Kaldırın perdeleri cimbom geliyor!!!

• Konbuyu başlatan Guest
  • Başlangıç tarihi
G

Guest

Misafir
Daha A.İpekçide Efesle oynayacağımız maça tam 2 hafta var bu topic niye açıldı diye bana kızabilirsiniz bunu bende çok düşündüm açayımmı diye fakat bu konu günler önceden açılmalı hissiyatım ağır bastı!!!

Şampiyonluğa oynuyoruz vede oynadığımız bütün büyük maçları kazandık Efeside yendiğimiz taktirde herkesin boynunu bükmüş olacağız!!!

Armanın ve formanın hakkını veren bir takımımız var yenselerde yenilselerde gurur veriyorlar bize...
Hocamız içimizden biri onunlada gurur duyuyoruz ve artık sıra onlara bugüne kadar hiç yaşamadıkları kadar büyük bir desteği vede hiç görmedikleri kadar büyük bir kalabalığı göstermeliyiz!!!!

Sevgili uA üyesi kardeşlerim, arkadaşlarım, abilerim hep beraber omuz omuza verip 6 OCAK PAZAR günü A.İpekçiyi istila edelim o salonu Ali Samiyene çevirip şampiyonluğu ne kadar istediğimizi oynucularımıza gösterelim!!!!

Efes yönetiminin şayet bizim önümüzü kesecek bir hareketi olmazsa ki (fbü bjk ye bunu yapmadılar) olmayacaktır bütün dostlarımı bütün kardeşlerimi bu maç için şimdiden çalışmaya hazırlık yapmaya davet ediyorum!!!!

Galatasaraylıyım ultrAslanım diyen herkes A.İpekçiye gelmeli!!!

ABDİ İPEKÇİYE GELMEYEN FENERLİ OLSUN!!!

Eyüp abiden beklenene mesaj geldi. :) Evet Efes maçı çok önemli her takımı yendik bizim ayarımızdaki, tek rakip Efes kaldı.Onları da yenmek için dolu tribünlere oynamalı takım.Çünkü Efes sene başında ki Efes'ten daha farklı, daha iyi.

Perdeleri kaldırın,cimbom geliyor !

Efes son maçta 28 asist yapmış ki attıkları sayı sadece 76..Bu da ne kadar iyi noktaya geldiklerinin işareti..Bizim taraftarımıza ihtiyacımız olacak hem bu maç için hem de birilerine birşeyler göstermek için..Fenerbahçe Ülker maçı gibi hatta daha iyi hazırlanıyoruz bu maça..İnşallah perdeler kalkacak..

İstanbul'da oturan arkadaşlar, sadece büyük maçlara giderek bu takıma destek olunmuyor bunu bilmenizi istiyorum. Bugün Vatan gazetesinde bir haber vardı. Avrupa kupalarında oynayan takımlarımızın Euroleague ve Uleb cup'taki maç başına seyirci istatsitiği tam bir facia. Galatasaray'da ise durum tek kelimeyle rezalet. Uleb'de 54 takım arasında maç başına seyirci sayısı bakımından 53. sırada. Yani Galatasaray seyircisi ULeb Cup'ta oynanan 7 maçın sonunda 54 takımın seyircisi arasında sondan birinci oldu. Bu berbat istatistiklerden sonra kimsenin ne Galatasaray basketbol takımına ne de diğer takımlarımıza kızmaya hakkı yok. Takım Uleb'de bu kadar başarılıyken bu kadar utanç verici istatistiklerden sonra ben yönetici olsam, sponsor şirket olsam bu kadar harcama yapmam. Şunu da unutmayalım Galatasaray'ın Uleb'de grupta içerde oynayacağı bir maç var. İtalya Torino'da oynanacak F 8'e kaldığını düşünelim takımın (ben ilk onaltıdan öteye gidilebileceğini hiç sanmıyorum ama) bu takdirde bile Galatasaray'ın İstanbul'da oynayacağı Avrupa kupası maçı bu sezon toplam 3'tür. Yanlış okumadınız 3.. Takım F8 e kalabilirse şayet gidebileceğiniz 3 maç kaldı yani. Tabii giderseniz...

Bu maçta taraftarımız gereken görevi yaparlarsa türk basketbolu adınada pek çok yol katedilmiş olur bence haydi herkes abdi ipekçiye hatta belki bende orda olacağım!

Osman Duzel' Alıntı:
İstanbul'da oturan arkadaşlar, sadece büyük maçlara giderek bu takıma destek olunmuyor bunu bilmenizi istiyorum. Bugün Vatan gazetesinde bir haber vardı. Avrupa kupalarında oynayan takımlarımızın Euroleague ve Uleb cup'taki maç başına seyirci istatsitiği tam bir facia. Galatasaray'da ise durum tek kelimeyle rezalet. Uleb'de 54 takım arasında maç başına seyirci sayısı bakımından 53. sırada. Yani Galatasaray seyircisi ULeb Cup'ta oynanan 7 maçın sonunda 54 takımın seyircisi arasında sondan birinci oldu. Bu berbat istatistiklerden sonra kimsenin ne Galatasaray basketbol takımına ne de diğer takımlarımıza kızmaya hakkı yok. Takım Uleb'de bu kadar başarılıyken bu kadar utanç verici istatistiklerden sonra ben yönetici olsam, sponsor şirket olsam bu kadar harcama yapmam. Şunu da unutmayalım Galatasaray'ın Uleb'de grupta içerde oynayacağı bir maç var. İtalya Torino'da oynanacak F 8'e kaldığını düşünelim takımın (ben ilk onaltıdan öteye gidilebileceğini hiç sanmıyorum ama) bu takdirde bile Galatasaray'ın İstanbul'da oynayacağı Avrupa kupası maçı bu sezon toplam 3'tür. Yanlış okumadınız 3.. Takım F8 e kalabilirse şayet gidebileceğiniz 3 maç kaldı yani. Tabii giderseniz...

