilmem kaç ay olan basketbolda hadi ama demende nasıl bir çelişki ben çıkaramadım...

Belki de schumpert demiştir "Türk olursam bu kadar para isterim. Yabancı statüsünde olursam bu kadar para isterim". Ona göre sözleşme imzalayacak adam:)

Kerem BOZGEYİK' Alıntı:
Saim İşlemleri bitmeden açıklayıp zor durumda kalmak istemiyorlar işte,birşeyleri daha kolay halletmek istiyorlar,sorun çıksın istemiyorlar...

Futbol başlığında sabırdan bahsedip daha ligin başlamasına bilmem kaç ay olan basketbolda hadi ama demende nasıl bir çelişki ben çıkaramadım...
Konuyu saptırmayın sözleşme imzalanmış bu isimle tıpkı sertaç gibi ama adam resmi sitede açıklanana kadar 2hafta boyunca floryada idman yaptı . Buda aynı şey bence Shumpertle imzalandı deniliyor açıklansın açıklanmasın idmana gelebilirdi. Hem ikinci bir nokta ben futbol konusunda sabırdan bahsetmiyorum ben transfer olsun olmasın takımıma güveniyorum diyorum anladınız bunun sabrından bahsediyorum daha ilk haftadan bu kadar eleştiri umutsuzluk yersiz diyerek yani bazıları gibi yok fb şampiyon vah eyvah nasıl geçeceğiz küme düşeceğiz ayakları yapmıyorum anladınız yani Onur abinin deyişiyle sizin gibi umutsuzları görünce Galatasarayı ayrı bir seviyorum!! neyse ikili söylemelere girmek istemiyorum sadece merak etmiştim onu sordum nasıl bir prosedürse bitmek bilmedi Türk yapma işi ..

potasahakadro.png

Ligin yeni takımı Olin Gençlik sezon öncesi kampı için Bormio'yu tercih etti. 6-12 Eylül tarihleri arasında burada kamp yapacak olan Olin, dönüşte İstanbul'daki hazırlık turnuvasına katılacak. Turnuvada Galatasaray Café Crown, Erdemir ve Cibona Zagreb ile karşılaşacaklar

Fatih ile Alican Güney'in durumlari ne oldu, ayrildilar mi?