Herkes adına konuşamam ama özellikle uleb cup maçlarına gitmenin çok da kolay olmadığını belirtmek isterim. Hafta içi olması, maç saatinin erken olması vs. gibi sebeplerden dolayı İstanbul trafiğini de göz önünde bulundurunca Ayhan Şahenk'e gitmek pek mümkün olmuyor (eminim aynı sebeplerden maça gidemeyen bir çok arkadaş vardır)...

Ahmet Gülen' Alıntı:
Herkes adına konuşamam ama özellikle uleb cup maçlarına gitmenin çok da kolay olmadığını belirtmek isterim. Hafta içi olması, maç saatinin erken olması vs. gibi sebeplerden dolayı İstanbul trafiğini de göz önünde bulundurunca Ayhan Şahenk'e gitmek pek mümkün olmuyor (eminim aynı sebeplerden maça gidemeyen bir çok arkadaş vardır)...

Sana katılıyorum..Hafta icin herkes icin cok zor oluyor iş güc trafik vs..

Uleb özellikle salonlara seyirci çekemeyen takımlara karşı ayrımcı bir politika gözetiyor, hakemlerin tavırlarına bile yansıyor bu. Uleb salonları solu görmek istiyor ve dolduramayan takımların da kupada başarılı olması ve ilerlemesini istemiyor. Bu çok açık.

Ben tek nedenin ulaşım sorunu olduğunu düşünmüyorum. Beşiktaş'ın güzel ve merkezi bir yerde salonu var fakat takım Uleb maçlarında bir kaç yüz kişiyle oynuyor. Galatasray'ın Uleb maçlarını tvden seyredince 50 100 seyirci gibi komik rakamlara oynadığını gördüğümde hakikaten bu takıma harcanan 5 6 milyon dolara acıyorum. Ben 3 büyüklerin hepsinde sadece birbiriyle yaptıkları maçlara önem verme hastalığının olduğunu düşünüyorum. Basketbola ilgi yok denecek kadar az ve seyircinin desteği aslında sadece futbol seyircisinin takımı başka bir spor dalında ezeli rakiplere karşı desteklemekten ibaret.

Galatasaray isterse İstanbulda Uleb cup finali oynasın salonu yine dolduramayabilir. Fenerbahçeyle oynayınca salon doluyor. Komik..

uleb konusundaki kaygılarında haklısın...

fener oynayınca doluyor söylemin için, başka bir başlıkta ulaşım kolaylığı nedeniyle maçlarımızı Abdi İpekçide oynama isteğimiz konuşuluyor zaten. Özellikle akşam saatinde Abdi İpekçiye gitmek ile Ayhan Şahenk'e gitmek aynı şey değil...

daha önceki mesajımda da belirttiğim gibi başkaları adına konuşamam ama benim için tek neden ulaşım. Anadolu yakasında oturuyorum, 18:30 gibi işim bitiyor ve İstanbulun akşam trafiğinde 20:00'deki maça bile yetişme şansım olmuyor...

Daha fazla konu dışına çıkmadan, son zamanlarda Galatasaray taraftarının basketbola ilgisi oldukça fazla. Görünen o ki perdeleri kaldıracağız...

"perdeleri kaldırın " çok güzel bir slogan.. Ayhan Şahenk e gelemediği için şikayet eden, telekom maçından önce tribünde " ahmet cömert e dönelim" diye bağıran galatasaray taraftarı herhalde bu maça gelir.. yalnız benim işle ilgili bir problem nedeniyle gelememe durumum var.. eğer bu maça gidemezsem çok üzüleceğim.. sadece fenerbahçe maçlarına giderek galatasaraylı olunmuyor.. aslında bu forumu takip edenlerin, yazanların çoğu maçlara giden insanlar ama yine de sürekli yazmak lazım.. herkes basketbol maçlarına gelsin !! bahane bulmasın kimse..ben gidemezsem yerime 3 kişi göndericem..:))

maçla ilgili şunu net olarak söyleyebilirim. efes, kendisine sonuna kadar güveniyor ve kesinlikle kazanacaklarına inanıyorlar.. yemeğine iddaaya girmeyi falan teklif ediyorlar.. efes de sezon başındakinden iyi durumda.. bence sezonun en zor maçı olacak.. beşiktaş ı deplasmanda yenmekten de, telekom u kötü oynayarak geçmekten de zor.. fenerbahçe maçını yazmıyorum bile.. onlar bize rakip bile olamadı :))